Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam pytanie - mi się zdawało , że pierwszy miesiąc grania jest za darmo - tak czytałem i wszyscy mi mówili.Lecz w opisie gry w sklepie gram wyraźnie jest napisane " Do uruchomienia gry wymagane jest posiadanie karty płatniczej lub karty pre-paid. " . To jak to w końcu jest ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest darmowy miesiac, ale aby urucmomic gre, musisz miec konto w banku lub kupic dodatkowo karte prepaid za 109zl. jesli uzyjesz konta w banku, ni eruszy tam pieniedzy (w ogole nie musisz miec tam pieniedzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zakładaniu konta musisz podać numer karty płatniczej (lub pre-paid) dlatego jest to niezbędne. Jesli takowej nie posiadasz spróbuj podać zmyślony numer (lub z internetu), a potem odznacz opcję automatycznego pobierania abonamentu z karty i płać pre-paid (po wykorzystaniu pierwszego darmowego miesiąca-tak przy zakupie gry masz miesiąc do grania). Na http://teaser.wow-europe.com/ masz możliwość otrzymania CD-Keya na 10 dni gry i ściągnięcia gry z NETu. Przy zakładaniu konta oczywiście będziesz musiał podać numer karty, więc zobaczysz jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 16.10.2006 o 16:19, CH1CKEN napisał:

Jesli takowej nie posiadasz spróbuj podać zmyślony numer (lub z internetu), a potem odznacz
opcję automatycznego pobierania abonamentu z karty

A co by sie stało jak bym nie odchaczył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz spróbowałby pobrać abonament i okazałoby się, że karta nie istnieje lub nie mam na niej funduszy. W najlepszym razie Twoje konto by dostało status Frozen (zawsze taki ma status gdy się skończy abonament, wtedy wystarczy przedłużyc go pre-paidem lub wpisać numer karty płatniczej, na której są fundusze), w najgorszym razie Blizz mógłby zablokować/usunąć Twoje konto.
PS. Jakby pobrał pieniądze, z wymyślonego numeru, który mógłby okazać się prawdziwy z kogoś karty mógłbyś mieć kłopoty (oskarżenie o kradzież), ale to mało prawdopodobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:02, CH1CKEN napisał:

Szansa, że podany numer może istnieć w rzeczywistości jest BARDZO MAŁA (1 do 100000000000000...
).

allegro .
PS.Nie chce nic mówić nie będe z tego korzystał.To tylko taka rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh czyli np .kupuje WoW''a z gram.pl za 99 zł , zakładam konto ,podaje zmyślony numer karty kredytowej , gram przez miesiąc za darmo i gdy ten miesiąc się kończy kupuje karte pre-paid i przedłużam abonament o 2 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:35, Radzisz napisał:

Tak.
Widzieliście najnowszy South Park o wowie? :)

No najlepsze co widziałem.Ładnie sie pośmiałem hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:35, Radzisz napisał:

Widzieliście najnowszy South Park o wowie? :)


- Wow! Look at all these people playing right now.
- Ya it''s bullcrap! I bet half of these people are Koreans!

- I don''t play World of Warcraft.
- Butters you said you are on your computer all the time.
- Ya, but I’m playing "Hello Kitty Island Adventure".
...
- Butters go buy World of Warcraft, install it on your computer and join the online sensation before we all murder you.
- Oh, alright then.

:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 22:49, Stwór napisał:

> Wow. Blizzard zaczyna coś zmieniać w LFG.
> -> http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/townhall/lookingforgroup.html

O fajnie:0 dobrze że rozwijają takie pomysły! Lepszy systemik rzeczywiście się przyda.. A to
zapowiada sie bardzo ciekawie:)


Jak dla mnie bomba! Koniec z wiadomościami:

"Join our new guild <Limitless Stupidity> we already have 2 members L2 and L5! (they off-line now). We are guild dedicated to high level instances (like Deadmines). We have forum (www.sleepnet.com/child/childinf.html), TS server (voice.teamspeak.org:8767) and guild bank (www.citibank.com). We are fast grown (we have 1 new member this month) and active guild."

Albo:

"Wanna buy cheap gold and then lost all you items and get baned? Go to www.chinesefarmers.com! Make playing WoW pointless and give us some money now!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się