Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

O to już prokurator przedstawił dowody wskazujące ze pociąg jechał 120km gdzie było ograniczenie do 40km a jeszcze wczoraj rzecznik PKP mówił ze skład mógł jechać z taką prędkością

ps. to chyba maszynista spal przed tymi sterami a obudził się po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 13:30, Darkstar181 napisał:

>
Ba, za rządów PISu papieżem był Polak, a teraz patrz, Niemiec kaprawy w Watykanie zasiada,
pewnikiem to sprawka Tuska, który swojego dziada w Wermachcie przecie miał.

On powinien brać przykład z adama małysza i zakończyć tą karierę klich zrobił swoje zniszczył nasze wojsko i sobie odszedł ;) co było do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 13:32, Amaros napisał:

> >
> Ba, za rządów PISu papieżem był Polak, a teraz patrz, Niemiec kaprawy w Watykanie
zasiada,
> pewnikiem to sprawka Tuska, który swojego dziada w Wermachcie przecie miał.
On powinien brać przykład z adama małysza i zakończyć tą karierę klich zrobił swoje zniszczył
nasze wojsko i sobie odszedł ;) co było do przewidzenia

A Macierewicz wydał całą listę kontaktów WSI rozwalając polski wywiad- o dziwo rozprawy przed trybunałem stanu nie dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 13:09, Amaros napisał:

i były takie liczne katastrofy i
ofiary i samobójstwa nie wiem ludzie co wy macie do tego Kaczyńskiego jak on tylko chce
prawdy poznać ;)


Były katastrofy vide hala w Katowicach i były "samobójstwa" choćby Blida a o finansowaniu z pieniędzy podatników
"źródeł geotermalnych" Ojca Rydzyka nie wspomnę.
A propos kibiców to mylisz dwa pojęcia normalnych ludzi którzy chcą pooglądać mecz i kiboli którzy chcą urządzać burdy tych drugich widziałem w akcji nieraz i jestem za tym aby utemperować tę bandę barbarzyńców bo za straty które oni wyrządzą płacą wyszczy podatnicy także i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tez trzeba by dodać jaką prawdę chce kaczy poznać ? Chyba tylko taką która by mu pasowała [jego prawda, ta najmojsza, to jedyna "prawda"].

Podobnie jak jego małe wariatkowo z Macierem na czele i ich sztucznymi mgłami, wielkimi magnesami i bombami próżniowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 15:31, Pietro87 napisał:

No i tez trzeba by dodać jaką prawdę chce kaczy poznać ? Chyba tylko taką która by mu
pasowała [jego prawda, ta najmojsza, to jedyna "prawda"].


Dokładnie tak zresztą zbliżają się wybory i czeka nas teraz festiwal absurdu w wykonaniu pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od prezesa i jego schizy, ciekaw jestem co zrobi PO.

Tak już całkiem poważnie [bo uważam ich ok za lepszą partie od PiSu, ale nie za na tyle dobrą i kompetentną żeby powiedzieć "dobrze rządzą", nie umniejszając jednak wyjątków w postaci poszczególnych ludzi vide pani Kopacz którą uważam np za jednego z bardziej kompetentnych ministrów w SZ od ładnych paru lat], skończy się wymówka - "bo inni rządzili a my po nich sprzątamy", skończy się straszenie skompromitowanym PiSem i zacznie się mocne rozliczanie swoich wtop [Kwiaty dla wiadomo kogo przegięły w moim mniemaniu pałę protekcji w platformie].

Największym paradoksem jest imho to, ze PO uważam za obecnie najlepszą alternatywę od całej reszty... i to jest cholernie smutny fakt, pokazujący jak badziewna jest klasa polityczna w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędko
Widzę ze już ze wstępnych informacji prokurtura znalazła już winnego ,a jest nim maszynista . Jak widać w Polsce system komunistyczny jeszcze nie wyszedł z polskiego prawa. Zawsze jest winien człowiek a nie sprzęt czy w tym wypadku trasa kolejowa. Jaki rząd taka kolej ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 16:03, Amaros napisał:

Prędko
Widzę ze już ze wstępnych informacji prokurtura znalazła już winnego ,a jest nim maszynista
. Jak widać w Polsce system komunistyczny jeszcze nie wyszedł z polskiego prawa. Zawsze
jest winien człowiek a nie sprzęt czy w tym wypadku trasa kolejowa. Jaki rząd taka kolej
;x

Naprawdę mam to komentować? Swojego czasu z radiowa przejeżdżały pociągi do huty. Zdziwiony dlaczego jeżdża po 15-20/h i byle złomiarz może okraść dowiedziałem się, że poprzedni maszynista dostał zawału podczas jazdy powodując wypadek i stąd te ograniczenia. Ty z kolei już na siłę szukasz winnego, którym jest jeden jedyny rząd, wszyscy są nieomylni poza rządem, jak to prezio kiedyś powiedział "jeszcze oskarżą mnie o nieurodzaj orzeszków ziemnych w Gabonie". Jak ktoś umrze na ulicy to powiesz,że wina służby zdrowia, bo dostał zawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo.. to tory kazały mu telepatycznie lecieć na ograniczeniu do 40 ponad 120.
Bo na torach pewnie był nadajnik radiowy z głośnikiem przez który komunikaty nadawał premier... a w oddali kłębiła się wielka sztuczna mgła i na niebie latał ogromny magnes.

