Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 10:21, g-s napisał:

Witam,
Mam pytanie dot. I misji (obrona przed Turkami);
Chodzi o to jak ją skończyć; podejrzewam, że trzeba zapalić stos ale nie wiem jak to zrobić,
ile drzewa trzeba mieć, wyorałem już całą planszę, wytłukłem zwierzęta i zamieniłem na drewno,
którego mam ponad 50000 ale dalej nie pojawia się możliwość odpalenia stosu; poradźcie (najlepeij
jak 6-latkowi wytłumaczcie) jak to przejść (może trzeba jakąś specjalną kombinację klawiszy
wklepać).
Pozdrawiam


Kliknij na drzewa dookoła stosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam trochę nietypowy problem. Przeszedłem już całą kampanię Age of Empires 3, ale chciałbym rozegrać ją jeszcze raz (np. na innym poziomie trudności). Kiedy klikam w grze na tryb rozegrania kampanii wówczas pojawiają mi się nazwy wszystkich poszczególnych etapów we wszystkich trzech aktach. Co mam zrobić, aby ich nie było? Domyślam się, że trzeba usunąć jakiś plik, ale nie wiem jaki. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i sympatyków AoE3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jutro powinienem otrzymać AoE 3 edycje premierową i AoE3:TWC. Łącznie cena wyniesie mnie nie wiele ponad Złotą Edycję AoE3 a będzie więcej dodatków i wPLN :P No to do zobaczenia jutro w tym temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:35, Indrid Cold napisał:

czy jest planowana edycja dvd tej gry i dodatku?


Producent się nie zgadza na DVD :) Zapewne dopiero AoE 4 będzie na DVD i pewnie tylko na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 22:23, s2nto napisał:

No jutro powinienem otrzymać AoE 3 edycje premierową i AoE3:TWC. Łącznie cena wyniesie mnie
nie wiele ponad Złotą Edycję AoE3 a będzie więcej dodatków i wPLN :P No to do zobaczenia jutro
w tym temacie. :)


Jakich dodatków? Dostaniesz tyle samo płytek co ja w Złotej Edycji czyli 5. 3CD z grą AoE III, 1CD z muzyką z gry i 1CD z dodatkiem. wPLN napewno więcej ale nic pozatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 22:39, Czajson napisał:

Jakich dodatków? Dostaniesz tyle samo płytek co ja w Złotej Edycji czyli 5. 3CD z grą AoE III,
1CD z muzyką z gry i 1CD z dodatkiem. wPLN napewno więcej ale nic pozatym.


Drzewko technologi no i grubsze instrukcje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 07:30, s2nto napisał:

> Jakich dodatków? Dostaniesz tyle samo płytek co ja w Złotej Edycji czyli 5. 3CD z grą
AoE III,
> 1CD z muzyką z gry i 1CD z dodatkiem. wPLN napewno więcej ale nic pozatym.

Drzewko technologi no i grubsze instrukcje. :)


Premierowe wydanie AOE3 zawiera też książeczkę-poradnik, a o ile dobrze wiem, nie ma jej w platynie. Nie byłbym taki pewien grubszej instrukcji - nawet premierowe wydanie zawiera jedynie streszczenie, a pełny przewodnik jest na płycie, w formacie PDF - po raz kolejny shame on CD Projekt.

Przy okazji: dawno nie grałem w nic spolszczonego, ale od 2002 nie przypominam sobie żadnego innego, równie zepsutego tłumaczenia, co polonizacja The Warchiefs. Nieprzetłumaczone fragmenty, zupełnie inna czcionka niż w angielskim wydaniu, błędy rzeczowe (do wytropienia bez znajomości oryginału) i niekonsekwencja - w trzeciej kampanii AOE3 była kampania Falcon, teraz jest kampania Sokołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 07:30, s2nto napisał:

> Jakich dodatków? Dostaniesz tyle samo płytek co ja w Złotej Edycji czyli 5. 3CD z grą
AoE III,
> 1CD z muzyką z gry i 1CD z dodatkiem. wPLN napewno więcej ale nic pozatym.

Drzewko technologi no i grubsze instrukcje. :)


Nawet nie wiesz jak się pomyliłeś. Leży właśnie przedemną złota kolekcja AoE III. Wbrew temu co myśłałem ja i nie tylko ja gra nie jest w jednym opakowaniu DVD. Jeden jest tylko złoty kartonik. Reszta to te same wydania opakowań i płyt co w chwili premiery a więc są drzewka technologii i są poradniki do każdej części. Jedyna różnica tak, że teraz kupuje się to w komplecie po mniejszej cenie niż 2 pozycje osobno. Niemniej wygląda na półce świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię z góry. Ze mną nie pogadacie o tej grze bo jej nie mam. Mam tylko dwa pytania : Czy gra jest fajna i jakie ma wymogi? Proszę odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:13, ROBAT napisał:

Czy gra jest fajna


Jest, ale dwie poprzednie części były znacznie lepsze. Jeżeli jeszcze ich nie masz - kupuj bez zastanowienia. We wcześniejszych grach kampania była bardziej historyczna i dużo dłuższa, było mniej uproszczeń, ale też nie było takich "bajerów" jak metropolie czy szalki handlowe.

Dnia 18.12.2006 o 19:13, ROBAT napisał:

i jakie ma wymogi?


Stosunkowo niewielkie, jeśli chcesz po prostu pograć. Uruchomiłem ją bez problemu na Celeronie 2,4GHz z GeForce FX 5600XT i 1GB RAM oraz na laptopie Toshiby Satellite L20-182 (z tym, że wzbogaconym o dodatkowe 512 MB RAM i 128 MB przeznaczonym karcie graficznej). Oczywiście wyglądało to tak sobie, ale nie należę do tych, dla których głównym wyznacznikiem jakości jest grafika.
Jeżeli chcesz grę "pooglądać", wysokość poprzeczki wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 18:48, Czajson napisał:

Nawet nie wiesz jak się pomyliłeś. Leży właśnie przedemną złota kolekcja AoE III. Wbrew temu
co myśłałem ja i nie tylko ja gra nie jest w jednym opakowaniu DVD. Jeden jest tylko złoty
kartonik. Reszta to te same wydania opakowań i płyt co w chwili premiery a więc są drzewka
technologii i są poradniki do każdej części. Jedyna różnica tak, że teraz kupuje się to w komplecie
po mniejszej cenie niż 2 pozycje osobno. Niemniej wygląda na półce świetnie.


Ja pier%%% właśnie otrzymałem paczkę i jak przeczytałem Twoje słowa... omg mogłem wydać o wiele mniej a wydałem więcej bo spodziewałem się jakiegoś małego boxa... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 18:48, Czajson napisał:

Nawet nie wiesz jak się pomyliłeś. Leży właśnie przedemną złota kolekcja AoE III. Wbrew temu
co myśłałem ja i nie tylko ja gra nie jest w jednym opakowaniu DVD. Jeden jest tylko złoty
kartonik. Reszta to te same wydania opakowań i płyt co w chwili premiery a więc są drzewka
technologii i są poradniki do każdej części. Jedyna różnica tak, że teraz kupuje się to w komplecie
po mniejszej cenie niż 2 pozycje osobno. Niemniej wygląda na półce świetnie.


Mógłbyś wrzucić zdjęcie tego zestawu? Ciekaw jestem, jak to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:30, vear napisał:

Mógłbyś wrzucić zdjęcie tego zestawu? Ciekaw jestem, jak to wyszło.


Jutro wrzucę bo pożyczyłem aparat koleżce :) Ale generalnie to jest tak boxy DVD na gry pozostały takie jak wersje premierowe a jedyną nowością jest to, że zostały włożone do pozłacanego kartonika, w którym i tak nie trzymam opakowań. Po prostu nie lubię wszelkich kartonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:19, s2nto napisał:

Ja pier%%% właśnie otrzymałem paczkę i jak przeczytałem Twoje słowa... omg mogłem wydać o wiele
mniej a wydałem więcej bo spodziewałem się jakiegoś małego boxa... :|


Na początku miałem taki sam plan jak Ty i to nie ze względu na drzewko tylko po prostu chronicznie nie cierpię opakowań z Platynowej Kolekcji. Są niezbyt piękne i jeszcze ten paskudny numerek gry. Tak się zbierałem do zakupu i kiedy w końcu stweirdziłem, że chcę kupić gdzieś tam kątem oka zobaczyłem info o złotej kolekcji. No i mam zestawik za 79,90. Przesyłka gratisowa za żeton bo zamówiłem jeszcze Złotą F.E.A.R.-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie: jak wyglada wspolgranie dadatku z podstawka? mamy dodatkowa aplikacje uruchamiajaca dodatek osobno czy moze obie instalki sie integruja jak to bylo w age of mythology i titans dodatku ze mozemy grac w podstawke , dodatek a nawet dodatkowa kampanie golden gift odpalajac tylko dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować