Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2011 o 12:06, Darkstar181 napisał:

Sync kille zostały usunięte, bo jakiś gracz na oficjalnym forum napisał że jednostki
podczas animacji nie reagują na rozkazy, oraz są nieśmiertelne...

Kurna, chciałbym mieć taki posłuch u Relica. Zaraz napiszę im że brakuje mi Tau, i mają
ich NATYCHMIAST wstawić do dodatku :)



Co za pokopany człek -.-
Płacze o animacja a balans nie jest super to zamiast zrobić balans to wywala te fajne animacje
Dobijają mnie że słuchają jego głupot
Zróbmy od razu z DoW2 takiego SC2 masa baz i budujemy dużo jednostek !!!
Właśnie te animacje utrzymują klimat WH40k

Nie nawidzę takich pajaców będą słuchać płaczącego dziecka że jemu to przeszkadza
Bo grać nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 11:10, Shveid napisał:

Jak ja widzę Kaine''a, to modlę się, by ostatecznie zmienili mu mordę, bo zaraz okaże
się, że wszyscy CSM wyglądają tak samo, tylko Chaos Lord ma jarzące się na czerwono gały
O_o

Na dotychczasowych screenach Kain nosił hełm. Może to tylko pomyłka albo jakiś placeholder to co jest na stronie? Albo Kain to brat bliźniak lub klon Eliphasa :P

A co do usunięcia sync-killi z T1 to też nie podoba mi się to rozwiązanie. Poza tym skoro reszcie zostawiają to tym bardziej jest to mało sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z filmiku parę wniosków się nasuwa

Sentinel
1)t1 pojazd - akurat to było pewne
2)bez vechicle armor
3)może zajmować punkty
4)pierwsza zdolność to atak przeciwko jednostkom do walki wręcz
5)druga to activate krak missile
6)ma 2 ulepszenia
Manticore
1)T2 pojazd
2)Altyleria strzelająca salwą 4 rakiet
3)możliwość wyboru gdzie te 4 rakiety trafią
Leman Russ
1)t3 pojazd
2)3 ulepszenia
Baneblade
1)T3 pojazd
2)tylko 9 dział jako atak główny
3)pozostałe 2 jako speciale
4)ładny koszt - 1000
5)działka natomiast nie mają tego kopa z DOW1(Audio)

co do gwardi w ogóle
1)może stawiać wieżyczki u bunkry(te można ulepszać)
2)Tworzyć sobie cover
3)Strafing run - 2 naloty
4)jednostki T1 to GM(naprawia pojazdy),Senty,HWT i Catachan devils
5)Jednostki T2 to Stormy,Manticore,Banewolf(ale jadę zakład że to nowy Hellhound jeśli chodzi o gameplay) oraz Ogry
6)jednostki T3 to LR i Bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2011 o 14:52, Numenpl napisał:

2)Tworzyć sobie cover

Nie jestem pewien czy chodziło o tworzenie covera... była raczej mowa o zdolności skupiania ognia na wrogim celu, co powodowało ignorowanie jego osłony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dziś zdziwiłem, ale tej grze też są cheaterzy ...
Pierwsze 30 sekund gry, czyli pierwsza walka o punkty ... a tu koleś wyskakuje na mnie z 3 squadami, w tym jeden dewastatorów.

Po dwóch minutach mega armia pod bazą. Super :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 17:57, Darkstar181 napisał:


> 2)Tworzyć sobie cover
Nie jestem pewien czy chodziło o tworzenie covera... była raczej mowa o zdolności skupiania
ognia na wrogim celu, co powodowało ignorowanie jego osłony

na filmiku widać jedną ze zdolności ig chyba konkretnie to GM mogą sobie murek postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 00:32, Shveid napisał:

Czy mi się wydaje, czy oni tam wspomnieli o własnych badge''ach?

Nareszcie, tylko nasuwa się pytanie - nie można tak było prędzej? Widać, że mocno się wzorowali na Starcrafcie 2 przy wprowadzaniu tych zmian do matchmakingu. Zwłaszcza ten "rest system". Ciekawe tylko czy ten nowy system skróci czas oczekiwania na znalezienie graczy (zwłaszcza do gier drużynowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2011 o 00:32, Shveid napisał:

Czy mi się wydaje, czy oni tam wspomnieli o własnych badge''ach?


"Another couple of improvements are to the army painter. We added a function so that players can now view the majority of their race’s troops to better understand how the customization applies to them. And we now allow players to import a custom badge for races that support it. This was a feature that has been in demand since the launch of Dawn of War II so we are happy to add it."

czyli będzie można oglądać wszystkie jednostki w malarzu i importować swoje sztandary dla niektórych ras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majority to większość. :) Ale i tak postęp w stosunku do dotychczasowego malarza, gdzie pokazywał bodajże jeden model piechoty i jeden pojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 11:10, Shveid napisał:

Jak ja widzę Kaine''a, to modlę się, by ostatecznie zmienili mu mordę, bo zaraz okaże
się, że wszyscy CSM wyglądają tak samo, tylko Chaos Lord ma jarzące się na czerwono gały
O_o


Kain będzie w hełmie to wiadomo. Swoją drogą też nie chcę grać kolejnym łysym idiotą po stronie chaosu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko do mnie kompletnie nie trafia argumentacja przeciwników sync-kills. A własne bannery to fajny bajer, w czasie mojej krótkiej przygody z DoW1 nie korzystałem z tego, ale może tym razem się pobawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że zmiany personalne w Relic''u oraz premiera Starcrafta II zmiast dobić zamierającą popularność Dawn of War II jedynie zaprzęgły studio do ogromnej pracy. Jakie są tego efekty? Zmiana platformy, nowy "matchmaking". Zmieniające rozgrywkę i balans tierów nowe jednostki. Bardzo ciekawa gameplay''owo nowa rasa - Gwardia Imperialna. rozbudowana jak nigdy wcześniej kampania dla 6 ras łącząca najlepsze elementy kampanii fabularnej (podstawka DOW I), swobodę rozgrywki w RTSowym stylu (Dark Crusade) i elementy RPG (DOW II). Relic nie zapomniał także o ulepszeniu trybu The Last Stand zwiększającego atrakcyjność gry. Widać również dalsze śrubowanie silnika gry, dzięki któremu wydany 2 lata temu Dawn of War II wygląda jak nigdy przedtem (coraz większa fizyka map: ruchomy lodowiec, rozpadajace się światy). Grałem we wszystkie części Dawn of War oraz we wszystkie RTSy Blizzarda i muszę przyznać, że tym razem, dzięki Retribution, Dawn of War II definitywnie miażdży Starcrafta II i jego nudną, przegadaną kampanię tylko dla jednej rasy. Wiem, że pisałem podobnie przy premierze prawie każdego tytułu z serii Dawn of War ale tym razem lista zmian, usprawnień i nowości jest tak ogromna, że trudno zachować sceptycyzm i krytykować dodatek, ktory zapowiada się na prawdę za**biście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy matchmaking wydaje się być świetny, ale zobaczymy jak się sprawdzi w praniu. Mam jedną obawę z nim związaną. Nie mam StarCrafta 2, ale grałem w betę, system działał świetnie. Problem w tym, że DoW2 nie jest tak popularny jak SC2 i pytanie: czy będzie wystarczająca ilość graczy aby ten nowy matchmaking wydajnie działał? Czy nie będzie tak, że z powodu braku odpowiedniego przeciwnika wyszukiwanie będzie długo trwać i zakończy się komunikatem mówiącym, że nie mam z kim zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 13:09, Teokrata napisał:

Grałem we wszystkie części Dawn of War oraz we wszystkie RTSy Blizzarda
i muszę przyznać, że tym razem, dzięki Retribution, Dawn of War II definitywnie miażdży
Starcrafta II i jego nudną, przegadaną kampanię tylko dla jednej rasy.

Nikt w to jeszcze nie grał, premiera za półtora miesiąca, a Teo i tak wie, że to będzie lepsze od wszystkiego. :D
I pewnie jak zwykle będzie się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 13:35, Jaracz napisał:

Nikt w to jeszcze nie grał, premiera za półtora miesiąca, a Teo i tak wie, że to będzie
lepsze od wszystkiego. :D
I pewnie jak zwykle będzie się mylił.


nikt w to nie grał ?! a IGN video preview czy filmiki na gametrailers to skąd jak nie z wersji demo dla prasy ?!

20110122134418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 13:09, Teokrata napisał:

się światy). Grałem we wszystkie części Dawn of War oraz we wszystkie RTSy Blizzarda
i muszę przyznać, że tym razem, dzięki Retribution, Dawn of War II definitywnie miażdży
Starcrafta II i jego nudną, przegadaną kampanię tylko dla jednej rasy.

Z RTS-ami Blizzarda jest tak, że początki były świetne (War1, Star1), kontynuacje coraz słabsze aż do całkowitego faila pt.Starcraft 2. Zeby go przebic naprawde nie trzeba wiele, a już na pewno nie trzeba licencji Games Workshop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 14:10, rhyz napisał:

Zeby go przebic naprawde nie trzeba wiele,
a już na pewno nie trzeba licencji Games Workshop.


Zobaczymy za 10 lat w co się będzie wciąż grało a co pokryje kurz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2011 o 14:20, Bambusek napisał:


Zobaczymy za 10 lat w co się będzie wciąż grało a co pokryje kurz :P


za 10 lat to nie wiadomo czy nie będziemy grali na czymś innym niż komputery i w coś innego niż RTS

czyli gdyby babcia miała wąsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować