Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Błagam, nie przerażajcie mnie :D
Na DoWII od dawna ostrzę sobie zęby, bo niedawno zacząłem przechodzić pierwszą część, teraz zacząłem kampanię DC i mi się pieruńsko podoba. Do tego zamierzam zacząć szaleć na multi, choć zastanawiałem się czy z tym to już lepiej nie przejść na właśnie drugą część. Ale mnie zasmuciliście tym brakiem balansu. Lepiej jednak zostać przy "jedynce"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynacz ma przewagę gameplaya. Dfuj-suppu (kiepski,ale jest) i liczby graczy. DoW 1 daje znacznie więcej zabawy, ale pewien czający się w krzakach osobnik i jego kalkulator mają inne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, a czy ktoś naprawdę liczył, że ChR będzie takie jak OBIECANO? Wiemy nie od dziś, że rerik nie ma szczęścia (chęci bardziej) do tworzenia balansu, a każdy dodatek do jedynki to był w tej kwestii spektakularny lol w którymś miescu/miejscach. Kulminacja nastąpiła po wyjściu SS gdzie likwidacja icon buga została wprowadzona dopiero w "lipcowym" patchu - czyli #%^$ o dużo miesięcy za późno! Teraz koszą kasę na prostszej w obsłudze (o lata świetlne) zabawce a dalej nie potrafią odmówić sobie przyjemności psucia jej. Prognozy? Patch do ChR wyjdzie a balans jaki wprowadzi sprawi, że zatęsknicie za imba chaosem;p A prawda jest taka, że wyjdzie tylko dlatego, że jak już napisano wakacje drożeją...

->Shveid duf dfa miał support tylko dlatego, że robili ChR i chcieli go sprzedać. "A teraz drogie dzieci pocałujcie misia w..." (czyli do czasu zaawansowanych prac nad drugim dodatkiem;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:15, ChrisBgnr napisał:

Hah, a czy ktoś naprawdę liczył, że ChR będzie takie jak OBIECANO?

Tak. Teo.

Ja czekam teraz tylko na dodatek z IG. I obojętnie czy będzie imba czy będzie dostawać po tyłku - i tak będę Gwardził :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:31, Hamynelypham napisał:

(...)GTFO w takim razie.

Dlaczego? My Polacy musimy sobie ponarzekać a chyba lepiej robić to tutaj i kopać biednego (dosłownie jak i w przenośni;p) dufa niż psioczyć jakie to życie jest ciężkie.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 17:07, Wilkv napisał:

http://dow2.info/Main_Page
Z tego co mi wiadomo, na chwilę obecną najlepsza. Jednak nie tak dobra jak DoW: PG. Podstawowe
informacje niedostępne dla normalnego gracza jednak są zawarte.


ale niestety nie jest całkowicie aktualna a niektóre dane budzą wątpliwości...
jednak jako humanista, który nie boi się cyferek korzystam często z tej stronki
czasami pomaga zrozumieć pewne aspekty gry ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:18, Wilkv napisał:

> Hah, a czy ktoś naprawdę liczył, że ChR będzie takie jak OBIECANO?
Tak. Teo.


Niestety, liczyłem, że z nowym lead designerem dadzą rade i design wyszedł dobrze
ale baboli i totalnego popsucia balansu się nie ustrzegli, grafice tez sie dostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahhh, i ci wszyscy chaosowi gracze którzy nie widzą nic złego w balansie chaosu, taaa... 1 na 10 stwierdza, że z BC jednak coś jest nie tak, dla innych fast tech do BC i zaspamowanie nimi przeciwnika jest normalną taktyką. A jak nie BC to mamy przecież superchaosowych strzelających wszystko csm, bohaterów no i ofkoz, bloodlettery które przecież są gorsze od heretyków bo nie wybuchają instagibując składu tacsów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 21:12, necron1501 napisał:

Pytanie: co dają rangi w multi?


Oprócz większego e-penisa, zmieniają wygląd jednostek. Wyższa ranga - bardziej wypasione (wizualnie) pancerze i bronie jednostek i bohaterów. Tutaj masz zdjęcia i opis rang i eq dla starych ras, dla chaosu jeszcze nikt nie porobił. http://dow2.info/Info:Ranks

edit:a nie, lol, są dla chaosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 20:29, Hamynelypham napisał:

ahhh, i ci wszyscy chaosowi gracze którzy nie widzą nic złego w balansie chaosu, taaa...
1 na 10 stwierdza, że z BC jednak coś jest nie tak, dla innych fast tech do BC i zaspamowanie
nimi przeciwnika jest normalną taktyką. A jak nie BC to mamy przecież superchaosowych
strzelających wszystko csm, bohaterów no i ofkoz, bloodlettery które przecież są gorsze
od heretyków bo nie wybuchają instagibując składu tacsów :/


tak jak mówiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranga nie zawsze odzwierciedla gracza ;]
Jakiś czas temu jechałem gracza 30 rangowego z ładnymi statystykami jakby był noobem -.-
Ranga jest na pokaz ile to się siedziało w rankingowych rozgrywkach
Mógłbym grać rankingowo ale z ciekawą ekipą i lepszym Balansem niż teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie umiejętności gracza odzwierciedla TS, jednak mityczne wzory na który jest opierany są lekko mówiąc, z dupy. Rank to tak właściwie nagroda za korzystanie z jednego konta i granie jedną, konkretną rasą. I pancerze + bronie które mają jednostki gracza z wyższym rankiem są w większości bardzo ładne i fajnie się gra takimi jednostkami. I to że ktoś pojechał kolesia z rangą 60 nie znaczy, że on był megaprosem, a my jesteśmy ubermegaprosami. On dużo grał tą rasą i tyle :( Jak dalej nie ogarnia to peszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie odzwierciedla ;]
TS tez jest lipnie naliczany
Dlatego wole zagrać nie rankingowe gram rekreacyjnie
Nie chce mi się bawić w zdobywanie rang
Miałem swoja chyba 6-7 a teraz nie mam więc po co się mam dalej bawić jak mogą zresetować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 09:33, MasterChiefGT napisał:

Wiem ze nie odzwierciedla ;]
TS tez jest lipnie naliczany
Dlatego wole zagrać nie rankingowe gram rekreacyjnie
Nie chce mi się bawić w zdobywanie rang
Miałem swoja chyba 6-7 a teraz nie mam więc po co się mam dalej bawić jak mogą zresetować


TS jest DZIWNIE naliczany, jednak w pewnym sensie odzwierciedla skilla gracza. W pewnym sensie. Ja też gram rekreacyjnie, a tylko gry rankingowe. Bo ludzie lepsi grają gry rankingowe, a nawet od mojego rekreacyjnego wymagam pewnego poziomu. Ale ten, jeszcze jedno. Rangi nie były resetowane. Tylko TS i ilość gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 09:55, Hamynelypham napisał:

TS jest DZIWNIE naliczany, jednak w pewnym sensie odzwierciedla skilla gracza. W pewnym
sensie. Ja też gram rekreacyjnie, a tylko gry rankingowe. Bo ludzie lepsi grają gry rankingowe,
a nawet od mojego rekreacyjnego wymagam pewnego poziomu. Ale ten, jeszcze jedno. Rangi
nie były resetowane. Tylko TS i ilość gier.


Niestety moje rankingi kończyły się w niezbyt myślącym teamie i bardziej to była mordownia niż gra jak samemu starałeś się coś ogarnąć żeby z kretesem nie przegrać
Czytałem na kilku forach ale już niestety nie pamiętam jakich że kilku szczęśliwców jak ja straciło range ^^''
Jakby to było koło 20 rangi to już mógłbym się strzępić do Relica ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2010 o 09:55, Hamynelypham napisał:

TS jest DZIWNIE naliczany, jednak w pewnym sensie odzwierciedla skilla gracza. W pewnym
sensie. Ja też gram rekreacyjnie, a tylko gry rankingowe. Bo ludzie lepsi grają gry rankingowe,
a nawet od mojego rekreacyjnego wymagam pewnego poziomu. Ale ten, jeszcze jedno. Rangi
nie były resetowane. Tylko TS i ilość gier.


zgadzam sie trueskill nie odzwierciedla dobrze umiejetnosci gracza ale je mimo wszystko odzwierciedla
jak koles ma TS np 38 to nie jest lajtowy... jesli chodzi o rangi to ja mam cos kolo 40 Eldarem i Nidem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować