Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Śmieszą mnie dziennikarze i politycy, którzy najpierw krytykowali tych, którzy zginęli, a teraz pierwsi palą znicze i płaczą na wizji -_- Z pewnością nie jest to dobra sytuacja dla Polski, ale mi jakoś nie jest przykro, bo większość ludzi którzy zginęli to hipokryci i kłamcy, jak prawie wszyscy politycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki by ten Kaczyński nie był, żal jest ogromny. Na początku doznałem lekkiego szoku, teraz to dochodzi. Cóż, prezydent nie żyje. Jest chaos. Co będzie dalej? Będzie lepiej - wątpię w to. Biorąc pod uwagę inne żałoby, ta powinna trwać co najmniej rok. Państwo jest w rozsypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną pozytywną informacją jest to, że 3 osoby znajdują się w stanie ciężkim i, że jest szansa, że przeżyją i pewnie po dłuższym czasie, gdy otrząsną się z tego tragicznego wydarzenia opowiedzą szczegóły, których nie znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:34, L33T napisał:

Tak będzie wojna jeszcze tylko rakietami w Tuska i po sprawie.... Dorośnij.


O widzę, że mamy na forum obrońców ruskich, jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:31, zajacisko napisał:

Źle jest, bo obecnie nasze państwo w ogóle nie jest zabezpieczone, nie ma kto dowodzić
siłami zbrojnymi... Na prawdę szkoda:(

Jak już pisałem - W PRAKTYCZNIE KAŻDEJ strukturze organizacyjnej a już NA PEWNO w armii są zastępstwa. Poza tym - generałów troszkę jest w naszej armii więc na pewno KTOŚ tą armią jednak dowodzi. Naprawdę mimo tego, że zginęli najważniejsi ludzie ze sztabu armia się nie rozleci :P

@Karharot
Żartować przestałem już w pierwszym poście :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:27, NecroVisioneR napisał:

Powiedzmy sobie szczerze,jesli ruscy maja coś z tym wspólnego to NIGDY im tego nie udowodnimy,bo
od około dwóch godzin "sprzątają" miejsce katastrofy,więc o czarnej skrzynce mozemy zapomnieć
bo pewnie leci już do moskwy,kurde

Tak czy inaczej będą musieli się podzielić całą wiedzą w przeciwnym razie wzbudzą podejrzenia i podniesie się larum po stronie polskiej.

Dnia 10.04.2010 o 11:27, NecroVisioneR napisał:

ponadto dziwne jest ze nie Rosjanie nie wpuszczają nikogo na miejsce katastrofy już od
tych dwóch godzin...

Znaczy gapiów i prasy? Ta, rzeczywiście dziwne:]

BTW Szacunek do śmierci, o który tu ludzie gardłują, swoją drogą ale "moskwy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:37, PJ_MW napisał:

> Tak będzie wojna jeszcze tylko rakietami w Tuska i po sprawie.... Dorośnij.

O widzę, że mamy na forum obrońców ruskich, jest źle.

Zamknij sie trollu i idz zaloz sobie swoj temat o teorii spiskowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie w tym wszystkim jedna rzecz - jęki, płacze i smutki krytyków Kaczyńskiego. Politycy na początku jeździli po nim jak się dało, dziennikarze czekali tylko na jakąkolwiek wpadkę, żeby go ośmieszyć, śmiano się z niego, wzrostu i w ogóle. A teraz wszyscy pogrążeni w smutku i żałobie. Z drugiej strony to zresztą naturalne. Może to pozwoli przejrzeć ludziom na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:37, L33T napisał:

O widzę że mamy na forum spiskowe trolle.


Szkoda, że taka tragedia jest okazją do spamowania dla takich jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:32, Miklak napisał:

Bullshit. Na wszystko jest odpowiedni czas. Ludzie zwracali na to uwagę przez całe jego
życie - nie przestali. Po prostu zginęli ludzie i należy się im szacunek, abstrahując
od poglądów politycznych. Ty i orzel prezentujecie bardzo niedojrzałe podejście...


Bo to idi... zginęli ludzie, ale dla nich liczy się tylko polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trwa msza za ofiary Katynia. Koszmarnie to wygląda, obecni tam ludzie mają w głowach podwójną tragedię. Te puste krzesła, brak słów.
Dzisiejszy dzień przejdzie do historii, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że zarzucasz zdradę kraju, żołnierzowi Armii Polskiej w rezerwie ? Wiesz że mogę poprosić gram.pl o twoje ip i dane adresowe i zgłosić sprawę do prokuratury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, naprawdę dzisiejszy dzień jest zły. Leże sobie w łóżku, wstaję i co widzę w wiadomościach? "Tragedia pod Smoleńskiem w Rosji, zginęło 130 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński". W pierwszej chwili nie wiedziałem co powiedzieć, po prostu stałem gapiąc się w telewizję nie dowierzając co się o 9.00 rano stało. Potem jakoś udało mi się otrząsnąć, ale i tak jest ogromna żałoba narodowa. Ach, i to jeszcze pod katyniem. Nie no, straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:40, L33T napisał:

Wiesz że zarzucasz zdradę kraju, żołnierzowi Armii Polskiej w rezerwie ? Wiesz że mogę
poprosić gram.pl o twoje ip i dane adresowe i zgłosić sprawę do prokuratury ?


Już będzie Ci się chciało mieszać w takie pierdoły, a z kolei jemu też by dużo zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:39, Budep napisał:

Śmieszy mnie w tym wszystkim jedna rzecz - jęki, płacze i smutki krytyków Kaczyńskiego.
Politycy na początku jeździli po nim jak się dało, dziennikarze czekali tylko na jakąkolwiek
wpadkę, żeby go ośmieszyć, śmiano się z niego, wzrostu i w ogóle. A teraz wszyscy pogrążeni
w smutku i żałobie. Z drugiej strony to zresztą naturalne. Może to pozwoli przejrzeć
ludziom na oczy.


No tak, ale myślę, że nawet jego przeciwnicy traktują tą tragedię jako śmierć człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się