Jak widać ci co nie mają argumentów bzdury tylko pisać potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 16:29, Pietro87 napisał:

Nie no wiadomo.. to tory kazały mu telepatycznie lecieć na ograniczeniu do 40 ponad 120.
Bo na torach pewnie był nadajnik radiowy z głośnikiem przez który komunikaty nadawał
premier... a w oddali kłębiła się wielka sztuczna mgła i na niebie latał ogromny magnes.

Jak widać ci co nie mają argumentów bzdury tylko pisać potrafią.

W sumie nie ma co na to odpowiadać, wie swoje. Nie wiem tylko czy to głupota, naiwność czy jakaś choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 16:44, Hydro2 napisał:

> Nie no wiadomo.. to tory kazały mu telepatycznie lecieć na ograniczeniu do 40 ponad
120.
> Bo na torach pewnie był nadajnik radiowy z głośnikiem przez który komunikaty nadawał

> premier... a w oddali kłębiła się wielka sztuczna mgła i na niebie latał ogromny
magnes.
>
> Jak widać ci co nie mają argumentów bzdury tylko pisać potrafią.
W sumie nie ma co na to odpowiadać, wie swoje. Nie wiem tylko czy to głupota, naiwność
czy jakaś choroba...

Przeczucie ;] a tak przy okazji wręcz swojemu kochanemu rządowi kwiaty za kolejną katastrofę ^^ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 16:29, Pietro87 napisał:

Nie no wiadomo.. to tory kazały mu telepatycznie lecieć na ograniczeniu do 40 ponad 120.
Bo na torach pewnie był nadajnik radiowy z głośnikiem przez który komunikaty nadawał
premier... a w oddali kłębiła się wielka sztuczna mgła i na niebie latał ogromny magnes.

Jak widać ci co nie mają argumentów bzdury tylko pisać potrafią.

MAM tor był podnoszony z jednej strony teleskopowo i w ten sposób pociąg się wykoleił. Nie muszę chyba dodawać że sterowanie tą pochylnią, pociągiem, zwrotnicami, jest wprost z gabinetu ministra Grabarczyka, rozkład jazdy też się tam układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2011 o 17:09, S1G napisał:

> Jak widać ci co nie mają argumentów bzdury tylko pisać potrafią.
MAM tor był podnoszony z jednej strony teleskopowo i w ten sposób pociąg się wykoleił.
Nie muszę chyba dodawać że sterowanie tą pochylnią, pociągiem, zwrotnicami, jest wprost
z gabinetu ministra Grabarczyka, rozkład jazdy też się tam układa

To by tłumaczyło skąd wziął kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 16:03, Amaros napisał:

Prędko
Widzę ze już ze wstępnych informacji prokurtura znalazła już winnego ,a jest nim maszynista
. Jak widać w Polsce system komunistyczny jeszcze nie wyszedł z polskiego prawa. Zawsze
jest winien człowiek a nie sprzęt czy w tym wypadku trasa kolejowa. Jaki rząd taka kolej

Kaczyński przy Smoleńsku od razu wiedział, kto jest winny. Tobie to pewnie nie przeszkadzało.

@Pietro87:

20110813173212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 16:03, Amaros napisał:

Jak widać w Polsce system komunistyczny jeszcze nie wyszedł z polskiego prawa. Zawsze
jest winien człowiek a nie sprzęt czy w tym wypadku trasa kolejowa. Jaki rząd taka kolej
;x


Ponownie zaintrygowałeś mnie swoimi przemyśleniami. Czy przeprowadzałeś może oględziny torowiska, zwrotnicy i lokomotywy? Czy zapoznałeś się z wynikami badań biegłych (o ile takie już istnieją)? Czy przesłuchiwałeś może maszynistę lub któregokolwiek ze świadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:32, Henrar napisał:

obrazek


Masz tego więcej?

@Amaros

Dnia 13.08.2011 o 17:32, Henrar napisał:

Przeczucie ;] a tak przy okazji wręcz swojemu kochanemu rządowi kwiaty za kolejną katastrofę ^^ pzdr


Kto konkretnie z tego rządu kierował pociągiem? Dziwne, że w telewizji nic o tym nie mówią, ale telewizja kłamie w końcu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:37, Anjinsan napisał:

> Jak widać w Polsce system komunistyczny jeszcze nie wyszedł z polskiego prawa. Zawsze

> jest winien człowiek a nie sprzęt czy w tym wypadku trasa kolejowa. Jaki rząd taka
kolej
> ;x

Ponownie zaintrygowałeś mnie swoimi przemyśleniami. Czy przeprowadzałeś może oględziny
torowiska, zwrotnicy i lokomotywy? Czy zapoznałeś się z wynikami badań biegłych (o ile
takie już istnieją)? Czy przesłuchiwałeś może maszynistę lub któregokolwiek ze świadków?


Tak maszynistę przez VT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:02, Anjinsan napisał:

> Tak maszynistę przez VT

VT? Mógłbyś rozwinąć ten skrót?

Oj dobra głupie pytanie głupia odp nie trudno się domyśleć co się dzieje w PKP moja mama pracuje w biurze w poznaniu w pkp ciotkę mam konduktorkę i same mówią co się dzieje z ta koleją a co było w tym roku po sylwestrze ludzie marzli na peronach wchodzili przez okna a pan Grabarczyk dostał bukiet kwiatów a co do pociągów to wiem bo sam byłem świadkiem jak ludzie przez okna wchodzili a no jaki rząd taka kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się