Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2009 o 19:47, Sand Ghost napisał:

> Chociaż mogliby w patchu trochę im podciągnąć staty, a marines dodać plus jeden
do podstawowego składu (assault space marines).
Haha teraz to walnąłeś jak dzik w sosnę:d
Że niby dać dodatkowego Asm do składu i zwiększyć staty, już teraz jest to potężna jednostka
która mimo dużej ceny znakomicie sprawdza się na placu boju, zaś przy wsparciu np. Aptekarza
bardzo ciężko ją ubić.


A ty czytać nie umiesz czy tylko udajesz??? Przeczytaj początek rozmowy a później wtryniaj swoje 3 grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 20:00, Sand Ghost napisał:

Czy HQ daje nam bardzo mały przyrost rekwy? Ona daje nam ogromny przyrost!


juz niedlugo to zmienia... pewnie bylo tak zeby sie "latwiej" gralo w bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 20:44, Teokrata napisał:


> Czy HQ daje nam bardzo mały przyrost rekwy? Ona daje nam ogromny przyrost!

juz niedlugo to zmienia... pewnie bylo tak zeby sie "latwiej" gralo w bete...



Oby to zmienili. Eldar siedząc w bazie wypuszcza WL i WS i gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo jak na razie to jestem po krótkiej sesji w BETA MP i msze powiedzieć ze jestem zaskoczony, te nowe pomysły które wprowadzili twórcy naprawdę umilają rozgrywkę i gra się o wiele przyjemniej niż w poprzednich częściach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 20:47, Sand Ghost napisał:

Oby to zmienili. Eldar siedząc w bazie wypuszcza WL i WS i gg.


ale masz racje, jest to blad w tekscie, powinno byc:

HQ zapewnia nam także przyrost rekwizycji i bardzo mały (ale zawsze) prądu, o więcej trzeba powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 21:05, Teokrata napisał:

ale masz racje, jest to blad w tekscie, powinno byc:

HQ zapewnia nam także przyrost rekwizycji i bardzo mały (ale zawsze) prądu, o więcej
trzeba powalczyć.


Problem z REQ polega na tym, że o więcej nie trzeba walczyć, bo narazie HQ dostarcza sury od A do Z. Muszą to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh poezja. :) 12 wygranych pod rząd. :) Jednak 3vs3 rządzi jeżeli ma się ekipę. :) Kurcze zacząłem o 20 grać bo wróciłem od kobiety i przez 4 bite godziny ciupałem ze znajomymi. Kurcze ale jednak zgrana ekipa to podstawa. Miód! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:09, 4ny4 napisał:

Ahh poezja. :) 12 wygranych pod rząd. :) Jednak 3vs3 rządzi jeżeli ma się ekipę. :) Kurcze
zacząłem o 20 grać bo wróciłem od kobiety i przez 4 bite godziny ciupałem ze znajomymi.
Kurcze ale jednak zgrana ekipa to podstawa. Miód! :)


Dokładnie, nie ma co wyszukiwać ludzi na auto 3v3,bo lamy są głównie na tym, a jak masz zgraną ekipę to nikt z Wami nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakoś szczęścia do rozgrywek drużynowych, 2 wygrane i 4 porażki.
1 vs 1 jedna wygrana jedna porażka na własne życzenie .Tak na marginesie pierwszy raz widziałem żeby ork stawiał turrenty przy Victory point - na mój mierny skill to plus spam sluggasow i shootasów wystarczył.
Ja jednak nie o tym chciałbym.
Czy wam często się zdarza że gra laguje przez kogoś z waszego bądź przeciwnego teamu ?
Na ta nikłą ilość rozgrywek tylko jeden mecz rozegrałem bez żadnej przycinki, do tego zdarzało się ze wywalało gracza a piecze nad nim przejmował komp co zazwyczaj kończyło się całkiem efektowną klęską.
Do tego dziś rozgrywce 1 n 1 miałem komunikat że "ktoś tam" laguje bo ma ustawione za wysokie detale gry, no normalnie porażka.
Ps.
A jakby ktoś miał ochotę pograć z taką lama jak ja to mój gametag brzmi: cyklista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż muszę powiedzieć, że szczerze ci zazdroszczę. Przegrałem dzisiaj chyba sześć walk, głównie przez totalne nooby w teamie... Wyobraźcie sobie, że któryś z nich był tak inteligentny, że trzymał 2 Dreadnought''y pod bazą, a ja właśnie traciłem 3 oddziały w centrum mapy (zaskoczony przez elfie mechy). Co prawda dla poprawy humoru znalazłem friendsa, z którym dobrze mi się grało i trzy gry razem wygraliśmy. Reszta to porażka. Wezmę się chyba za Head to Head, nie zamierzam więcej polegać na noobach.

EDIT: LF 3v3 boyz!
BTW ten slang orkzów źle na mnie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 09:56, General Sturnn napisał:

Nalezy dodac,ze te debile laguja jak szaleni...


Bo ludzie ustawiają tą grę na maxa i im laguje przez to, a że to jest wersja beta i nie ma jeszcze zoptymalizowania to tylko pogarsza sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Trafił mi się bardzo dziwny błąd, w zasadzie trudny do opisania. W czasie gry nagle pojawia się okienko z napisem smartheap library i gra wychodzi do Win... Mam nadzieję, że screen przybliży sytuację:

http://***

[M - w]

Dziękuję, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Necron1501, jestem tu przelotem, ale muszę skomentować Twój tekst... Jeśli będziesz zwracał się do ludzi w tak nieuprzejmy sposób, prędzej czy później dostaniesz zapłatę... Miej szacunek do samego siebie... bo w ten sposób ośmieszasz tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ściągnąłem Steama, wgrałem DoW-a i po obejrzeniu intra, planszy z pieczęcią BETA i paskiem loading oraz wysłuchaniu trzech pierwszych taktów jakiegoś marsza gra wywala mi się do Visty. Nie wiem co zrobiłem nie tak. Ktoś wspominał, że trzeba się zalogować w Steamie jako nie-Polak. Jeżeli to jest źródłem problemu to nie wiem jak to zrobić teraz. A jeżeli grafa, to próbuję grać na lap-ie z 2 giga ramu i dwurdzeniowym procesorem. Czy ktoś z obecnych ma jakiś pomysł co powinienem zrobić, żeby zagrać. Sorki za składnię ale się śpieszę do pracy.
P.S.: Przełknę nazwanie lamą o ile ktoś wyjaśni mi konstruktywnie co robię nie tak (vista informuje mnie tylko, że zamknie program i powiadomi... ;-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 11:57, benjiro napisał:

/.../


Podaj jeszcze jaką masz kartę grafiki, chociaż wydaje mi się, że to nie jest wina sprzętu.
W Steam''ie możesz być zalogowany jako Polak. W GFW Live już nie. Sprawa tyczy się sporej liczby krajów (jawna dyskryminacja)...
Wyjaśniłem tyle ile mogłem, resztę niech dopowie jakiś użytkownik Visty.

Vasssss -> Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3vs3 jest godne uwagi ale to prawda, bez zgranej ekipy najczęściej nie warto nawet podchodzić do gry. A co do lagów to cóż... Zawsze były i będą, a część ludzi przegina z ustawieniami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować