Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2011 o 18:27, Shveid napisał:


Kurde, lubię Dark Angels - wizualnie prezentują się bombastycznie, ale 7.50$ głównie za nowe emblematy i dodanie szat?
Niech cię szlag Reric. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 18:27, Shveid napisał:


Odcinanie kuponów czas zacząć! Zapewne cena będzie 7.5o ojro ;) Bo, oczywiście, przelicznik USD na ojro jest 1:1 na Steam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

However, a full Space Marine chapter, particularly when you look at the work Relic has put into it, is no small piece of horse armor.

Hit miesiąca @.@
Nie licząc że moderzy odstawiają lepszą robotę od Relicu
I mówiłem że będzie koło 30zł =.=
Ich posrało dosłownie z cenami DLC

Bo Polska to kraj bogaczy i możemy mieć ceny jak w Niemczech czy tam w USA
Goooooodddddd Work ....

Możemy liczyć że kod będzie dostępny an Gram.pl za 20zł :DD

Jednam wspieram moderów bo dzielą się swoją pracą i nie żądają za to wygórowanej zapłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to żartem? Jakoś tak data niefortunnie się zbiega a to częsty patent aby dawać na dzień-dwa przed prima aprilis jakiś żart. Z drugiej strony nie zdziwiłbym się jakby to miała być zapowiedź tego co może nas czekać w DoW3...

Jeśli to jednak na serio to pewnie za możliwość pogrania modelami z kampanii (ork pirat) też trzeba będzie dopłacić. Nie podoba mi się ten trend i jeśli to będzie kontynuowane to prawdopodobnie jest to ostatni tytuł spod znaku DoW jaki kupiłem. Gdyby chociaż wrzucili to też dla tych co mają edycję specjalną no ale kasę trzeba zedrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie usłyszeli, że końska zbroja wciąż się sprzedaje...

To jakiś ponury żart. Gdyby to wydawali co jakiś czas za darmola to by była dobra polityka- ludzie coś za wytrwałość dostają nagrody + przybywają fani egzotycznych armii. Jakby kosztowało to 1-2 baksy, to bym przebolał i może którąś skórkę kupił. Ale 7.50 za pakiet końskich zbroi to jest zbrodnia. Przecież to gówno kosztuje tyle co wódka z zagryzką a dodaje jedynie dupnie wykonane szaty. Pewnie jeszcze wyjadą z Vostroyanami, Rubric Marines, jakimś specyficznym Eldarem(...) i armią wściekłych chomików bojowych, za co w sumie zapłacimy równowartość 7 retadów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście do SM możliwych jest pełno zakonów. W końcu BT różnią się znacząca od DA, a Ci znowu od innego zakoniku...

Wilku dissaproves.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym zdzierstwem będzie jak wrzucą możliwość grania modelami z kampanii (Angelos, Bluddflag, Eliphas i inni) za kasę. Coś co już mamy w kampanii i jeszcze za to płacić... A sami Dark Angels niewiele się różnią, lekko przerobione modele... To cenowo powinno być na poziomie wargearu do kampanii, jeszcze by jakoś uszło. Lub lepiej za darmo, bo dawniej takie rzeczy były w patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba obiecali na twiterze freelootersów jako darmową armię DLC. Niech dorzucę Vostroyan to się odpieprzę, jeśli nie...Shuma, liczę na ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"It''s the 31st in Vancouer where we are - so no this is not an April Fools. :)

No new voices for these units, they sound like Space Marines.

Their paint can''t be customized, they are the Dark Angels."


Połączmy ociekającego zaj*bistością Force Commandera DA z nudnym głosem Diomka...

I oczywiście brak customizacji. AWESOME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 19:53, Shveid napisał:

I oczywiście brak customizacji. AWESOME

To nawet ich przemalować nie będzie można? Genialne podejście, widać jak się postarali... To tym bardziej to dlc na tym traci. Bo jak, dajmy na to, ktoś jest fanem Dark Angels, ale chciałby ich przemalować na jeden z zakonów od nich pochodzący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Force commander jest jednym z najbardziej pierdołowatych bohaterów w grze, jeśli chodzi o skuteczność, więc chcą, żeby chociaż fajnie wyglądał. Hłe, hłe, hłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 19:53, Shveid napisał:

"It''s the 31st in Vancouer where we are - so no this is not an April Fools. :)

No new voices for these units, they sound like Space Marines.

Their paint can''t be customized, they are the Dark Angels."


Wygladaja spoko, ale za te ok. 25 zł (czyli wiecej niz aktualnie kosztuje podstawka dow2) mogli dac ciut wiecej niz tylko nowe skiny jednostek np. jakis unikalny skill albo whatever.A tak mamy zwykle zdzierstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się polityka DLC =.=
Zróbmy to jak DLC do CoD =.=
Naczepmy kasy puki się daaaaaaaaa...........

Mam nadzieję że to głupi żart na 1 Kwietnia
Bo jak tyle kasy chcą za modele to już wole porozumieć się z kolesiem co zrobił modele do IG I podpytać jak można tak fajnie się zabawić I samemu poświęcić czas

Wyjdę na tym lepiej :D
Liczyłem na takie coś ale nie za taką cenę ;]
Do 10zl byłoby spoko :PP

Ale jak oni chcą dać wybór armi skoro nie ma wyboru wyglądów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie możliwe, szaty wyglądają jak z photo shopa by były. Ale jak be to wypaliło, to niech jakiś moder najlepiej zrobi Night Lordsów (najlepiej z emo chaos lordem, bo mam dosyć łysych imbecyli dających d**y SPESS MAHRINSOM) albo Iron Warriorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować