Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2011 o 19:30, Przedlack napisał:

Czemu mam wrażenie, że jak wydam rozkaz ataku Generałowi, to usłyszę: "Kończ waść, wstydu
oszczędź!"?


Eee tam, generał niezły jest, prosto z Prus się wyrwał pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 18:57, Wilkv napisał:

Liczby gwardzistów sięgają miliardów, podobnie jak i orków i tyranidów. Dodatkowo, jeden
gaunt > jeden guard. Tak samo jeden ork > jeden guard. Więc nawet biorąc tą statystykę,
gdyby ich było mniej, dawno by wyginęli.

Nie da się ukryć, że jakiś sens w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 20:30, MasterChiefGT napisał:


Wszystko ładnie, ale...

Bunkry- mocno jednostronna rzecz. Jako tako pomoże IG na początku, kiedy to wróg nie ma miotaczy ognia bądź granatów, ale primo- nawet jeśli wróg będzie mógł korzystać z bunkra, to niewiele na tym zyska, bo bunkier jest ustawiony otworami w jego stronę.Secundo-szpital. GM muszą być naprawdę słabi, bo inaczej będą mogli walczyć w nieskończoność.

Baneblade- "blablabla chcemy, by gracz poczuł potęgę tej bestii z 9 działami (cięcia budżetowe? Ukradli pozostałe 2 czy co?), przez co blablabla...". K*rwa, mają mi zagrać w WA. Tam jak Baneblade strzelał, to głośniki wybuchały, niebo się trzęsło, pół mapy znikało, a wróg pisał "GG". Tutaj "moc" polega na tym, że bany bany do pierdzenia z głównego działa musi użyć zela. Facepalm.

Dnia 20.01.2011 o 20:30, MasterChiefGT napisał:


Zaraz zaraz...bombardują WŁASNEGO generała? Wydaje mi się, że to chyba właśnie Kyras zamówił exterminatusa, by sprzątnąć światy Blood Ravens, a przy okazji usunie jakiegoś lorda generała z dziwacznym głosem. Storm trooperzy-wut? Na filmie IGN ich broń wyglądała jak hot-shot, który jest przerośniętym lasgunem, a tutaj strzela jak z hellguna. Ślepy jestem i nie widzę tych kabli czy co? A maszynowy ripper gun-wtf?

Dnia 20.01.2011 o 20:30, MasterChiefGT napisał:


Ładne wprowadzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
"Chcieliśmy aby gracze poczuli prawdziwą moc baneblada, dlatego jego główne działa są przypisane jako zdolności, specjalnie je ograniczyliśmy, żeby można było poczuć ich moc "

...

POGIĘŁO ICH !? Na widok tego czołgu narody mają klękać, a przeciwnicy wyzywać nas od noobów ! Co mi po masie stali która zatrzyma się przed wrogimi lufami i zacznie rdzewieć (o ile nie zostanie wcześnie poddana recyclingowi) ponieważ nie będę mógł skorzystać z głównego działa !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 22:21, Darkstar181 napisał:

>
"Chcieliśmy aby gracze poczuli prawdziwą moc baneblada, dlatego jego główne działa są
przypisane jako zdolności, specjalnie je ograniczyliśmy, żeby można było poczuć ich moc
"

Dnia 20.01.2011 o 22:21, Darkstar181 napisał:

POGIĘŁO ICH !? Na widok tego czołgu narody mają klękać, a przeciwnicy wyzywać nas od
noobów ! Co mi po masie stali która zatrzyma się przed wrogimi lufami i zacznie rdzewieć
(o ile nie zostanie wcześnie poddana recyclingowi) ponieważ nie będę mógł skorzystać
z głównego działa !?


a BALANS ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 00:06, Wilkv napisał:

http://www.dawnofwar2.com/us/retribution/multiplayer/imperialguard
Pełen spis jednostek IG.

Dodatkowo pod zakładką kampanii można się przyjrzeć każdemu bohaterowi i jego poszczególnym
zdolnościom.

Ciekawy wygląd Storm Trooperów. Wygląda na to, że zamiast Kasrkinów będzie dostępna jakaś odmiana inkwizycyjna. Basiliska brak, czyli pozostaje tylko w postaci umiejętności. Może to i lepiej niż taka artyleria o śmiesznie małym zasięgu (a taki by pewnie miała biorąc pod uwagę rozmiar map w grze). Manticore jak dla mnie może być, wygląd taki jak trzeba. Ogólnie podoba mi się, nieco inny dobór jednostek niż w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 08:03, damlon napisał:

Może to noob''owskie pytanie ale czym są sync-kills?



To są te animacje podczas dobijania jednostki
Kocham Dreda dobijającego blaszkę albo podróbkę robota eldarów

One są najwspanialsze w DoW 2
Dla ciebie żebyś mógł zerknąć

http://www.youtube.com/watch?v=p9bWEz4ME-M

Nie wybaczę im usunięcia tego bo jakimś ludziom nie pasuje takie coś jak to atut brutalnego świata Wh40k a nie jakiegoś cukierkowego RTS''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w DoW2 od premiery i nie miałem pojęcia, że to ma swoją nazwę :P Ale czemu z nich rezygnują? Przecież to jedna z najmilszych dla oka cech gry, bez wpływu na balans itp. tylko podnosiły atrakcyjność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 09:17, MasterChiefGT napisał:

> Może to noob''owskie pytanie ale czym są sync-kills?


To są te animacje podczas dobijania jednostki
Kocham Dreda dobijającego blaszkę albo podróbkę robota eldarów

One są najwspanialsze w DoW 2
Dla ciebie żebyś mógł zerknąć

http://www.youtube.com/watch?v=p9bWEz4ME-M

Nie wybaczę im usunięcia tego bo jakimś ludziom nie pasuje takie coś jak to atut brutalnego
świata Wh40k a nie jakiegoś cukierkowego RTS''a


Chciałbym dodać iż ten filmik na YT oraz kolejne 2 są polskiego autorstwa ;P
Sync kille były juz w dawn of war 1 przecież i nikomu nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2011 o 09:46, DarkWolf_PL napisał:

Chciałbym dodać iż ten filmik na YT oraz kolejne 2 są polskiego autorstwa ;P
Sync kille były juz w dawn of war 1 przecież i nikomu nie przeszkadzało.


Nie wiedziałem że są polskiego ale są bardzo miłe dla oka :P
Napiszmy do nich petycje albo oficjalny wątek na forum żeby nie rezygnowali z tego bo to podnosi atrakcyjność gry

Teraz nagle zaczęło to ludziom przeszkadzać
Lubie patrzeć jak dred robi popłoch i te miłe animacje jak wróg niema nic ppancernego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banewolf? Zaskoczyli mnie. IG będzie miało więcej jednostek niż Chaos :E

Jak ja widzę Kaine''a, to modlę się, by ostatecznie zmienili mu mordę, bo zaraz okaże się, że wszyscy CSM wyglądają tak samo, tylko Chaos Lord ma jarzące się na czerwono gały O_o

Edit: Ci Szturmowcy unikatowi nie są. Wyglądają jak ci Cadiańscy, tylko mają czarne pancerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sync kille zostały usunięte, bo jakiś gracz na oficjalnym forum napisał że jednostki podczas animacji nie reagują na rozkazy, oraz są nieśmiertelne...

Kurna, chciałbym mieć taki posłuch u Relica. Zaraz napiszę im że brakuje mi Tau, i mają ich NATYCHMIAST wstawić do dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować