Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Relic doda jedną mapę. To dopiero jest DLC... Na dobrą sprawę w jednym patchu powinni dać przynajmniej z 4-5 nowych map dla każdego z trybów. Nawet podstawka jedynki zawierała więcej map. Tak w ogóle to wiadomo chociaż na jakim typie otoczenia będzie ta mapa? Mam nadzieję, że nie kolejna dżunglowa. Przydałoby się dodać jakąś miejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:09, logray napisał:

Co dają dodatkowe bonusy z wersji specjalnej? Np. taki strój snajpera. To tylko skóra
czy coś ekstra?


Tylko skin. Na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:42, Spector_109948 napisał:

Tylko skin. Na szczęście.

Tu raczej chodzi o przedmioty z kampani, a nie skiny z multi.

Tak mają jakieś specjalne właściwosci, ale w grze można znaleźć mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:03, -Nemezis napisał:

Tu raczej chodzi o skiny które są dodawane do specjalnej edycji gry;D Co dają to nie
wiem.


Masturbacja w trakcie gry jest przyjemniejsza.


"Nowe chaptery, yeeeaaahhhh..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam sobie Relic będzie zawracał głowę jakimiś patche, skoro ON ma plan na najbliższe lata.
"Na tym samym spotkaniu okazało się, że Relic, dotychczasowy producent gier z uniwersum WH40k, w tym świetnego Dawn of War 2 , wyda w roku fiskalnym 2011... grę akcji. Nie wiadomo jaką, ale akcji. "
Cytat pochodzi stąd.
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6460961,Warhammer_40k_MMO_najwczesniej_w_2011_roku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idioci z GameCorner podpisali art z Legionem Ultramarines "Chaos nadciąga... bardzo powoli". Ciężko tu jest być fluffagiem bo widzi się takie pierdoły.

A z tą grą akcji to Mrokuś, nie jest taki zły pomysł. Przynajmniej nie będą mieli czego spierdzielić patchami, bo w takiej GRZE AKCJI balansem się nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gamecornera trzeba brać bardzo dużą poprawkę.

Blazej_M2
Nagroda za misję jest przydzielana losowo, ze znalezieniem jest podobnie, to czyta loteria.
Ja grając pierwszy raz miałem nawet niezły egzemplarz długo na pojawieniem się Drednota, obecnie przy ponownym przechodzeniu trybu single nie "wypadło mi ani jedno" a mam już 43 dzień.

necon1501
W obecnej wersji gry niema czegoś takiego jak domyślne ustawienia ataku, więc należy za każdym razem klikać ikonkę walki wręcz lub "Z" na klawiaturze, co bywa nieraz irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2009 o 20:51, Szalony_Max napisał:

necon1501
W obecnej wersji gry niema czegoś takiego jak domyślne ustawienia ataku, więc należy
za każdym razem klikać ikonkę walki wręcz lub "Z" na klawiaturze, co bywa nieraz irytujące.



Kolejny bezsens relica jak można było usunąć tak przydatną opcję??? Teraz zawsze każdy oddział wroga muszę po przez ta funkcję... DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 19:58, Hamynelypham napisał:

A z tą grą akcji to Mrokuś, nie jest taki zły pomysł. Przynajmniej nie będą mieli czego
spierdzielić patchami, bo w takiej GRZE AKCJI balansem się nie przejmuje.

No nie wiem, w takim Quaku BFG to pieprzona imba :D, btw grasz w Quake Live? Jak tak to zajrzyj do nas na forum ;p

I to tyle z offtopa.

P.S. Już na dziwniejszy nick nie mogłeś sobie zmienić >: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:17, Mroku21 napisał:

No nie wiem, w takim Quaku BFG to pieprzona imba :D, btw grasz w Quake Live? Jak tak
to zajrzyj do nas na forum ;p

W Quakusiu w porządnych meczach było wyłączane BFG na mapie. Więc w tym Live to jakieś murzyństwo z tym BFG macie :P

Dnia 03.04.2009 o 21:17, Mroku21 napisał:

P.S. Już na dziwniejszy nick nie mogłeś sobie zmienić >: (

Cerbuś i Legio miałem zajęte, bo w czwartek jakoś nie mogłem wbić na gram i zmienić. Miałem Gronda zostawić z sentymentu, ale rozmyśliłem się i wrzuciłem mój najlepszy wymysł, jeżeli chodzi o oryginalne ksywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:51, Szalony_Max napisał:

W obecnej wersji gry niema czegoś takiego jak domyślne ustawienia ataku, więc należy
za każdym razem klikać ikonkę walki wręcz lub "Z" na klawiaturze, co bywa nieraz irytujące.

Niestety jest to bardzo niewygodne. Szkoda, że w dwójce w ogóle to usunięto. A kiedyś w jedynce to były nawet takie rzeczy jak postawa mieszana.

Co do tej gry akcji to czy jest to w ogóle potwierdzone? Bo np. według takiego gram.pl THQ zapowiedziało grę MMO osadzoną w uniwersum Wh40k. Pytanie tylko które z portali mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 22:06, Arcling napisał:

Co do tej gry akcji to czy jest to w ogóle potwierdzone? Bo np. według takiego gram.pl
THQ zapowiedziało grę MMO osadzoną w uniwersum Wh40k. Pytanie tylko które z portali mają
rację.


No właśnie THQ, a THQ =/= Reric, więc tę historię o grze akcji można pewnie włożyć międy bajki. Naprawdę, nie wydaje mi się, żeby twórca specjalizujący się w RTS''ach i poniąka Hack&Slachach (vide DoW 2 :P) rzucał się na dziedziny, w których nie ma doświadczenia. Dziwne jest też to, że dla większości Reric = Warhammer 40k i że tylko on może robić gry w tym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego usunięto opcję domyślnego ataku?
Bo Relic zapowiadał coś nowego, miała wyjść ewolucja a wyszła narośl ala rak.
Tak na marginesie FC z dobrym działkiem terminatora i jakaś przyzwoitą rękawicą potrafi zrobić Sajgon.
Dorzucić jeszcze teleport i można bawić się z bossami w berka.

Co do tego MMO to jakiś czas temu coś "wyciekło" w linku jest filmik do tego czegoś, trudno określić co to jest. Ale na MMO raczej nie wygląda.
Obawy wzbudza u mnie to że robią MMO w uniwersum młotka i nie chodzi mi o kwestie adaptacji, tylko czy to trafi do graczy.
Nie słyszałem żeby taki Warhammer FB - ON-Line odniósł jakiegoś wielkiego sukcesu na miarę WoW-a, więc całe to zamieszanie może tylko odbić się źle na przyszłych produkcjach z 40 milenium w tle, bo skoro rozgrywki on-line nie zapewniły graczy to po co trudzić się w osadzaniu innych gier w tym uniwersum.

Jak dla mnie obecnie jednym z lepiej adaptujących może nie do końca uniwersum W40k jest Blizzard ze swoim Starcraftem cześć Uno a w drodze Due, gdzie część pomysłów na jednostki zaczerpnął z rami Eldarów, Tyranidów i Space Marines.

A na koniec.
Może Relic odnajdzie powołanie, rzuci w diabły "ulepszanie" DoW i zacznie robić strzelanki bez balansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować