Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2011 o 19:40, Shveid napisał:

http://uk.ign.com/videos/2011/01/19/dawn-of-war-2-retribution-video-preview

Na początku jest mały spoiler odnośnie kampanii. No i widzimy większość jednostek IG.


Nawet Kyras będzie w kampanii... No to ciekawie się zapowiada. I czy mi się zdaje czy początek video pokazuje fragment nowego intro? Mowa oczywiście o prerenderowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 21:57, Wilkv napisał:

Naraz wychodzi Retribution, Bulletstorm i nowy semestr na studiach :( I jak tu wszystko
przejść...

Strach pomyśleć co będzie przy premierze Diablo III :/ Wypierdzielą mnie ze studiów. O ile zdążą z grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 21:59, Darkstar181 napisał:

Strach pomyśleć co będzie przy premierze Diablo III :/ Wypierdzielą mnie ze studiów.
O ile zdążą z grą :)


A ja nawet nie muszę grać, by mnie wywalili ze studiów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ilu Gwardzistów ma być w oddziale? 12. Czyli raczej na ilość narzekać nie będziemy.

Ale z tego, co zauważyłem Stormy mają hot-shoty, a zamiast Bazyla będzie mantykora. Smutek :(

Edit- gdzie indziej GM jest 9. Pewnie będzie można im dokupić Komucha, Sierżańta i łącznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście, co on powiedział o egzekucji? Jeśli oddział będzie uciekał, to komuch może odstrzelić jednemu łeb by zatrzymać się. Nie wiem, jak to wpłynie na balans razem z magicznymi bunkrami, ale to już ikona DoWa2 :E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 23:31, Shveid napisał:

A słyszeliście, co on powiedział o egzekucji? Jeśli oddział będzie uciekał, to komuch
może odstrzelić jednemu łeb by zatrzymać się. Nie wiem, jak to wpłynie na balans razem
z magicznymi bunkrami, ale to już ikona DoWa2 :E.

Nom, na filmiku w dodatku wygląda na to, że umiejętność egzekucji będzie miał zwykły oddział IG. Czyli będzie to pewnie dostępne dla każdego z dołączonym zwykłym komisarzem, bez względu na wybór bohatera.

Zastanawia mnie balans dużych jednostek czy taki Baneblade będzie opłacalny i czy często teraz przy rozgrywkach będzie się dochodzić do takich jednostek lub zatriumfuje spam czymś podstawowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 01:32, Arcling napisał:

> A słyszeliście, co on powiedział o egzekucji? Jeśli oddział będzie uciekał, to komuch

> może odstrzelić jednemu łeb by zatrzymać się. Nie wiem, jak to wpłynie na balans
razem
> z magicznymi bunkrami, ale to już ikona DoWa2 :E.
Nom, na filmiku w dodatku wygląda na to, że umiejętność egzekucji będzie miał zwykły
oddział IG. Czyli będzie to pewnie dostępne dla każdego z dołączonym zwykłym komisarzem,
bez względu na wybór bohatera.

Zastanawia mnie balans dużych jednostek czy taki Baneblade będzie opłacalny i czy często
teraz przy rozgrywkach będzie się dochodzić do takich jednostek lub zatriumfuje spam
czymś podstawowym.


Aktualnie zobacz jak wygląda sytuacja u "kejosu" , każdy szybko zauważa brak nowych jednostek na polu bitwy , co poprzedza wiadomość na czacie "unclean w drodze". Sam sieczki on nie robi ale ze wsparciem owszem . Najbardziej zastanawia mnie balans SMów , terminatorzy teraz w mgnieniu oka będą mogły przemieszczać się po polu bitwy co wyeliminuje ich jedyną słabość (mobilność) , zastanawia mnie również pojemność takiego LR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 23:26, Miltek napisał:

No i nowe mapki/ekwipunek do last stand :D
Będzie co robić

no i zauważyłeś że IG heroes wzywają regularną piechotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey
Mam taki problem przeinstalowałem kompa zainstalowałem DoW2 CR i za każdym razem mam informacje o synchronizacji z steam cloud i cały czas chce się zsynchronizować
Miał ktoś podobny problem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz, takie małe podsumowanie

Fajne:
-Liczba
-Możliwość budowania bunkrów
- Szturmowcy
- Ogryni
- Sent z multilazorem
- i takie tam

NIE FAJNE
-Wygląd generała- wygląda bardziej jak jakiś szlachciur a nie jak dowódca wojsk
-Wąsy Ogrynów- chyba se jaja robią
- hot-shoty- parodia Hellgunów
- Mantykora- jak to coś będzie się przeładowywać? Znów zrobią coś głupiego "by doszlifować jakość gameplaya"?

Ale raczej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 18:41, Shveid napisał:

To teraz, takie małe podsumowanie

Fajne:
-Liczba

Nie jestem znawcą fluffu, ale wydaje mi się że gwardzistów nie powinno być więcej niż orków a już na pewno tyranidów. To tak na marginesie tylko, bo ogólnie wygląda to wszystko lepiej niż się spodziewałem, no moze poza tym generałem IG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczby gwardzistów sięgają miliardów, podobnie jak i orków i tyranidów. Dodatkowo, jeden gaunt > jeden guard. Tak samo jeden ork > jeden guard. Więc nawet biorąc tą statystykę, gdyby ich było mniej, dawno by wyginęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoW2 nie ma wiele wspólnego z fluffem. Zresztą- czemu nie? Gwardzista to nie 2,5 metrowe bydle czy małe, lecz szybkie gówno- musi mieć sporo kumpli, bo inaczej nie przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować