Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

/.../

Nie wiem czy Mamed będzie, jeszcze pełnej rozpiski nie podali. Na pewno mają walczyć Górski, Kułak, Dowda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 17:39, Budo napisał:

/.../

Nie wiem czy Mamed będzie, jeszcze pełnej rozpiski nie podali. Na pewno mają walczyć
Górski, Kułak, Dowda.


Ale po KSW13 mówił coś o pół roku przerwy, chociaż chciałbym go zobaczyć na 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 10:23, tylor2 napisał:

A takie pytanie, był ktoś na tym czymś? Opłaca się jechać? Fajne? Bo zastanawiam się
nad wyjazdem w przyszłym roku.

http://www.konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=610&w-lipcu-czwarty-obóz-ksw-z-zawodnikami-ksw-team


Nie byłem, ale musi być fajnie. Oglądałem już parę konfrontacji i pewnie na żywo jest super, z roku na rok coraz bardziej efektownie, a organizacja daje radę. Byle nie trafić na jakichś buraków na trybunach obok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 10:56, Budo napisał:

> A takie pytanie, był ktoś na tym czymś? Opłaca się jechać? Fajne? Bo zastanawiam
się
> nad wyjazdem w przyszłym roku.
>
> http://www.konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=610&w-lipcu-czwarty-obóz-ksw-z-zawodnikami-ksw-team


Nie byłem, ale musi być fajnie. Oglądałem już parę konfrontacji i pewnie na żywo jest
super, z roku na rok coraz bardziej efektownie, a organizacja daje radę. Byle nie trafić
na jakichś buraków na trybunach obok ;]



Czyli 1,5 kawałka zabrać i zgodę rodziców. Z tym drugim to będzie niezły kłopot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Budo, nie orientujesz się czy ta gala była transmitowana gdzieś? Przegapiłem, a szukając na szybko, żadnego zapisu w necie nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:34, Jaracz napisał:

Hej, Budo, nie orientujesz się czy ta gala była transmitowana gdzieś? Przegapiłem, a
szukając na szybko, żadnego zapisu w necie nie znalazłem.


Nie wiem, nie oglądałem. Może jakieś pay per view w necie było... w telewizji to nie sądzę. Ew polsat sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za tydzień KSW 14. Dobre walki się zapowiadają. Jestem ciekaw, kto wygra w walce Saleta vs. Najman. Bardziej skłaniałbym się przekonaniu, że wygra Saleta, ale kto wie. Co do przeciwnika Pudziana, to ja osobiście nie wiem nic o tym gościu. Wygląda dosyć masywnie i myślę, że może sprawić więcej kłopotów niż Kawaguchi. Ostatnio ta gala wyrobiła sobie dużą renomę i oczekuję dobrych walk za tydzień. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 21:14, SongoX napisał:

Już za tydzień KSW 14.

Doczekać się nie mogę.

>Dobre walki się zapowiadają. Jestem ciekaw, kto wygra w walce

Dnia 10.09.2010 o 21:14, SongoX napisał:

Saleta vs. Najman. Bardziej skłaniałbym się przekonaniu, że wygra Saleta, ale kto wie.

Saleta, bo Najman znowu odklepie po 44 sekundach (no może po 50:))

Dnia 10.09.2010 o 21:14, SongoX napisał:

Co do przeciwnika Pudziana, to ja osobiście nie wiem nic o tym gościu. Wygląda dosyć
masywnie i myślę, że może sprawić więcej kłopotów niż Kawaguchi.

Też go nie znam, ale jak oglądałem urywki jego walk to idzie na żywioł.

>Ostatnio ta gala wyrobiła sobie dużą renomę i oczekuję dobrych walk za tydzień. :P
Zgadzam się, tylko mi naszego Cannibala brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 11:55, Budo napisał:

/.../

No widziałem, inny człowiek. Teraz waży chyba koło 115.


niekorzystne zdjęcia, wygląda, jakby ważył 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 20:52, tylor2 napisał:

KSW 14 już w sobotę a ja mam do was pytanie. Kto i jak (waszym zdaniem) wygra? Rozpiski
mi się nie chce pisać. Wiecie kto walczy :)


Ja tam nigdy nie lubię typować walk, bo często zdarzają się niespodzianki. Rozpiski na ksw przeważnie są dobre, więc powinno być spoko widowisko. Jeśli chodzi o turniej, to zawodników nie znam oprócz Górskiego i jemu będę kibicował. Jeśli chodzi o inne walki to kibicuję Dowdzie przeciwko Kułakowi, bo tego ostatniego nie lubię oraz Błachowiczowi. Frikszoły pominę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Pudziana to zbyt dobrze mu nie wróżę, mimo że jest moim faworytem. Teraz jak zrzucił masę przy swoim przeciwniku wydaje się malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 21:05, Budo napisał:

Ja tam nigdy nie lubię typować walk, bo często zdarzają się niespodzianki.

W summie prawda, ale chciałem przeczytać waszą zanim pójdę do bukmachera :)

Dnia 15.09.2010 o 21:05, Budo napisał:

Rozpiski na ksw przeważnie są dobre, więc powinno być spoko widowisko. Jeśli chodzi o turniej, to
zawodników nie znam oprócz Górskiego i jemu będę kibicował.

Ja nie znam nikogo.

Dnia 15.09.2010 o 21:05, Budo napisał:

Jeśli chodzi o inne walki to kibicuję Dowdzie przeciwko Kułakowi

To tu się nie zgadzamy

Dnia 15.09.2010 o 21:05, Budo napisał:

Frikszoły pominę ;]

Masz na myśli walki ludzi typu Pudzian? Też ich nie lubię ( chciaż walkę Najman - Saleta chciałbym zobaczyć), ale trzeba przyznać, że dzięki tym walkom zdobyli popularność. Cała moja szkoła gada na temat walki Pudzin vs "Grubas", ale jak ich spytałen kto to np. Fedor Emalienko to robią wielkie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 21:17, tylor2 napisał:

Masz na myśli walki ludzi typu Pudzian? Też ich nie lubię ( chciaż walkę Najman - Saleta
chciałbym zobaczyć), ale trzeba przyznać, że dzięki tym walkom zdobyli popularność. Cała
moja szkoła gada na temat walki Pudzin vs "Grubas", ale jak ich spytałen kto to np. Fedor
Emalienko to robią wielkie oczy.


Właśnie tak to wygląda, teraz każdy jest specem od MMA, a najbardziej to widać w necie. :) Już nawet doszło do tego, że część dziewuch ogląda chętniej walki Pudziana od jakichkolwiek innych sportów. Cóż, nie ma róży bez kolców - przynajmniej jest więcej organizowanych eventów i łatwiej pościągać sponsorów.
W sumie napiszę to samo co Budo: za Kułakiem nie przepadam, szczególnie po praktykach wysmarowywania się śliskim paskudztwem na którymś z wcześniejszych KSW, a z nadchodzącego turnieju też znam tylko Górskiego. W sumie poważniej interesowałem się MMA jak jeszcze istniał Pride, teraz jestem nie na czasie. :)

P.S. GDZIE JEST JURAS?! Ja chcę Jurasa! :)

P.S.2. A, przypomniała mi się jedna rzecz. Szkoda, że Saleta nie zaprezentował się na tym treningu dla mediów. Mam teorię, że szykuje na walkę przemianę w SSJ3 i nie chce się zdemaskować. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować