Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Dziś to obejrzałem i powiem tylko tyle TOTALNE DNO,nie wiem,jak to może śmieszyć(no poza słowem "Ty komunistyczny żółtku"),ale reszta! "dupa,dupa,cycki" co to ma być???myślą że użyją trochę "brzydkich" wyrazów to im oglądalność wzrośnie.Potem puszczą gatkę że to dla dzieci Powyżej 12 lat i wszystkie bachory 12>lat będą to oglądać.Żadnych naprawdę śmiesznych wątków,mogli by chociaż nawiązać do polityki,sparodiować jakiś film itp...
A tu nic dla Mnie....PORAŻKA!!!

PS.Nie mam kablówki,zatem nie oglądam kanadyjskiego Dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o tym- ale jeszcze nie trafiłem
będę czaił się na nastepny odcinek :D

jest jednak jeden problem :( nie mam tv4 jakimś cudem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest całkiem niezły, podoba mi się klimat, wszechobecny brud;) Jednak dialogi są beznadziejne, całą sytuację ratuje Czesio ;] Jak tylko słyszę jego głos to mi się śmiać chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to, że do propagowania i pewnej reklamy została wykorzystana perfekcyjnie napisana i wstrząsająca czytelnikiem książka autorstwa Williama Goldinga, noblisty (którą zekranizowano pod tym samym tytułem) "Władca much".
Polecam lekturę, dla bardziej leniwych film. Po przeczytaniu/obejrzeniu większość z Was stwierdzi, że ta serialowa parodia jest co najmniej nie na miejscu w oparciu o to dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki nie czytałem, ale to chyba nie jest parodia a parafraza tytułu, przynajmniej tak mi się wydawało jak pierwszy raz oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie oglądałem tego serialu, ale kumpel mówił mi, że nawet spoko (oczywiście zależy jaki kto humor preferuje), jak będę miał okazję to pewnie oglądnę, ale South Park był The Best i raczej Włatcy go nie pokonają choćby nie wiem jak się starali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:03, Markus89 napisał:

~~~


Sam obejrzałem jeden niecały odcinek. Co do oceny to mi się podobało, choć South Park jak napisałeś jest lepszy, co jest oczywiste. Jak mi się zdaje to Włatcy Móch nazywani się polskim South Parkiem. Mam zamiar jutro obejrzeć serial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=5961803974523461623&q=w%C5%82atcy+m%C3%B3ch - cz.1 "Andżelika"
http://video.google.pl/videoplay?docid=2780814958571257649&q=w%C5%82atcy+m%C3%B3ch - cz.2 "Andżelika"

Obejżycie sobie ten kto nie wie o co chodzi :) Ale ostrzegam bo wulgarne. Jak dla mnie to suber bajka ! Każda postać jest niesamowicie oryginalna i głosy też moim zdaniem dobrze podłożone. W niektórych odcinkach są elementy RPG :P jak grają w magicznych wojowników :D Wie może ktoś gdzie można jeszcze legalnie obejżeć w interenecie włatców móch ? patrzyłem na YouTube ale jest tylko kilka i fragmety do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem końcówkę jednego odcinka. Chłopaki ostro pogrywali w jakąś grę. Kilka ikonek z niej całkowicie było zerżniętych z WoWa, niestety nie wiem czy grali w WoWa, bo zobaczyłem tylko końcówkę. W każdym bądź razie jeden z ostatnich South Park opowiadał o tym jak chłopaki stali się nolife grając w WoWa :P Kilka scen zmontowanych było w grze (WoW). Odcinek wymiatał ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=7626 kilka dialogów z niego)! I tak mnie wzięło, że Ci Włatcy jak nic sami tego nie wymyślili tylko od South Park bezczelnie "podpatrzyli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:52, Grizzly. napisał:

cz.1 "Andżelika"


Oglądałem i nie jest tak tragicznie.
Przynajmniej myślałem, że będzie gorzej czytając niektóre opinie tutaj (z kolei kumple mówili, że "Włatcy..." są świetni). Ja uważam, że tak 50:50 ;]

A teraz zabieram się za drugą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:32, Markus89 napisał:

> cz.1 "Andżelika"

Oglądałem i nie jest tak tragicznie.
Przynajmniej myślałem, że będzie gorzej czytając niektóre opinie tutaj (z kolei kumple mówili,
że "Włatcy..." są świetni). Ja uważam, że tak 50:50 ;]

A teraz zabieram się za drugą część.


Musisz sobie załatwić odcinek jak bawią się w wojne, niesamowita wkrena. To mój ulubiony, poprostu tak mi podbija wogóle sam pomysł że nie potrafie się wysłowić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować