Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 21:03, Linux M napisał:

Pulpit z okazji Top Gear Polar Challenge Special (w skrócie TG PCS). xD
Również w paru wersjach (nigdy nie mogę zdecydować się na jedną tapetę :P).


Trzecia bardzo mi się podoba :). Ewentualnie zdobyć jakiś program, który będzie codziennie przerzucał bo generalnie każda jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:03, Linux M napisał:

Pulpit z okazji Top Gear Polar Challenge Special (w skrócie TG PCS). xD
Również w paru wersjach (nigdy nie mogę zdecydować się na jedną tapetę :P).

Podoba mi się tapeta na trzecim zdjęciu. Mógłbys wrzucić sama tapete bez ikon?? Z chęcia bym sobie wrzucił na pulpit :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przypadł do gustu, wszystko jest szalenie przejrzyste co stanowi niewątpliwy atut ;].
Mateusz kopacki: Hmm, nic nadzwyczajnego choć tapetyki raczej nikt oprócz twoich najomych takiej nie ma xD. Ciekawi mnie który to Ty... Coś mi się wydaje że ten po opercji w paincie :P.
szerszeń45: Ikonki i wigaty bardziej w prawo i bliżej siebie i będzie gitara ;]
Michał Raven: Jak zawsze bardzo ładnie i powiązane z przyrodą ;).
DJ Danielus: Bajzel, pasek standardowy, ikonki również i tapetka niezbyt nadzwyczajna.. Razem daje nam to nie ciekawy z wygladu pulpit. Jakbyś się postarał z z tej tapetki można coś wyciągnąć bo przejrzysta jest ;].
Linux M: 4. Czemu? Nie wiem, po prostu z niewyjaśnionego powodu mi się spodobała ^^
PsychoMan: Tapeta ma potencjał, taki black and white choć wolałbym czarne ikonki i pasek startu, nawet ten dotychczasowy byłby dobry ale w ciemniejszych barwach.

Dziś taką ciekawostke na mój temat zaprezentuje xD Ot, wiget w postaci mapki, kto wie co wskazuje nam czerwona strzałeczka z gwiazdką? ;) Tapetka z darmowego filmu animowanego "Elephant Dreams" stworzonego przez grupkę zapaleńców. Do pobrania tu: http://orange.blender.org/media-gallery - znajdziecie tu również więcej tapet z tej produkcji oraz foty wykonane podczas pracy ;]. Nie zwracajcie uwagi na ikonki moich dokumentów i kosza, nie chciało mi się zmianiać tylko po to aby tu pokazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 00:39, Obi-wan Kenobii napisał:

szerszeń45: Ikonki i wigaty bardziej w prawo i bliżej siebie i będzie gitara ;]


Gitary nie chcę, ale możesz powiedzieć, czy teraz jest okey. ;P

PS. Nie wiesz przypadkiem, czy mógłbym zrobić z lewej strony jakieś przezroczyste menu, w którym znajdowałyby się te ikony po lewej ? Coś w stylu jakbym wstawił je do jakiegoś folderu i przesunął go do lewej, ale dla mnie to dosyć paskudnie wygląda, wolałbym coś przezroczystego. Najlepiej jakbym mógł ustawić autoukrywanie tego czegoś. Nie wiem czy to jakiś widget, ale jeśli tak to proszę o link. ;>

20070802081243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 15:58, LifaR napisał:

Widze, ze inni tez wklejaja pulpity po lekkich modyfikacjach... :> Mam nadzieje, ze ta wersja
zagosci u mnie na dluzej. Wczesniej szukalem czegos w mieszankach bialo-niebieskich, w zielonkowatych
;), ale jednak najlepiej mi chyba odpowiadaja spokojne brazy na pulpicie :)


Bardzo mi się podoba tapeta. Też bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, oczywiście była taka opcja. :-)
Aż głupio dawać ciągle to samo po kolejnej przeróbce, ale pulpit z jednej na drugą wygląda coraz lepiej. ;P
Chyba zostały mi już tylko kursory do skonfigurowania. Potem będę się bawił jak wygląda to wszystko na różnych tapetach. ;-) Świetna zabawa to dostosowywanie pulpitu, polecam jak macie XPki. ;P

20070802090028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:03, szerszeń45 napisał:

Wielkie dzięki, oczywiście była taka opcja. :-)
Aż głupio dawać ciągle to samo po kolejnej przeróbce, ale pulpit z jednej na drugą wygląda
coraz lepiej. ;P
Chyba zostały mi już tylko kursory do skonfigurowania. Potem będę się bawił jak wygląda to
wszystko na różnych tapetach. ;-) Świetna zabawa to dostosowywanie pulpitu, polecam jak macie
XPki. ;P



Niby wszystko piękne na tym twoim pulpicie ale mam jedno duże ALE ... czy tak naprawdę ten Toolbar z prawej strony jest wygodny ? :) ja jak to używałem to dostawałem kur... i natychmiast po pewnym czasie szybciutko usunąłem..

tak samo drugi Toolbar ten z Menu z lewej strony - to niby też piękne ale jak ktoś gra w gry to strasznie się gryzą i przeszkadza

ale ogólnie super 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:05, Azazell3 napisał:

Niby wszystko piękne na tym twoim pulpicie ale mam jedno duże ALE ... czy tak naprawdę ten
Toolbar z prawej strony jest wygodny ? :) ja jak to używałem to dostawałem kur... i natychmiast
po pewnym czasie szybciutko usunąłem..


Mnie tam to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, fajnie się patrzy na pogodę, kalendarz i duży zegar. :-)

Dnia 02.08.2007 o 09:05, Azazell3 napisał:

tak samo drugi Toolbar ten z Menu z lewej strony - to niby też piękne ale jak ktoś gra w gry
to strasznie się gryzą i przeszkadza


No właśnie, nie bardzo rozumiem w jakim sensie to przeszkadza... Gry się wieszają przez to ? Czy inni użytkownicy dostają `kota` jak to widzą ? Akurat najechałem na folder "Gry" przypadkiem, jeśli o to chodzi. ;-)

Dnia 02.08.2007 o 09:05, Azazell3 napisał:

ale ogólnie super 8/10


No właśnie, mnie odpowiada, a że jeszcze do tego ładnie wygląda, to tym lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 09:17, szerszeń45 napisał:

> No właśnie, nie bardzo rozumiem w jakim sensie to przeszkadza... Gry się wieszają przez to
? Czy inni użytkownicy dostają `kota` jak to widzą ? Akurat najechałem na folder "Gry" przypadkiem,


tzn tak nie wiem jak nowsze wersje tego Toolbara z tym Menu .. ale testowałem go rok temu ? może mniej..
Grając w Civilization IV czy w podobne gry to często miałem różne błędy np: komunikat że toolbar wykonał nieprawidłową aplikację i się wyłącza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może teraz lepiej działają ? Znaczy może to nowsza wersja jest. Cóż jak i mnie to zacznie denerwować to też zapewne pójdę w twoje kroki, póki co - nic się nie dzieje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mógłbym pozmieniać kilka rzeczy, jak to było przed reinstalacją systemu. Problem w tym, że takie bajery zmniejszają szybkość działania - komp ładuje się wolniej i inne. Wam może to nie przeszkadzać, ale jak ktoś ma taką maszynę jak ja to nie ma się czego dziwić!

PS. Jak coś to zrobię jakieś bajery i prześlę, ale zobaczy się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować