Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 17:04, Full Wypas napisał:

Już dzień czekam na pomoc. Ponawiam!!!
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1497&pid=1040


Jeśli nie pomogło to co napisał Czajson - masz zainstalowany SP2?? Jeśli nie zrób to i spróbuj zainstalować grę ponownie. Jeśli to nie pomoże utwórz w Windows nowy profil i na takim "czystym" profilu sprawdź, czy też się nie instaluje...
P.S. Pisałeś do pomocy technicznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:14, Rafal G napisał:

> Już dzień czekam na pomoc. Ponawiam!!!
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1497&pid=1040

Jeśli nie pomogło to co napisał Czajson - masz zainstalowany SP2??

A co to jest SP2? Sorka, nie lubię manewrować skrótami ;)

Dnia 19.12.2006 o 19:14, Rafal G napisał:

P.S. Pisałeś do pomocy technicznej??

Jeszcze nie, mają ponad 100 zleceń na dzień, nie chcę im utrudniać pracy, wolę problem napisać na forum :) Zresztą patrzyłem do pomocy technicznej, ale tam nie był opisany mój problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:11, Full Wypas napisał:

A co to jest SP2? Sorka, nie lubię manewrować skrótami ;)


Service Pack 2 dla Windows''a XP. Zestaw poprawek (i nie tylko):) Gra została wydana na długo po jego ukazaniu się, więc kto wie czy nie wymaga jakichś bibliotek w nim zawartych:) A sądząc po screenie, można iść w tym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:29, Rafal G napisał:

> A co to jest SP2? Sorka, nie lubię manewrować skrótami ;)

Service Pack 2 dla Windows''a XP. Zestaw poprawek (i nie tylko):) Gra została wydana na długo
po jego ukazaniu się, więc kto wie czy nie wymaga jakichś bibliotek w nim zawartych:) A sądząc
po screenie, można iść w tym kierunku...


Aaaaa, o to biega, spoko mam Serivce Packa 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:30, Full Wypas napisał:

Aaaaa, o to biega, spoko mam Serivce Packa 2 :)


Jak nie pomogło to co pisałem wcześniej to może brakuje Ci bibliotek MSXML? Bez nich nie dało się grać nawet w AoM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

njanowsze patge do aoe2 i twc dopiero w styczniu a ja mam kolejne pytanie: czy trzeba instalowac patche do podstawki jesli sie ma dodatek i gra sie wylacznie na nim w podstawke i kampanie dodatkowa? czy to robi roznice czy podstawka przed instalacja dodatku jest na 1.0 czy na 1.9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki "prosty" problem.
Gdy wpiszę przy instalacij kod produktu pokazuje się napis że jast nieprawidłowy. Tylko że ja na 100% wpisuje dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

( ten z tylnej okładki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Czy może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu poniższego problemu?

Mam trochę nietypowy problem. Przeszedłem już całą kampanię Age of Empires 3, ale chciałbym rozegrać ją jeszcze raz (np. na innym poziomie trudności). Kiedy klikam w grze na tryb rozegrania kampanii wówczas pojawiają mi się nazwy wszystkich poszczególnych etapów we wszystkich trzech aktach. Co mam zrobić, aby ich nie było? Domyślam się, że trzeba usunąć jakiś plik, ale nie wiem jaki. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i sympatyków AoE3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:30, Adam Stachowiak napisał:

Mam trochę nietypowy problem. Przeszedłem już całą kampanię Age of Empires 3, ale chciałbym
rozegrać ją jeszcze raz (np. na innym poziomie trudności). Kiedy klikam w grze na tryb rozegrania
kampanii wówczas pojawiają mi się nazwy wszystkich poszczególnych etapów we wszystkich trzech
aktach. Co mam zrobić, aby ich nie było? Domyślam się, że trzeba usunąć jakiś plik, ale nie
wiem jaki. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i sympatyków AoE3.


Utwórz nowego użytkownika w grze i w ten czas ustaw poziom trudności na hard. :)

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a macie takie cos na aoe 3 z oddatkiem warchiefs ze po loadzie gry w trakcie kampanii gubicie podklad muzyczny? i nie da sie go juz na okres danej misji wlaczyc. na najnowszym patchu oczywiscie(1.01).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 00:44, s2nto napisał:

> Mam trochę nietypowy problem. Przeszedłem już całą kampanię Age of Empires 3, ale chciałbym

> rozegrać ją jeszcze raz (np. na innym poziomie trudności). Kiedy klikam w grze na tryb
rozegrania
> kampanii wówczas pojawiają mi się nazwy wszystkich poszczególnych etapów we wszystkich
trzech
> aktach. Co mam zrobić, aby ich nie było? Domyślam się, że trzeba usunąć jakiś plik, ale
nie
> wiem jaki. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i sympatyków AoE3.

Utwórz nowego użytkownika w grze i w ten czas ustaw poziom trudności na hard. :)

pozdr



Jak utworzyć nowego użytkownika w grze? Czy na pewno nie trzeba usunąć jakiegoś pliku w folderze "Moje dokumenty" tam, gdzie zapisywane są save''y do AoE3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:24, Adam Stachowiak napisał:

Jak utworzyć nowego użytkownika w grze? Czy na pewno nie trzeba usunąć jakiegoś pliku w folderze
"Moje dokumenty" tam, gdzie zapisywane są save''y do AoE3?


Wszystko znajduje się tak jak już zauważyłeś w folderze Moje Dokumenty, wystarczy, że usuniesz folder AoE3 ze ścieżki Moje Dokumenty/My Games i możesz cieszyć się na nowo grą w AoE3. :)

P.S
Skracaj dialogi cytowane. ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:46, s2nto napisał:

> Jak utworzyć nowego użytkownika w grze? Czy na pewno nie trzeba usunąć jakiegoś pliku
w folderze
> "Moje dokumenty" tam, gdzie zapisywane są save''y do AoE3?

Wszystko znajduje się tak jak już zauważyłeś w folderze Moje Dokumenty, wystarczy, że usuniesz
folder AoE3 ze ścieżki Moje Dokumenty/My Games i możesz cieszyć się na nowo grą w AoE3. :)

P.S
Skracaj dialogi cytowane. ;)

pozdrawiam

Rozumiem i dziękuję. W folderze tym są jednak też wszystkie moje dane dotyczące gry w sieci (ESO). Obawiam się, że mogę je utracić. Jak mam zatem postąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm..patrzyłem po forach ale nie znalazłem takiego problemu, który ja posiadam a dokładniej- nie widzę postaci, jak i i pustyni i innych obiektow procz tła w menu głównym. W kampaniach identycznie- zero postaci, chyba że je znaznacze (na niebiesko) to widzac jej zarysy i cien "na powierzchni". Zna ktos jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:13, Adam Stachowiak napisał:

Rozumiem i dziękuję. W folderze tym są jednak też wszystkie moje dane dotyczące gry w sieci
(ESO). Obawiam się, że mogę je utracić. Jak mam zatem postąpić?


Masz na myśli login i hasło? Bo informacje takie jak poziom Twojej metropoli, ulubione kanały czy też przyjaciele i ignorowani są zapisane na serverze ESO i wystarczy, że zalogujesz się a wszystko będzie.

Zresztą jest pewien bezpieczny sposób - wytnij cały ten folder AoE3 z My Games, wklej go na pulpit i włącz grę bez tego folderu, jeśli wszystko będzie działało jak chcesz to przeniesiony folder wyrzucisz, a na jego miejsce pojawi się świeży. :)

pozdrawiam i prosiłbym jeszcze raz o skracanie cytowanych wypowiedzi. :)


Gramy w AoE3 na sieci!
Są jacyś chętni do pogrania sobie na ESO w AoE3:TWC? Jestem początkującym graczem i póki co dopiero osiągam 8poziom metropolii. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:56, Sekh napisał:

hmm..patrzyłem po forach ale nie znalazłem takiego problemu, który ja posiadam a dokładniej-
nie widzę postaci, jak i i pustyni i innych obiektow procz tła w menu głównym. W kampaniach
identycznie- zero postaci, chyba że je znaznacze (na niebiesko) to widzac jej zarysy i cien
"na powierzchni". Zna ktos jakieś rozwiązanie?


1. Czy Twój sprzęt spełnia wymagania sprzętowe?

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=470&p=1043

Jeśli tak to przejdź do pkt drugiego ->

2. Zajrzyj do tego poradnika przygotowanego przez CDProjekt w celu pomagania przy takich sytuacjach jak u Ciebie. ;)

Ja w skrócie tylko powiem jak ja to widzę:
wymagania sprzętowe
stery
DirectX
reinstal gry
reinstal windy
włączyć monitor?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zlookałem ten poradnik i odinstalowałem fddshow- teraz dochodzę do momentu gdzie jest loading i obraca się moneta a potem okno sie minimalizuje i "wystąpił blad";/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:30, Sekh napisał:

zlookałem ten poradnik i odinstalowałem fddshow- teraz dochodzę do momentu gdzie jest loading
i obraca się moneta a potem okno sie minimalizuje i "wystąpił blad";/


sterowniki na pewno odpowiednie dobrałeś do karty graficznej? DirectX 9.0c jest? Zainstalowany patch 1.9 do AoE3?

No i najważniejsze czyli reinstalka AoE3 i usunięcie z katalogu gry RĘCZNIE wszystkich pozostałości jakie tam się zaiweruszyły również z folderu Mojedkomuneyt/MyGames/AoE3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować