Zaloguj się, aby obserwować  
Vandaeriel

Który Gothic jest najlepszy?

289 postów w tym temacie

W Gothicu 2 przy misji ze słonecznym kręgiem to nawet w dzień bałem się tam iść, a co dopiero w nocy :P Nie dość że trzeba było przejść z jednego końca na drugi to jeszcze w każdych krzakach coś się ruszało. I do tego magiczny golem. Dobrze że zapisałem wcześniej grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe racja !! ale nic nie przebije jaskini (na drodze do slonecznego kregu) ze Smocza Zguba :-D chyba w zadnej grze tak szybko nie uciekalem przed dwoma upadlymi paladynami jak z tej jaskini :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Gothic 1 najlepszy. Co do pozostałych części to:

- dwójka nie przypadła mi do gustu
- trójka wystraszyła mnie wymaganiami sprzętowymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gothic II jest najlepszy chociaż Gothic I też niczego sobie, wogóle wszystkie trzy cześci i oczywiście dotadek NK jest super ale Gothic II moim zdaniem ma to coś w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 21:53, mattex napisał:

Dla mnie Gothic II jest najlepszy chociaż Gothic I też niczego sobie, wogóle wszystkie trzy
cześci i oczywiście dotadek NK jest super ale Gothic II moim zdaniem ma to coś w sobie :)

"Gothic 2 ma to coś w sobie"? Rozwiń myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem Gothic 1 gra mnie się bardzo psodobała i wciągnęła. Do G2 i G3 musiałem się dłużo razy przekonywać z tym, że do G3 najwięcej może z powodu zbyt dużej ilości innowacji? Poza tym te "super" wymagania. Dla mnie Gothic 1 jest królem Gothiców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 22:16, popcorn napisał:

"Gothic 2 ma to coś w sobie"? Rozwiń myśl?

Poprostu podoba mi sie jego fabuła cały ten świat jest tak idealnie poukładany ścieżka dźwiękowa jest super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy na czym nam zależy w grach
-jeżeli grafa(piękny świat) to wiadomo ,że 3
-niski poziom trudnosci(to znaczy dłgich ciekawych misji które sprawiają dużo zabawy/wysilku lecz da się przejść) i ciekawa fabula oraz stare czasy to 1
-grafa nawet nawet i fabuła oraz cywilizowana i nowoczesna kraina pełna bogaczy i łatwych misji to 2
-to co wyżelj plus trudność to nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Gothic 1.
Gęsty, wciągający klimat, super potwory, innowacyjność (świat żyje własnym życiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Gothic pochłonął mnie do reszty, spodobał mi się tak, że wymieniłbym go w liście moich trzech ulubionych gier. Przedstawiony świat, nietypowy klimat i genialna fabuła sprawiały, że takie drobiazgi jak sterowanie szły w niepamięć.
Druga część Gothica również była najlepsza ;), ale w inny sposób. Również miała ciekawy klimat, oryginalne i niepowtarzalne gildie, jej zalety mógłbym wymieniać bez końca.
Niestety, tu coś się popsuło. Noc Kruka nie przypadła mi do gustu, świat się trochę zmienił.
Gothic 3 po trosze mnie zawiódł. Nie miał tak nakreślonej fabuły. Widać, że świat w nim przedstawiony nie pasował do klimatu, a twórcy umieścili go ze względu na standardy wyznaczone przez innych twórców.Tak więc: zdecydowanie część pierwsza, potem druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować