Zaloguj się, aby obserwować  
scorp2005

Andergrand-co o nim myślicie?

105 postów w tym temacie

Furr naprawdę żal mi jest tego co piszesz, stary naprawdę postaraj się chociaż raz wyluzować, bo twoja powaga uderza ci już jak woda sodowa do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:23, Vaxinar napisał:

Po prostu ten kanał ma zły wizzerunek tutaj, rozumiecie to? Teksty w stylu, że kto nie był
to nie wie nic Wam nie dadzą, takie osoby nie wejdą na kanał, dopóty dopóki nie będzie w miare
dobrej opinii, zachęcać trzeba, a nie zniechęcać.

Wiesz, kiedy nam niespecjalnie zależy na przyłączaniu się innych do naszej... społeczności. A fakty są takie, że to Wy, czyli ludzie spoza andergrandu, pierwsi zainteresowaliście się nim - my do nikogo z inicjatywą nie wychodziliśmy. Zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ocenić Andergrand?? Sam nie wiem, czasami wydaje mi się, że tam nie pasuję, jednak zagląda tam grupka osób, z którymi warto podyskutować. Prawda jest taka, że Ander oceniany jest na podstawie kilku zadymiarzy, na dodatek niektórzy z nich na forum odgrywają niewiniątka. Takich zachowań nie da się na czacie wyeliminować. Podobnie jak Furr bywam na czacie od czasów jego powstania i mimo spadku poziomu rozmów w tymże miejscu, nadal uważam, że warto tam zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:29, Remember_The_Name napisał:

Wiesz, kiedy nam niespecjalnie zależy na przyłączaniu się innych do naszej... społeczności.
A fakty są takie, że to Wy, czyli ludzie spoza andergrandu, pierwsi zainteresowaliście się
nim - my do nikogo z inicjatywą nie wychodziliśmy. Zazdrość?


No cóż, ja byłem parę razy zapraszany. :) Na gg.

----> boogie85
Zgadzam się z tym zdaniem "Sam nie wiem, czasami wydaje mi się, że tam nie pasuję, jednak zagląda tam grupka osób, z którymi warto podyskutować." Dlatego wejdę, może kogoś poznam, a może po prostu pogadam z osobami z gg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do śmietanki-chodzi o znanych userów gram.pl

I Vaxinar nie ma racji co do tego wojowania o kanał.Aha jeszcze jedno.Kanał Irc to nie towar do reklamy,chciałbym dodać;D

@Boogie

Warto tam zaglądać.Przyznam ci rację.Zadymiarze na forum odgrywają niewiniątka.I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam bardzo, ale ja tam wszedłem właśnie po to by sie przekonać. I co uświadczyłem?? Miłe przyjęcie dobrze znanych mi userów. Obiecałem sobie, że wróce tam, ponieważ właśnie takie "poważne" rozmowy, które są karane na forum, czasami człowiekowi sa przydatne. Można co prawda wygłupiać się w inteligenty sposób( jak w NeverEnding Story, chociaż na początku to był spam), ale czasami człowiek nie ma ochoty... A jak zbierze sie takich grupa to coś z tego po prostu musi wyjść. Jezeli Ci nie odpowiadają takie rozmowy - nie wchodź. Tylko nie mów mi, ze czasami głupie skojarzenia nie cisną Ci sie na język. Tylko, ze na forum ich nie możesz wyrazić. Prawda?? A akcje. Cóż czasami czlowiekowi na mózg pada, jest zły i robi rzeczy których normalnie by nie zrobił. A w momencie gdy taka społeczność się zrzyje normalnym jest, że staną za nim murem. Poza tym szanujmy sie. Ja nie wypowiadam sie o inteligencji, czy o poziomie anderu, bo byłem tam za krótko.

A co do wizerunku kanału. Zależy jak na to patrzysz. Zrobił sie szum i marka spadła. Ale np. mimo iż wyrażasz sie teraz tak, a nie inaczej ja szanuje Cie jako dobrego forumowicza. Czy bycie na Andergrandzie, powoduje że jest się złym?? Czy to, że ktoś przyznaje sie ( bez urazy) do przystawania z czubami jest złe?? Drogi Vaxinarze, między postami coś trzeba robić, a w momencie gdy nie ma jeszcze czata można poszaleć na Anderze. Pogadać z ludźmi których znasz z forum, wymienić zdanie na bieżąco. A że przy okazji można sie pośmiać ( czasami "czasnym" humorem) to chyba dobrze. Moim zdaniem nigdy Ander nie próbował robić sobie dobrej marki. On po prostu był. A, że tak wyszło a nie inaczej. To tak jak z grami forumowymi. Są, ale jeśli uważasz, że mają złą markę, lub że po prostu nie nadajesz się do nich, nie graj. Nikt Cie do tego nie zmusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:22, scorp2005 napisał:

TYHE podała także Loom i kuki show ale to ich pomysł i ander niema nic z tym wspólnego


Dokładnie z Kukowskim mam stały kontakt na gg i to właśnie na gg narodził się ten pomysł.

Jeśli jest ktoś kto uważa że andergrand jest zły, to powinien się zastanowić jakie jest to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... widze że nie rozumiecie.... wiec ja wam wytłumaczę... łopatologicznie:

Andergrand jest tylko kanałem, jestem na nim od dnia jego założenia, moje logi mówią całą prawdę o "ewolucji" andera. Z czasem zostałem nazwany nawet "ojcem" chodź taki tytuł mi nie powinien przysługiwać, lecz pokornie go przyjąłem. Staram się (razem z cinusem i innymi) utrzymać tam jako taki poziom, lecz ELEMENTY typu Scorp nie dają nam żyć w spokoju.
Kolejna sprawa: "AKCJE" - nie jest prawdą że uczestniczy w nim cały andergrand, możliwe że pomysł zrodził się w ramach rozmów, ale co??? mamy zabronić planowania (spiskowania)?? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Wolność słowa zawsze była domenom andera i tak pozostanie.
Next: Kultura wypowiedzi - sprawa znowu ociera się o ELEMENTY. Nie popieram przeklinania i obrażania innych, tępię takie zachowanie w miarę moich możliwości.... ale nie jestem przy kompie 24h/7 kiedyś śpię i chodzę do szkoły.... liczę po prostu na sumienie innych OPów. Poza tym to jest IRC, spytajcie czy na innych kanałach nie zdążają sie rozmowy o pupie Maryni i gazach wylotowych. Raz są takie rozmowy a raz inne.... taki czar tego miejsca...

Wypowiedzi osób które ani raz nie były na anderze po prostu zignoruję... (to tak jak mówienie że się nie lubi szpinaku chociaż ani razu się go nie jadło).

Jeśli ktoś ma jakieś pytania..... to zapraszam do nas, adresy kontaktowe są zapisane w prawie każdym podpiesie andergrandowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:37, Alexei Kaumanavardze napisał:

Miłe przyjęcie dobrze znanych mi userów.


Furr mi teraz napisał: " jak będziesz wchodził, to mnie powiadom...z chęcią pooglądam tych ludzi na szczycie ich uprzejmości. chodzi mi o to, że jak wejdziesz na Andergrand, to nie spodziewaj się "normalnej" atmosfery. wszystko będzie przesłodzone, a ludzie będą uprzejmi będą mówić inteligentnie etc ale to nie będzie prawda o tym co się dzieje, tylko szopka na użytek sprawdzających"
No i wszystko jasne, dziękuje Ci za szczerość Furr - wpadnę napewno, może poznam kogoś fajnego. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:23, Vaxinar napisał:

Powiedz mi jedno, powiedz mi to - czy niektórzy nie przesadzają z najeżdżaniem np. na mnie
ze względu na moje zdanie na temat Andergranda ?

Owszem przesadzają, gdyż każdy ma prawo do własnego zdania, ale zawsze to własne zdanie musi być na czymś oparte. Nie można opierać się tutaj na słowach: "Ta Halinka dzisiaj w kolejce powiedziała mi, że Kryśka słyszała jak..." ;)

Dnia 30.11.2006 o 20:23, Vaxinar napisał:

Po prostu ten kanał ma zły wizzerunek tutaj, rozumiecie to? Teksty w stylu, że kto nie był
to nie wie nic Wam nie dadzą, takie osoby nie wejdą na kanał, dopóty dopóki nie będzie w miare
dobrej opinii, zachęcać trzeba, a nie zniechęcać.

Niestety często tak bywa, że wady są bardziej widoczne od zalet. Tak było, jest i będzie. Nawet jedna negatywna cecha jest w stanie przysłonić całą masę innych dobrych rzeczy. Może Andergrand nie jest żadną stolicą kultury i dobrego wychowania i przyznam, że spora część osób (w tym i po części ja) ma czasami negatywne jazdy. Ważne jest to, że te negatywne jazdy jak już mam to wykonuje je w Andergrandzie, a nie przenoszę tych złych zachowań na forum. :)

Co do samego Show to po raz kolejny powtarzam, że z Andergrandem ma on niewiele wspólnego. To, że goście często są z Andergrandu oznacza tylko, że zainteresowanie programem jest tak małe, że tylko ludzie z kanału wysyłają swoje propozycje gości. W "szole" były planowane poważne zmiany, jednak po opiniach jakie ostatnio usłyszałem to zaczynam mieć tego wszystkiego dość, bo zyskałem tylko przez to złą sławę, a nie takie były moje założenia. :/

Na zakończenie powtórzę jeszcze raz, że zanim wyrazi się o czymś opinie trzeba to coś naprawdę dobrze poznać, a nie opierać się na opowieściach usłyszanych od kolegi, który usłyszał ją od koleżanki... Kończę już swoje pisanie i biegnę oglądać Falę Zbrodni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:36, Adamido napisał:

Co do śmietanki-chodzi o znanych userów gram.pl


No o to właśnie Stwór miał na myśli... Jego można zaliczy do tych "znanych" forumowiczów. Nie to co ja czy Ty...

A co do samego Andergrandu. Z miejsca mówie, że wiem o nim tylko to co ludzie z tego kanału pisali na jakiejś stronce co sądzą o Andregrandzie... Bardzo ciekawe opinie niektóre były. Nie powiem. Więc jestem "neutralny". Chociaż jak czytam gadke w stylu "nie osądzajcie Andera po kilku zadymiarzach" to - zapraszamy do tego topicu ludzi... normalnych? Złe słowo... "Tych dobrych". Tych "niezadymierzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz pierwsze wrażenie jest najważniejsze. A tak na prawde, jak napisałem nie bede sie dogłębnie wypowiadał póki nie poznam dobrze Andergrandu. W tym momencie, po jednej rozmowie byłoby to po prostu głupie. Ale to nie oznacza, ze na 1 razie poprzestane. A z niektórymi ludźmi stamtąd przez GG gadało mi sie w miare przyjemnie, ale to nie oznacza, że w Anderze jest dobra, zła czy zepsuta atmosfera. A i nawet na "oficjalnym" testowym czacie były rozmowy o goleniu nóg przez Sol i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andergrand... bardzo przyjemne miejsce... choć momentami bardzo brzydko tam pachnie :P
Z niektórych faz nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, ale na ogół jest pozytywnie hardkorowo... i przede wszystkim wszystko można powiedzieć, wyrazić opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andergrand, o matko :D ile czasu się tam siedziało :D Wprowadził mnie wysoki urzędnik gramowy (Przewo :P), było to chyba w 2 dzień funkcjonowania tego miejsca. Bywały wzloty i upadki, ale na ogól siedziałem i siedzę tam codziennie. Gada się na luzie, bywa Hardkorowo (Rzepa, sprawa z Twoj_Stary - kto wie, ten wie :P), ale generalnie jest tak dobrze, jak można to sobie wyobrazić :D Może to budzić zdziwienie, ale ja też tam przesiaduję i to bardzo duzo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:46, Alexei Kaumanavardze napisał:

A i nawet na "oficjalnym" testowym czacie były rozmowy o goleniu nóg
przez Sol i takie tam...

Osz... kiedy były? I ja to przegapiłem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:24, Widek napisał:

Furr naprawdę żal mi jest tego co piszesz, stary naprawdę postaraj się chociaż raz wyluzować,
bo twoja powaga uderza ci już jak woda sodowa do głowy.


Oj, moim zdaniem to Ty tutaj przesadzasz. Nie zaprzeczam, jestem jedną z najbardziej spamujących osób na kanale i często mówiłem Furrowi o wyluzowaniu, ale tutaj wyjątkowo się z nim zgadzam. Na Andergrandzie (myślę jednak, że to nazwa własna :P ) panuje głupota, niestety prawie niepodzielnie. Nie uważam siebie z kogoś lepszego - wręcz przeciwnie należę do "kwartetu spamerów" (by Adamido).
Według mnie większość powinna opanować się z jako-takim jechaniem po Podziemiu. Nie byliście, nie przesadzajcie - nie wszystko musi być prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:41, Vaxinar napisał:

Furr mi teraz napisał: (...)

Furr tym samym napisał, co tak naprawdę myśli o anderze. Szkoda tylko, że nie miał odwagi powiedzieć nam tego w twarz, za co bezczelnie, bo publicznie, określam go mianem tchórza i dwulicowca.

Inna sprawa, że tego typu korespondencji nie pokazuje się publicznie, więc i Ty, Vaxinar, się nie popisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:57, Baali napisał:

Według mnie większość powinna opanować się z jako-takim jechaniem po Podziemiu. Nie byliście,
nie przesadzajcie - nie wszystko musi być prawdą.

Jakkolwiek jest taka pora każdego dnia, że żarty natury fizjologicznej dominują :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Furr tak twierdzi to po co sam sam siedzi codziennie. Rzekł bym nawet zarządza kanałem. Widać przyzwala na takie akcje o których mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować