Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2010 o 22:24, Jaracz napisał:

P.S. GDZIE JEST JURAS?! Ja chcę Jurasa! :)


Hehe, ja podobnie :P
Masz na lookr/tv kilka wywiadów z Jurasem, trenuje i będzie walczył, więc go zobaczymy, pytanie tylko gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:24, Jaracz napisał:

P.S. GDZIE JEST JURAS?! Ja chcę Jurasa! :)


Juras będzie walczył na stanowisku komentatora z mikrofonem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, browary zakupione i czekamy ;]
Jakby co, to można oglądać w necie, na ipla.tv jest transmisja do wykupienia za 7zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gala zapowiada się jeszcze lepiej niż KSW 14 :P Walka Pudziana oczywiście najbardziej interesuję, ale ciekawy jestem wyniku konfrontacji Najmana z Saletą i pojedynek Kułaka. Dobra trzeba przyszykować jakąś wyżerkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po "walce wieczoru" =)
Imho - straszna karykatura walki w formule MMA, swoisty freak show na wzór eventów z Bobem Saapem [chyba dobrze napisałem nazwisko, jesli wkradł się błąd sorx]

Wynik walki też mimo wszystko przewidywalny.

Spoiler

Pudzian wygrał, obalenie + hammerfisty na głowę [tekst w spoilerze dla tych co nie oglądali na żywca tylko czekają na jutrzejszą (a w sumie to dzisiejszą=)) powtórkę].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak moim zdaniem przegięciem był ten amerykański hymn... chociaż może to jest rewanż za karykaturę z walki na Moosin... :/

Tak czy inaczej: takiej sytuacji nie powinno być

A co do walki Pudziana: to co miał wykonać, wykonał. Parę razy oberwał ale co tam, schabowe z Butterbeana zrobił... ;D

P.S: Bobem Sappem. Ale i tak wiadomo o którego pana chodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądałem te 14 KSW i naszła mnie taka myśl. Kto wygrałby walkę (a raczej kto by pierwszy zabił :D): zawodowy żolnierz (sas, specnaz, marines) czy świetny zawodnik ksw (czy innych podobnych sztuk)? Mówię o sytuacji gdzie nie ma ringu tylko zwykła ziemia. Nie znam się na sztukach walki, ale zawsze jak to wszystko oglądam to samoistnie przekładam to na sytuacje w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2010 o 00:41, Muradin_07 napisał:

P.S: Bobem Sappem. Ale i tak wiadomo o którego pana chodzi ^^


Wiedziałem, że tam są podwójne literki =) [a lekko jestem padnięty po pracy to mi się googlować nie chciało=P]


Btw niby Mariusz stracił na wadze a kondycja jakoś imho mu się pogorszyła, zauważyłem, że cholernie sapał, gorzej jak po walce z Silvią i Kawaguchim, tak się zastanawiam czy jego czasem nie prowadzi sztab ludzie nie mających pojęcia o treningu wydolnościowym ?
Nie nazwę się ekspertem broń boże, trochę w życiu ćwiczyłem Kempo oraz Krav Magę [no i przeszło już 9 lat koszykówka, ale to rekreacyjnie z grupą przyjaciół], pewne pojęcie o sztukach walki mam i wydaje mi się, że Pudzian z obecnym nastawieniem i programem treningowym [o ile takowy w ogóle tam mają] idzie jednak w dół zamiast piąć się w górę.
Nie muszę go lubić - ale jako rodakowi, źle mu nie życzę [tylko deko więcej pokory a mniej wiochy to mój główny zarzut w jego stronę =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Takie spekulacje są bez sensu i nie mają racji bytu.

ps. ring to jest sytuacja z rzeczywistości, oni się nie biją na niby.


Gala bardzo udana, idę spać teraz, a jutro może więcej napiszę. Świetny turniej do 70 kg, dobre dwa extra fighty, dwa freakshowy nie zajęły dużo czasu, więc nie płaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho bez dwóch zdań członek jednostki specjalnej. To są ludzie wbrew pozorom doświadczeni w ogormnym stopniu w walce wręcz, do tego np ich program szkoleniowy np w zakresie popularnej wśród służb mundurowych Krav Magi jest często poszerzony znacznie o techniki stricte śmiertelne w skutkach [ciosy na punkty witalne]
Polecam dla przykładu zajrzeć na kanał http://www.youtube.com/user/ChosonNinja#p/u , bardzo ciekawy kanał i ciekawe prezentacje własnie przeznaczone dla oficerów mundurowych.
Choć fakt faktem - ogólnie spekulacje raczej bez większego sensu [ot tylko możemy wyrazić swoją opinię w stylu "co by było gdyby"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale wygrał... w jakim stylu takim stylu ale wygrał.

No ale walka Najman-Saleta... Jestem ciekawe co teraz zrobi ten pierwszy... hihi
Mówił że "powiesi rękawice na kołku"... hehe... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 00:43, revolt505 napisał:

Tak sobie oglądałem te 14 KSW i naszła mnie taka myśl. Kto wygrałby walkę (a raczej kto
by pierwszy zabił :D): zawodowy żolnierz (sas, specnaz, marines) czy świetny zawodnik
ksw (czy innych podobnych sztuk)? Mówię o sytuacji gdzie nie ma ringu tylko zwykła ziemia.
Nie znam się na sztukach walki, ale zawsze jak to wszystko oglądam to samoistnie przekładam
to na sytuacje w rzeczywistości.


Takie snucie teorii jest bez sensu, choć na gołe ręce obstawiałbym zawodnika MMA, to są weterani w swoim fachu. Żołnierze sił specjalnych to są fachowcy w zabijaniu, ale nie zapominaj, że ich podstawowym narzędziem pracy jest broń.
No i tak swoją drogą nie porównuj jednostek specjalnych do marines, bo ci drudzy to są często ludzie z łapanki, którzy trafiają na pierwszą linię ognia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gala wspaniała, ale walka Pudziana ustawiona.
1) buciki były adidasami, a nie zapaśniczymi
2) Butterbean spał? zamiast blisko ogrodzenia i falą ciosów stał na środku.......
3) no i wykonanie hymnu USA...........
KSW to ściema i profanacja idei MMA. To tak na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 00:51, Pietro87 napisał:

Btw niby Mariusz stracił na wadze a kondycja jakoś imho mu się pogorszyła, zauważyłem,
że cholernie sapał, gorzej jak po walce z Silvią i Kawaguchim, tak się zastanawiam czy
jego czasem nie prowadzi sztab ludzie nie mających pojęcia o treningu wydolnościowym
?


Jeśli twierdzisz, że Juras nie zna się na metodyce treningowej to ja nie wiem kto Cię zadowoli. :)
Niestety przegapiłem dwie ćwierćfinałowe walki turniejowe. Liczyłem na dobre występy Górskiego i się nie zawiodłem, stoczył solidne walki. Najbardziej mi się podobała walka Kułak vs Dowda - chyba najbardziej zróżnicowana, dynamiczna i zacięta ze wszystkich. Salety i Najmana nie skomentuję, bo to wyglądało jak bójka w barze - do przodu na partyzanta, cepy bez ładu i składu i zakończenie walki przez przyciśnięcie przedramieniem. -_- Co do walki wieczoru to pierwsze kilka sekund stójki dawało mi nadzieję na nawet ciekawą walkę, do tego po przechwałkach grubego, choć zdrowy rozsądek kazał sądzić inaczej, lekko dałem wiarę w jego jakieś umiejętności parterowe, ale jednak byłem naiwny - skucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 01:14, Haregar2010 napisał:

KSW to ściema i profanacja idei MMA. To tak na szybko.


Sam jesteś ściema. KSW to dobra gala, jedna z najlepszych i największych w europie, jak nie na świecie. Turniej był świetny, zawodnicy stoją na wysokim poziomie, oprawa jest widowiskowa. Celebryci są, ale to jest cena promocji. Dzięki nim teraz mma ogląda 14 tysięcy ludzi w łodzi, a nie 4 czy 7 na Torwarze. I miliony przed telewizorami. To jest cena promocji mma w Polsce, ale cena, którą warto zapłacić, jeśli poziom mma ma iść w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować