Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Medieval II: Total War - dzień pierwszy

52 postów w tym temacie

Aaaaa ratujmy się! Kolejny tydzień z jakąś grą!!! Aaaa!!! Ale akurat do tygodnia z Medieval nic nie mam, zastanawiam się nad kupnem, poczekam na demo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem serii Total War od Shoguna. Uwielbiam takie gierki. Artykuł według mnie bardzo dobry z fajnie stylizowanym słownictwem. A i dzięki CDP za EK Gothica 3 i teraz Medievala są świetne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle było akcji w sprawie orła polskiego (nie widziałem tamtego, o którego było tyle krzyku) w Medievalu 2 a tu patrzę i oczy dęba stają! Skąd oni wzięli orła z głową skierowaną w lewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł, spodobał mi się :) Gratulacje za pomysłowość w użyciu języka :) A co do samego Medievala to już tylko parę dni i w końcu będzie można samemu ocenić jak się ma nowy produkt CA w porównaniu do Rome''a. Chciałbym podziękować – i – oczywiście także pogratulować wszystkim z CDP, dzięki którym nabycie Medieval EK jest jak najbardziej trafną decyzją :) (to a propo jakości wydania, dodatków itd. :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie tekst zaliczony, fajny i do tego pisany językiem staropolskim. Już doczekać się gierki nie mogę!!! Dzięki pracownikom CD-Projektu za tydzień z Medievialem II. Rome był świetny a Medievial 2 zapowiada się jeszcze lepiej!!! :D
PS: Mam nadzieję że bugów nie będzie tak jak w Gothicu 3 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... zamówiłem EK a już huczy na anglojęzycznych forach o genialności AI na polu bitwy... Gorzej być nie mogło. Czytałem o sytuacji gdzie pojedyńczy oddział łuczników strzela do kilku oddziałów rycerzy a tamci "nie potrafią do niego dojść". Inna sytuacja to taka że wróg nie atakuje zamku mimo że się podjął oblężenia. Czy Panowie z CDP potwierdzają takie zachowanie przeciwnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiedzialem, wiedzialem ze ten tydzien bedzie tygodniem z Medieval Total War II !! Chlopaki, proponuje zakonczyc temat : "czy mi pujdzie?" Ile mozna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:24, Full Wypas napisał:

Aaaaa ratujmy się! Kolejny tydzień z jakąś grą!!! Aaaa!!! Ale akurat do tygodnia z Medieval
nic nie mam, zastanawiam się nad kupnem, poczekam na demo ;)


Nie masz co czekać, bo demo już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:08, -=Sir=-Yarpen napisał:

Ja bym tego Władysława Hermana w życiu nie nazwał wielkim...


A gra jest po to, by historię zmieniać ;) Z tekstu i załączonych obrazków wynika, że tego Władka można jak najbardziej nazwać "wielkim" ^^

Po ilości stron to już spodziewałem się jakiegoś porządnego AAR''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.... mam celerona 2,53, 512 ddr, radka 9600256mb i gra chodzi na 1024x768 i detale na high i medium. Scina mi sie tylko jak jest walka w lesie na zblizeniu. Gra jest genialna, mam ang wersje, niestety ale czekam na polska. Aha demo u mnie chodzilo 10000 razy gorzej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

zrobilo sie z komentow troszke forum: pojdize nie pojdzie... ale to bardzo fajnie...

Ktos napisal ze gra na procesorach serii Barton nie ruszy... ktos mi powie co jest i czy u mnie pojdzie???

Config:
Plyta Soltek FRN 2L
AMD Barton 2500+
Radeon 9700 pro
RAM 1GB
300 GB dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować