Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

EA Classic

528 postów w tym temacie

Właśnie wróciłem z empika. Kupiłem Orange Box i Burnout: Paradise. Zamiast Burnouta chciałem MoH: Airborne, ale nie było, więc musiałem dokonać trudnej decyzji między Burnoutem a L4D. Za całość zapłaciłem 49, 90zł. Czyli 2 gra kompletnie za friko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu brałbym L4D:) Więcej czasu spędzisz i kosmiczny multi:) Ja się załapałem na ME i LotR: Bitwa o Śródziemie 2 - Król Nazguli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest taka że bierzesz sobie dwie gry z tej serii a płacisz tylko za jedną (warto rozglądać się za wydaniami premierowymi). Obowiązuje ona w Empikach (i trwa z tego co pamiętam do końca miesiąca), ale chyba również w Media Marktach, Saturnach i niektórych sklepach internetowych. Na pewno warto z niej skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ale w Orange Box jest Team Fortres 2 ;P Poza tym w GoWa trwa liga, więc na razie i tak nie mam zamiaru grać w inne gry sieciowe, nie mówiąc już o dwóch. A Króla Nazguli też szukałem, ale też nie było ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 14:55, dave03 napisał:

Promocja jest taka że bierzesz sobie dwie gry z tej serii a płacisz tylko za jedną (warto
rozglądać się za wydaniami premierowymi). Obowiązuje ona w Empikach (i trwa z tego co
pamiętam do końca miesiąca), ale chyba również w Media Marktach, Saturnach i niektórych
sklepach internetowych. Na pewno warto z niej skorzystać.


A w Empikach jest to jakoś oznaczone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jak to w końcu jest z tą promocją 2 gry w cenie 1? chcę zamówić NFS Underground+L4D jednego dnia a następnego nie mogę wybrać L4D i piszę że nie mogę zamówić NFSa, po odświeżeniu strony już tego napisu nie ma....co się dzieje w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:30, rtyrtyrty napisał:

ktoś wie jak to w końcu jest z tą promocją 2 gry w cenie 1? chcę zamówić NFS Underground+L4D
jednego dnia a następnego nie mogę wybrać L4D i piszę że nie mogę zamówić NFSa, po odświeżeniu
strony już tego napisu nie ma....co się dzieje w końcu?

gdzie? empik.com - już nie ma na stanie, jeszcze są na ultimie dostępne albo allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Ojca Chrzestnego i Dead Space w empiku (premierówki).Teraz żałuje bo jeszcze wcześniej kupiłem w MM Mirrors edge i Burnout bez promocji :/ I ku mojemu zdziwieniu w żółtej edycji ME była nawet płyta z muzyką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja się chyba udała bo empik.com ma problemy z realizacją. Zamówiłem gry pierwszego dnia promocji i dostałem niedawno maila o opóźnieniach;/ Byłem w MM i tam tytułów EA Classic jest cała masa i to premierówek, ale to mnie nie dziwi bo jak się dowiedziałem w MM promocji nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:47, FPSProjekt napisał:

> ktoś wie jak to w końcu jest z tą promocją 2 gry w cenie 1? chcę zamówić NFS Underground+L4D

> jednego dnia a następnego nie mogę wybrać L4D i piszę że nie mogę zamówić NFSa,
po odświeżeniu
> strony już tego napisu nie ma....co się dzieje w końcu?
gdzie? empik.com - już nie ma na stanie, jeszcze są na ultimie dostępne albo allegro

a w jakimś mediamarkcie czy czymś nie będzie może?
i jeszcze inne pytanie, czy sklep gram.pl będzie jakieś dozbrajanie przeprowadzać czy te zapasy które już się kończą są ostatnimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 09:26, Pawlo09 napisał:

Podoba ci się tej ojciec chrzestny?


Raczej gniot.Grafika gorsza niż w jedynce ale z braku innych tytułów w moim empiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta promocja "2 w cenie 1" na pewno obowiązuje w MM i Carrefourach? U mnie żadnego info nie ma (plakatu, wywieszki... czegokolwiek), a dowiedzieć się czegoś od jakiegoś pracownika to niezłe wyzwanie (albo zaczyna się zabawa jak w tej reklamie Komputronika albo, jak już się kogoś dorwie, "Iś wajs niśt" :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Media Marktach z tego co słyszałem to jest różnie, ale raczej niestety jej nie ma. Gdzieniegdzie co prawda promocja jest nieco inna, bo grę z tej serii można kupić o 10zł taniej czyli za niecałe 40zł, ale jak ktoś ma upatrzone dwa tytuły to raczej marne to pocieszenie. Jeśli chodzi o Carrefoura to w Krakowie takiej promocji nie było (1 egzemplarz po 50zł)... Były za to gry ze starej kolekcji Klasyki za 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 16:38, dave03 napisał:

Gdzieniegdzie co prawda promocja jest nieco inna, bo grę z tej serii można kupić o 10zł
taniej czyli za niecałe 40zł,

To jest typowa cena za EAClassic w MM (40-45 PLN). Więc to w zasadzie żadna promocja :/.

Dnia 20.11.2009 o 16:38, dave03 napisał:

Jeśli chodzi o Carrefoura to w Krakowie takiej promocji nie było (1 egzemplarz
po 50zł)...

To tyle lepiej, że w "moim" Carrefourze są po 39,90 (większość, bo któryś tytuł widziałem za 49,90, chyba BoŚ II). Ale to promocja z gazetki Carrefour, w sumie niefajna w porównaniu do "2 w cenie 1" :(.

>Były za to gry ze starej kolekcji Klasyki za 10zł.
To też promocja z gazetki (trochę skrobnąłem na ten temat w temacie o promocjach :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować