Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2009 o 16:38, Adrios1 napisał:

I tak według mnie rada jest słabsza od terminatorów szturmowych.
Jak myślicie wprowadzą Land Raider do najbliższego dodatku? Bo mi 3lvl kwatery głównej
i jednostki z tym związane dają mały niedosyt (predatory to trochę mało , są jeszcze
ulepszenia ale tylko 2).

TAS(słabiej biją, ale mają zbroję jak avatar/fex)>Seer Council(biją niewiele mocniej, ale mają znacznie słabszą zbroję), jednak jak FS jeszcze dojdzie(ogólnie to najlepiej aby byłą przy nich xD) ze swoimi umiejętnościami doom i fortune, to SC>TAS bez strat. : d
Co do Land Raidera - od razu niech dla IG dadzą Baneblade, aby było równo. Ten wehikuł jest raczej zbyt potężny, ale by musiał już wejść zamiast Predatora, ew. jakiś bardzo drogi upgrade prdatora do tego. Lepiej by było, gdyby pathfinding pojazdów został naprawiony i Predator/Looted Tank dostały jakiegoś solidnego buffa, bo po prostu się z nich nie korzysta, ponieważ są ogólnie tylko na pokaz. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jeżeli chcesz tak nazwać 3 oddziały tac marines lvl 4. (1 miotacz płomiwni i 2 wyrzutnie rakiet) no i pod koniec terminatorzy wkroczyli do walki. poza tym używałem w większości tac marines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2009 o 16:56, Gol Galad napisał:

Co do Land Raidera - od razu niech dla IG dadzą Baneblade, aby było równo. Ten wehikuł
jest raczej zbyt potężny, ale by musiał już wejść zamiast Predatora, ew. jakiś bardzo


Zgoda jest mocny ale avatar eldarów do najsłabszych nie należy,mi się wydaje że to podobna klasa jednostek co do siły więc mogli by go dać.

>Lepiej by było, gdyby pathfinding pojazdów został naprawiony i Predator/Looted Tank dostały jakiegoś solidnego buffa, bo po prostu się z nich nie korzysta, ponieważ są ogólnie tylko na pokaz. : /

Co racja to racja ale wtedy broń przeciwpancerna powinna być lepsza.Pojazdy powinny być skuteczniejsze na piechotę i cornfleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:59, Adrios1 napisał:

Te pancerze i tak nic nie dają poza wyglądem....


zależy kim grasz. Ja np grając "aptekarzem" zainwestowałem pancerz tech 3 i byłem miło zaskoczony ponieważ była dostępna nowa opcja leczenia jednostek (obszarowa) lepszy miecz łańcuchowy z każdym uderzeniem przywraca troche zdrowia. Więc wargear zmienia nie tylko wygląd bohatera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz że tego nie skomentuję... Obrazek dla Ciebie.

Adrios-> Niektórzy, jak w tym przypadku Sturnn, widocznie chcą zobaczyć co dostaną na wyższych lvlach. I doskonale zdaje on sobie sprawę z tego, że nic one nie dają.

20090319210730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam więc o co choodzi z tymi pancerzami na wyższych lvl w multi?? bo z tego co napisałeś Wolf idzie tu o zupełnie inne armory. ( sorry moja wina walnąłem straaszną głupotę i jest mi wstyd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając przez multi zdobywasz lvl-e. I co kilka ,,poziomów'''' dostajesz coś do wyglądu jednostek.
Np. hełmy do rębaczy albo jakieś łańcuchy dla TSM. One zmieniają tylko wygląd. Czym dłużej grasz twoja armia będzie miała więcej takich dupereli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 22:13, Sand Ghost napisał:

Grając przez multi zdobywasz lvl-e. I co kilka ,,poziomów'''' dostajesz coś do wyglądu
jednostek.
Np. hełmy do rębaczy albo jakieś łańcuchy dla TSM. One zmieniają tylko wygląd. Czym dłużej
grasz twoja armia będzie miała więcej takich dupereli.


Aha i tylko tyle? Bo grając w gry publiczne nie leveluje się z tego co zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 22:15, Quinti napisał:

Aha i tylko tyle? Bo grając w gry publiczne nie leveluje się z tego co zauważyłem.


Tak, to tylko dla bardziej bajerowego wyglądu. Leveluje się tylko na grach rankingowych. Zawsze będziesz miał 1 lev, jak ciągle grasz na publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Multi. Gdzie się wchodzi w rankingowe serwery? Jeśli w ogóle jest wybór jakiś, bo nigdzie nie widziałem. Wchdoze w multi, biore znajdź gre, wybieram rase i czekam, aż coś mi znajdzie, czekam ,czekam ,to szuka i szuka...i w końcu se odpuściłem...to normalne, że tak długo szuka?
2. Single. Da sie jakoś sprawdzić, które obiekty strategiczne są kontrolowane? Bo 2 mi brakuje do achievmenta, a nie wiem, gdzie ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 21:51, Ecko09 napisał:

1. Multi. Gdzie się wchodzi w rankingowe serwery? Jeśli w ogóle jest wybór jakiś, bo nigdzie nie widziałem. Wchdoze w multi, biore znajdź gre, wybieram rase i czekam, aż coś mi znajdzie, czekam ,czekam ,to szuka i szuka...i w końcu se odpuściłem...to normalne, że tak długo szuka?


Odpowiem z doświadczeń na becie.
Czasami to ja i 5 minut czekałem zanim coś mi znalazło. Po czym po połączeniu w meczach 3 vs 3 wywalało połowę zawodników bo mieli ping wysoki :)
Obecnie nie wypowiadam się na ten temat ponieważ nie gram po sieci.

Dnia 22.03.2009 o 21:51, Ecko09 napisał:

2. Single. Da sie jakoś sprawdzić, które obiekty strategiczne są kontrolowane? Bo 2 mi brakuje do achievmenta, a nie wiem, gdzie ich nie mam.


Na mapach taktycznych planet masz znaczone co jest w danej prowincji - wieża / świątynia / kuźnia -
to co zostało zajęte ma podświetlenie.
Ewentualnie opuściłeś jedną świątynię podczas wykonywania misji "Do środka roju" - tam gdzie dołączał się do nas Drednot.Wtedy już nie za bardzo jest co zrobić i nie zdobędziesz archivmenta. chyba ze masz gdzieś zachowany wcześniejszy plik save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 22:06, Szalony Max napisał:

>
Ewentualnie opuściłeś jedną świątynię podczas wykonywania misji "Do środka roju" - tam
gdzie dołączał się do nas Drednot.Wtedy już nie za bardzo jest co zrobić i nie zdobędziesz
archivmenta. chyba ze masz gdzieś zachowany wcześniejszy plik save.


Na tamtej mapie jest się raz, tak? Zająłem te jedną świątynie na niej. Bo 2 chyba nawet nie było, a jak była to i tak nie było możliwości jej zdobycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 22:38, Ecko09 napisał:

Na tym obrazku - Iglica Golgotha - masz niezajętą latarnie oraz kuźnię.
Zabijesz tego bodajże tytana przy okazji zajmiesz jedne z obiektów, później trzeba czekać na kolejną misję - wyeliminuj bossa - żeby zająć drugi obiekt. Przy misjach typu obrona zabraknie Ci czasu a i 3 składy na wyższych poziomach trudności mogą sobie nie dać rady.
Obiekty zabezpieczone są podświetlone na zielono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG. Jakie te multi jest wkurzające! Szuka ci gry od 15 min. i znaleźć nie może. No ja wale! Wnerwić sie idzie. Cos czuje, ze nie prędko wpadną acziki za 20 meczów każdą z ras i jeszcze jakieś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować