Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Mnie z kolei zastanawia czy będzie można przenieść sejwy z Chaos Rising, tak samo jak z Dawn of War2. Wiem, że pewnie nic nie zmienią w stosunku do wyboru bohaterów Kruków, ale może chociaż jakieś minimalne elementy, umiejętności, wybór

Spoiler

głównego zdrajcy

?

Chodzą słuchy że część
Spoiler

splugawionych bohaterów pojawi się w Alpha Legion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 18:32, Arcling napisał:

Ciekawe zatem
czy Elifiasz będzie walczył z tym legionem.


Spoiler

W jednej z misji CSM otwierają portal i trzeba go zamknąć. Grając Chaosem Neroth mówi, że ci chaosyci pomagaja Kyrasowi, a że Abaddon chce posłać zdradzieckiego Mistrza zakonu do piachu to trzeba portal zamknąć i sklepać panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 11:18, Bambusek napisał:

Spoiler

W jednej z misji CSM otwierają portal i trzeba go zamknąć. Grając Chaosem Neroth mówi,
że ci chaosyci pomagaja Kyrasowi, a że Abaddon chce posłać zdradzieckiego Mistrza zakonu
do piachu to trzeba portal zamknąć i sklepać panów


Spoiler

To mnie zastanawia, bo czyż Kyras nie był wcześniej z Black Legionem? Tam też przechodzili zdrajcy.



Darkstar181: Nie przeniesie się sejwów, ponieważ to zupełnie inna kampania (i zakres levelowania, inaczej trochę też rozwój wygląda). Kruki mają trochę innych grywalnych bohaterów (poza Cyrusem i Martellusem, którzy się powtórzyli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś sprawdzone buildy dla trybu tls?
Chodzi mi jak rozbić 20 falę (mam kapitana na 20lvl).
Są może na forum jacyś ludzie którzy przeszedli last standa?
Królestwo dla tego kto pomoże mi zniszczyć cl -a i jego bandę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 15:37, Sand_Ghost napisał:

Macie może jakieś sprawdzone buildy dla trybu tls?
Chodzi mi jak rozbić 20 falę (mam kapitana na 20lvl).
Są może na forum jacyś ludzie którzy przeszedli last standa?
Królestwo dla tego kto pomoże mi zniszczyć cl -a i jego bandę...


mi się udało do 20 fali jako kapitan na 20levelu musisz wziąść ostrzał orbitalny i iść na jedno zbugowane miejsce [ glitch ]tam że filary latanie itp ale jeżeli to wyjście jest nieetyczne dla ciebie możesz zrobić dobry oddział i albo skakać z miejsca na miejsce lub campić [tę opcje odradzam wiadomo przy póżniejszych falach dlaczego]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przed Retribution odświeżyć sobie kampanię, dzisiaj skończyłem podstawkę. Dokuczała mi jedna rzecz, intro i wszystkie filmiki bardzo się cięły. Wcześniej jak przechodziłem kampanię to nie miałem tego problemu, a intro teraz zwykle przeskakiwałem. Wiecie co może to powodować? Przecież wstawki filmowe to zwykłe filmy w DivX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 21:31, damlon napisał:

Postanowiłem przed Retribution odświeżyć sobie kampanię, dzisiaj skończyłem podstawkę.
Dokuczała mi jedna rzecz, intro i wszystkie filmiki bardzo się cięły. Wcześniej jak przechodziłem
kampanię to nie miałem tego problemu, a intro teraz zwykle przeskakiwałem. Wiecie co
może to powodować? Przecież wstawki filmowe to zwykłe filmy w DivX.


Dla świętego spokoju nie zaszkodzi w Steamie PPM na warhammera > Właściwości > Pliki lokalne > Sprawdź spójność plików gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 09:57, MasterChiefGT napisał:

Ja bym się nie pogniewał jakby gram.pl wysłało dzisiaj albo jutro płyty bo steam teoretycznie
udostępnia grę 3 marca
:P

Żeby tylko nie było jak przy premierach Feara, czy Empire... jak i Call of Duty.
Serwery mogą być tak zapchane że gry i tak nie zainstalujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: Jako, że beta Retri już się skończyła i demo znikło z listy gier na koncie steam, to zastanawiam się jak usunąć te ponad 3 GB z folderu steam... odinstalować nie ma jak za bardzo ( bo jak wspomniałem na liście już Retri nie ma) a tak po prostu usunąć do kosza to nie wiem czy bezpiecznie i coś się nie sypnie, jak za parę dni będę próbował Retri z płyty zainstalować :/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 10:15, Pariah napisał:

Takie pytanko: Jako, że beta Retri już się skończyła i demo znikło z listy gier na koncie
steam, to zastanawiam się jak usunąć te ponad 3 GB z folderu steam... odinstalować nie
ma jak za bardzo ( bo jak wspomniałem na liście już Retri nie ma) a tak po prostu usunąć
do kosza to nie wiem czy bezpiecznie i coś się nie sypnie, jak za parę dni będę próbował
Retri z płyty zainstalować :/

Pozdrawiam

To usuń z poziomu panelu sterowania dodaj/usuń -xp programy funkcyjne vista 7 a pozostałości ze steam ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie z tym dodatkiem ściągnie się nowy mega pacz ze 4 giga a jak się poda klucz to dociągnie 1 mega i mam grę jak było z chaosem? Czy tu inna bajka będzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Retribution wyświetla mi się jako oddzielna gra na steamie, więc pewnie będzie to oddzielne pobieranie. Jeżeli masz na myśli osobę, która nie kupi Retribution to dla niej nic się raczej nie zmieni (tak myśle). Z tego co słyszałem, ludzie z Chaos Rising i ludzie z Retribution nie będą mogli ze sobą grać. Anyways, ja mam już pre-load na steamie zrobiony :P teraz tylko doczekać aktywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 09:57, MasterChiefGT napisał:

Ja bym się nie pogniewał jakby gram.pl wysłało dzisiaj albo jutro płyty bo steam teoretycznie
udostępnia grę 3 marca
:P

Ja także, tym bardziej, że zamówiłem nie tylko retribution ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2011 o 22:10, Laston napisał:

Dla świętego spokoju nie zaszkodzi w Steamie PPM na warhammera > Właściwości >
Pliki lokalne > Sprawdź spójność plików gry..


Zrobiłem, kodeki też przeinstalowałem. Zacząłem wczoraj ChR i to samo. Dźwięk w porządku, ale obraz w filmikach i "gadających głowach" na brefiengach cały czas się tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować