Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52584 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2019 o 21:09, KrzysztofMarek napisał:

A, byłbym zapomniał. Głupich jest więcej, niż mądrych, jaką mają przewagę liczebną, to zobaczymy właśnie pojutrze.

To jednak zbyt duża generalizacja uprawionych do głosowania jest 30.000.000 milionów.
Udział w wyborach wzięło 18.300.000 z czego na pis głosowało 43,6% czyli (o ile się gdzieś nie walnąłem w wyliczeniach) z tych 18.300.000 na pis głosowało 7.554.900 osób. Czy te pozostałe 11.700.000 uprawionych do głosowania (którzy na wybory nie chodzą) to kretyni ? , nie sposób obiektywnie tego stwierdzić. Niestety ilość osób głosujących na pis zwiększyła się od czasu ostatnich wyborów z 4.500.000 do 7.554.900 osób.
Także odgórne stwierdzenie że większość Polaków to barany to spore nadużycie

1 minutę temu, KrzysztofMarek napisał:

A fe, jaki tak komunizm. Teraz będzie silne przywództwo  ( oczywiście Prezesa, jak by się kto pytał, nie jakiś tam kult jednostki) i solidarność społeczna (zamiast zwykłego socjalizmu) i mamy zupełnie nową jakość! Młodzi dostaną brak podatku (i mniejsze emerytury, zresztą i tak za 40 lat będą emerytury "obywatelskie"), starym da się 13 może i 14 emeryturę i wszyscy będą zadowoleni. Demokracja też będzie, sami widzicie, ze jeszcze piszę...

To śmiech przez łzy. Ja się wczoraj po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów napiłem.

11 minut temu, kerkas napisał:

To śmiech przez łzy. Ja się wczoraj po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów napiłem.

Taaaa...  Ja, wbrew niektórym sugestiom, nie zmarnowałem głosu. Moi faworyci nie zdobyli władzy i nie będę się wstydził, ze na nich głosowałem. Nie będzie też lepiej ( i nie byłoby, choćby PO czy SLD zdobyło wszystkie głosy, które przypadły Korwinistom), za to na pewno będzie trochę weselej.

2 godziny temu, KrzysztofMarek napisał:

Taaaa...  Ja, wbrew niektórym sugestiom, nie zmarnowałem głosu. Moi faworyci nie zdobyli władzy i nie będę się wstydził, ze na nich głosowałem. Nie będzie też lepiej ( i nie byłoby, choćby PO czy SLD zdobyło wszystkie głosy, które przypadły Korwinistom), za to na pewno będzie trochę weselej.

Jako Błazen Korwin sprawdza się świetnie tyle że nie mam na myśli Stańczyka tylko Jokera. Weselej więc raczej nie będzie. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się