Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Action 13/2006 już wkrótce w sprzedaży!

115 postów w tym temacie

O to będzie moj drugi numer cda zakupiony w tym roku ! Nie ze wzgledu na gry bo to co daja w pelnej wersji na grudzien gralem ale ze wzgledu na te boskie plakaty i ksiazeczke gothica 3 no i cda ma tyle stron, ze wart te 15 zł na poczytanie wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za niespodzianka. Znowu nie kupię CDA - no chyba, że mi szajba jakaś strzeli i uznam, że mam za dużo kasy w kieszeni. Jakoś tak niemrawo jak na 13 w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że kupuje CDA (zbieram już od 2002 roku)
Mam nadzieję że w nowym CDA będzie solucja do gothica 3 (MOJEJ ULUBIONEJ GRY!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze stalklerem? człowieku programiści się pokłucili i już (CHYBA) nie będzie...
Nom i to BARDZO oczekiwanego (podajże od 2000 roku?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:56, Kintor napisał:

Ze stalklerem? człowieku programiści się pokłucili i już (CHYBA) nie będzie...
Nom i to BARDZO oczekiwanego (podajże od 2000 roku?) :P



Eee... nie chcę Cię martwić, ale kampania reklamowa STALKERa ruszyła już jakieś 3 tygodnie temu i teraz trwa w najlepsze. A o tej "kłótni" jakoś nic nie słyszałem a dość dokładnie śledzęwydarzenia wokół tej gry ;) (i to od samego początku).

Swoją drogą, zapowiedź na gram.pl już jest a na głównej stonie CD-Action cały czas cisza... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam każdy numer CD-Action od trzech lat i tego też w mojej kolekcji nie zabraknie i fajna sprawa z tymi plakatami ostatnio był z Gothica 3 i był super a ten z Medievialem 2 i GW:N też bendzia fajny(tak myślę). Poradnik do Gothica 3 nieprzydatny bo mam orginalny. I w GW:F można pograć(szkoda że tylko 10h które zaostrzy apetyt na pełną wersję). :D
PS: W piątek zasówam do sklepu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos malo gier fajnych ostatnio.... nwn kupil moj brat w GB i mowi ze nie warto bylo, a medieval ten super i taki swietny jest taki sobie - gralem w demo i mnie nie zachwycil. no przynajmniej gothic 3 mi zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 19:05, Ivan aka Immortal napisał:

Swoją drogą, zapowiedź na gram.pl już jest a na głównej stonie CD-Action cały czas cisza...
dziwne...


Zawartość numeru 13/06
[28.11.2006 13:22] kategoria: CD-A

Tak i stało się. Trzynasty CDA (tylko wersja DVD), trafia do sprzedaży 1 grudnia.

To jest fragment ze strony głównej CDA a więc chyba niedokładnie oglądałeś stronkę CDA... ;)

Numer zapowiada się bardzo dobrze może nie tyle pod względem zawartości płytowej ( jak dla mnie bo ja się tylko na Crashdaya skuszę ) ale pod względem zawartości.Dużo ciekawych tekstów się zapowiada a szczególnie mega dodatek (chyba specjalnie dla mnie) 13 największych kaszanek (kocham ten dział :P) polemika też może być a nawet na 100% będzie niesamowicie interesująca zwłaszcza że EGM do którego mam wielki szacunek po stronie wydawałoby się z góry przegranej ( zwłaszcza biorąc poprawkę na przeciwnika;) )...

P.S Strach się bać kwietniowego numeru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe - zapowiedź została dodana o 13.22 a jak patrzyłem o 18.00 to u mnie jeszcze jej nie było... hmmm... spisek dostawców neta? A może atak misiowych żelków? :)

Tak czy inaczej, numer faktycznie zapowiada się ciekawie. A co pełnych wersji - Crashday jest tego wart (grałem u znajomego i gra jawi się całkiem sympatycznie - szczególnie po sieci) a te dwa FPSy też takie złe nie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować