Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

EA Classic

528 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2009 o 16:11, dave03 napisał:

Możesz rozważyć kupno "gołego Half-Life'' 2, gdyż można teraz kupić osobno Episode Pack,
który zawiera Episode One&Two. Wyjdziesz w takim układzie taniej niż gdybyś kupował całego
Orange Box''a. No chyba że zależy Ci też na Portalu to wtedy to nie ma sensu. Myślę że
warto również rozważyć zakup Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium.

Zdaje sie, że Half Life nie jest objęty promocją, a w każdym razie w Empiku nie, a tam zamierzam kupić bo jest mi wygodnie :] Słyszałem, że C&C3 jest dobry ale ... w końcu padło na BF2 :] Kiedyś się grało, to teraz mogę sobię przypomnieć ;)

Dzięki za rady! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:25, Outlander-pro napisał:

Zdaje sie, że Half Life nie jest objęty promocją, a w każdym razie w Empiku nie, a tam
zamierzam kupić bo jest mi wygodnie :]


A ja kupiłem w Empiku i był objęty tą promocją :) Zresztą sam zobacz: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37841

Sebat1 --->

Need For Speed - Porsche 2000 to już dziś klasyka i bezsprzecznie najlepsza część tej serii, więc na pewno trochę szkoda, ale pocieszające w tym wszystkim jest to że gra ma pewne problemy z działaniem na systemie windows XP. Po drugie, mimo wszystko dokonałeś bardzo dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2009 o 17:50, dave03 napisał:

A ja kupiłem w Empiku i był objęty tą promocją :) Zresztą sam zobacz: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37841


O, rzeczywiście. W każdym razie ani na liście na gram.pl, ani na empik.com Half Life2 nie jest na liście gier objętych promocją. Cóż, mógłbym wreszcie zagrać w HF2, bo nigdy okazji nie miałem, ale ... jednak pozostanę przy Crysisie i BF2 ;] W Crysisa mam wielką ochotę zagrać, chcę zobaczyć jak tam z grafą i otoczeniem które można rozwalać. A BF2 po częście z sentymentu, bo kiedyś grałem, ale sprzedałem grę koledze (najpierw mu pożyczyłem, a on mi płytę porysował, więc wolałem mu odsprzedać xD). No i poza tym BF2 to fajna gra, podział na klasy jest, pojazdy itp. Fajnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:59, mateuszencja napisał:


PS: Czy widać mój nowy avatar?


Tak offtopowo, to jeśli ty widzisz że jest zmieniony/nie jest zmieniony to każdy tak widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem ze sklepu padło na władce pierścieni bitwa o śródziemie 2 i need for speed pro street. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem battlefielda z którym mam problemu a 2 gra to hellgate london który jest mojego brata :D Tak, że jedno nie moje a w 2 grać nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zakupiłem BF''a 2 i Crysisa. Właśnie zassysam patcha do tego pierwszego :] To rzeczywiście się opłacało - dwie gry (a nawet trzy, bo BF jest z dodatkiem) za 5 dych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 23:34, FPSProjekt napisał:

prawdopodobnie od 17.07.2009r do serii trafi Left 4 Dead PL


W tym żółtym opakowaniu to żadnej gry tej serii bym nie kupił. O dziwo do dziś można kupić premierowego Crysisa za te 49zł czyżby więc gra sprzedała się tak słabo, że po takim czasie nadal nie rozeszły się premierówki? Na to mi właśnie wygląda. Może tak samo będzie z Left 4 Dead, ale ja i tak czekam na C&C: Red Alert 3 i oby ona nie była "żółta". Tymczasem stare edycje powoli znikają z pólek, bo już pojawiły się nowe i gorsze NfS: Most Wanted i Medal of Honor: Airborne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 23:34, FPSProjekt napisał:

prawdopodobnie od 17.07.2009r do serii trafi Left 4 Dead PL


L4D kupuje na 100% tylko żeby nie żółte bo to wygląda gorzej niż... kurde nie ma nic gorszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead chętnie bym kupił za te pięć dych, ale jeżeli pojawi się edycja tylko i wyłącznie w tym badziewnym żółto-czarnym pudełku, to nie widzę sensu kupowania... Chyba trzeba będzie się pospieszyć i kupić premierówkę, dopóki jest dostępna w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 13:06, Dark_Sebat napisał:

Left 4 Dead chętnie bym kupił za te pięć dych, ale jeżeli pojawi się edycja tylko i wyłącznie
w tym badziewnym żółto-czarnym pudełku, to nie widzę sensu kupowania... Chyba trzeba
będzie się pospieszyć i kupić premierówkę, dopóki jest dostępna w sklepach.

Najlepiej kupić jak wyjdzie już w Classics bo wtedy to co zostanie w sklepach z wersji premierowej zostanie przecenione aby zszedł towar i można będzie kupić premierówkę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 17:50, FPSProjekt napisał:

nowy rzut od 17.07.2009

Wooogh! Trzeba pomyśleć nad Left 4 Dead i/lub Orange Box''em. Jeżeli będą wydane w wersjach premierowych to na pewno kupię. Poza tymi tytułami nic dla mnie się nie znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Left 4 Dead, reszta mnie nie interesuje. No undercover też jest fajny ale wytrzymam bez niego. Jak będzie jakaś promocja i będzie Left 4 Dead za 40zł lub 30zł to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 18:27, Erunn0 napisał:

Jeżeli będą wydane w wersjach premierowych to na pewno kupię.

to co jest obecnie na półkach to będzie wyprzedawane aż rzucą nowy nakład z żółtymi okładkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrzut byłby przeciętny gdyby nie Left 4 Dead i Orange Box. Chyba skusze się na oba te tytuły, już od dawna planowałem zakup, a teraz będę miał te gry za pół ceny. :) Mam tylko nadzieję, że Orange Box to nie plotka, która się nie potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować