Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 17:24, Jarys napisał:

Niestety nasze głosy mogłyby być nieobiektywne. I z tego powodu lepiej będzie jeśli nowego
moderatora wybiorą inni moderatorzy albo osoby, które się znają na moderowaniu.


Ale moderatorzy to też zwykli użytkownicy-forumowicze, równie dobrze można powiedzieć że ich głos mógłby być nieobiektywny, bo jedni się lubią inni nie, szanować to pewnie każdy każdego szanuje, ale wiadomo że podświadomie wybieramy osoby które lubimy, dlatego najlepiej jak to zrobi szefostwo, ich zdanie jest jak zdanie Trybunału Konstytucyjnego.. jedyne słuszne i ostateczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2006 o 17:31, Modest-Vermin napisał:

Ale moderatorzy to też zwykli użytkownicy-forumowicze, równie dobrze można powiedzieć że ich
głos mógłby być nieobiektywny


Ale to oni będą współpracowali z nowym modkiem ;) To właśnie oni mają go lubić, pozostali forumowicze dopiero później mają głos. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:48, Lamb3rt napisał:

Ale to oni będą współpracowali z nowym modkiem ;) To właśnie oni mają go lubić, pozostali forumowicze
dopiero później mają głos. ;)


Powiedz mi co to by było gdyby do pracy przyszły nowe osoby z CV i zamiast isc do biura szefa czy do jakiegoś gabinetu stawiali się w kolejce przed wejściem i czekali aż ktoś zawoła "Hej ty! tak własnie Ty, będziesz mi pomagał przenosić kartony... A ja ciebię biorę, robie to samo co on ale na innej brygadzie". To przełożeni sobie wybierają kogo zatrudnić i w każdej kwestii tak powinno być, tak już jest, nie dobieramy sobie współpracowników, chyba że to my jesteśmy zwierzchnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka historyjka - szef ma na biurku górę podań. Bierze górne pół i wypieprza do kosza. Pyta się go asystant "a jeśli tam byli dobrzy ludzie, nadający się na stanowisko?". Szef odpowiedział "Co ty chcesz? Żebym pechowców zatrudniał?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie umiesz pocieszać ludzi. To jest pocieszanie: Obojętnie jak się staraliście, to i tak i tak 99% kandydatów się nie dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:09, Sephirath napisał:

Jest taka historyjka - szef ma na biurku górę podań. Bierze górne pół i wypieprza do kosza.
Pyta się go asystant "a jeśli tam byli dobrzy ludzie, nadający się na stanowisko?". Szef odpowiedział
"Co ty chcesz? Żebym pechowców zatrudniał?" :D

Hehe, w identyczny sposób jeden z moich wykładowców przeprowadził kiedyś zaliczenie egzaminu (niejednokrotnie zresztą) - wziął w ręce wszystkie indeksy, podrzucił je do góry ze słowami "Te, które spadną na biurko zaliczyły, a te, co spadną na podłogę oblały" :D Ale mam nadzieję, że metody wyboru modka są nieco bardziej cywilizowane ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:12, Remember_The_Name napisał:

Hehe, w identyczny sposób jeden z moich wykładowców przeprowadził kiedyś zaliczenie egzaminu
(niejednokrotnie zresztą) - wziął w ręce wszystkie indeksy, podrzucił je do góry ze słowami
"Te, które spadną na biurko zaliczyły, a te, co spadną na podłogę oblały" :D Ale mam nadzieję,
że metody wyboru modka są nieco bardziej cywilizowane ;>

Jeśli było to w formie żartu i później sprawdzał normalnie uznałbym, że psorek ma niezłe poczucie humoru. Jesli zaś tak czynił na serio, zaskarżyłbym go !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:14, szerszeń45 napisał:

Jeśli było to w formie żartu i później sprawdzał normalnie uznałbym, że psorek ma niezłe poczucie
humoru. Jesli zaś tak czynił na serio, zaskarżyłbym go !

Cóż, nie było to w formie żartu i z tego co wiem, to właśnie po czyjejś skardze skończył z tym procederem, przynajmniej ja trafiłem już u niego na "zwyczajną" metodę weryfikacji wiedzy studentów :)

W każdym razie liczę na to, że ludzie z CDP wybiorą nowe mordki w ten sam sposób, co dotychczas, bo w większości ich wybory były imo trafne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za tym, żeby Modem został Human, znany w pewnych kręgach jako Ghost. Na Forum siedzi od razu po przebudzeniu, postami bije innych na głowę, jest Sekretarzem... No i będzie miał jeszcze więcej okazji, by spamować (żart ;P ): oprócz "normalnych" wypowiedzi będzie mógł rzucać tekstami a''la "Regulamin Forum: www.gram.pl/xxx. Temat zamykam." ;) .

Poważnie, nadaje się na to stanowisko. Pisze starannie itd.. Dobra, wazelina mi kapie na klawiaturę :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:36, Sephirath napisał:

Budo - ja Ciebie zgłaszałem :)


Dzieki za poparcie, ale jak to "mnie zgłaszałeś"? Zgłosić sie chyba każdy musi osobiście..
Ja tam podanko wysłałem, czekamy na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HumanGhost chyba nie chce zostać moderatorem. Może po prostu by mu to nie odpowiadało, a może chce się dorbic własnego tytułu? Nieważne, z jakich pobudek to zrobił (a raczej nie zrobił ;)). Jeśli nie chce moderatorem być to nikt nie powinien go do tego zmuszać ;). Ja proponowałbym WorldWar3PL, ale nie bedę uzasadniać bo nie chce sobie zachlapać klawiatury wazeliną jak Monk~ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie bedzie tak jak na wszystkich stronkach osoby ponizej 18 lat odpadaja a reszta jest spawdzana to sa przewidywania ale mam nadzieje ze bedzie inaczej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:18, mati2109 napisał:

wedlug mnie bedzie tak jak na wszystkich stronkach osoby ponizej 18 lat odpadaja a reszta jest
spawdzana to sa przewidywania ale mam nadzieje ze bedzie inaczej hehe

Czemu?
Wiele osób poniżej osiemnastki zachowuje się tutaj na poziomie... często bardziej niż starsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:23, Monastor napisał:

> wedlug mnie bedzie tak jak na wszystkich stronkach osoby ponizej 18 lat odpadaja a reszta
jest
> spawdzana to sa przewidywania ale mam nadzieje ze bedzie inaczej hehe
Czemu?
Wiele osób poniżej osiemnastki zachowuje się tutaj na poziomie... często bardziej niż starsi
:P

Wiem ale np. widziales kiedys zeby poszukiwali dj do stronki przynajmniej ponizej 16 lat ja nie.ale tak jak mowilem mam nadzieje ze wszystkich beda sparawdzac bo ja sam nie ma powyzej 18 lat. aha wedlug mnie jeszcze osoby ponizej 16 mniej mowiom podworkowom lacinom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować