Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Hyhy wygrałem Empire earth 2 :D Całkiem nieżle jak na tekst spisany w kilka minut, widzę, że niektórzy odkrywali swą poetycka stronę, cóz ja raczej dobry pisarzem nie jestem, więc dużych szans w tego typu konkursach nie mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche lipa ze strony AMD że daje pen drive 128 mb -
takich nawet już nawet nikt nie kupuje bo są i tak w cenie 512

w razie czego dam jakiemuś dzieciakowi to sie ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie od zawsze bardziej kochała Cenega, ostatnio wygralem wszystkie 4 Limitowane Edycje Kolekcjonerskie, wcesniej tez gierki wygrywalem... a w CDP jak na razie - nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta mnie tez, a to sie dostanie GTA SA, Dreamfalla, Tomb Raidera, Preya, podkladke pod mysz, a od CDP dostaje zestawy startowe Skype''a badz gry ktorych niemoge sprzedac od razu po ich otrzymaniu, bo po po pierwszym odpaleniu juz mam ich dosyc ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie samowite !! Pierwszy raz coś wygrałem. Sam nie wiem czy dobrze widze mój login na liście?? Tak to chyba mój serce byje dwarazy szybciej!! Rewelacja, super, gratuluje wszystkim co wygrali nagrody!! Było naprawdę warto. W życiu brałem udział w wielu konkursach szczerze mówią nie spodziewałem się wygranej a tu taka niespodzianka i to w Mikołaja!! Chyba nie będe spał ;)) Hahahaha.......!!! Super dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) gratulacje dla zwycięzców i pozdrowienia dla wszystkich, którzy w ogóle wzięli udział w konkursie - napewno następnym razem się uda ! ! !
ja zgarnąłem Neverwinter2 za poniższy tekścik (prawdopodobnie, bo odpowiadałem dwa razy.. ale ten wydaje mi się lepszy :D):

Dlaczego warto kupować gry serii Extra Klasyka Next?
Ja nie wiem jak inni, ale je lubię je fest!

Są fajniutkie i ciekawiutkie,
niektóre tytuły nawet milutkie
Są tak piękne jak na kwiatach rosa,
że mucha nie siada ani nawet osa.

Zamiast misia kładę je do poduszki
Chociaż okropnie gniotą mnie w uszki
Nie pożyczę ich nigdy nikomu,
Wszystkie je będę trzymał w domu.

Niekiedy po kryjomu w nocy w nie gram
I wcinam kolację: mniam, mniam, mniam..
Są dobrze spolszczone, zrozumiałe dla każdego
Nawet jeżeli nie zna polskiego.

Wiersz mało ma sensu, lecz ważne są rymy..
W nocy wystają mi z łóżka sprężyny.

Świat się zmienia, żegna Gienia!

:D ot i cały tekst! Enjoy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bralem udzialu w konkursie mimo, iz zakupilem i zarejestrowalem 3 gry z serii XKN. Po prostu odpowiedz na pytanie konkursowe chcialem wyslac pod koniec listopada. A niestety popsul mi sie komputer i... na przyszlosc bede wysylal odpowiedzi jak tylko spelnie wymagania okreslone w danym konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem zestaw startowy SKYPE. Ani źle ani dobrze :|
Zawsze mogło być lepiej, przydałby się taki laptopik albo nowa karta graficzna.
I tak jestem zadowolony, bo to jedyny mikołajkowy prezent jaki otrzymałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą rzeczą jest że laptopy i monitory zgarneli w większości ludzie nie udzilający się na forum - czyli jednak kilka osob zarejestrowało się specjalnie do konkursu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i gratki dla wszystkich zwycięzców. Zawsze miło znależć się wśród szczęśliwców ^^

re Evil Khan
Akurat ty nie powinnieneś mieć powodów do narzekań >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wygrałem Gothica 3, ale KOCHAM Neverwinter Nights. Może dałoby się go wymienić na Neverwinter Nights 2? Błagam, proszę, zaklinam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:39, KannX napisał:

A procka dostałem za taki text: Umysł gracza jest jak silnik - ''eXtra Klasyka to wysokooktanowe
paliwo !!'' Nie liczy się ilość tylko jakość :D



No sorry, TO miala byc odpowiedz, dlaczego warto ZBIERAC gry z XKN? Przeciez z tego tekstu wynika, ze lepiej kupic raz, a dobrze, niz zbierac cokolwiek... To swietne haslo reklamowe, ale raczej na korzysc Edycji Kolekcjonerskiej, a nie serii wydawniczej... Moze w tym konkursie obowiazywala inna logika? Przeciez "zbierac" to znaczy wlasnie "isc na ilosc"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:10, Kukowsky napisał:

Lol... Mieliśmy prace wzorowane dokładnie na tym samym utworze literackim. Oczywiście o nic
Cię nie podejrzewam. Pan Tadeusz to po prostu książka dająca natchnienie wielu osobom. :)


Przy czym pierwsze przerobki na teksty growo/komputerowe siegaja zamierzchlych czasow Secret Service ;)

p.s. moze lepiej nie publikowac tych tekstow, bo wiecej "kfiatkuf" sie pojawi... ;) (nie chodzi mi o powyzszy cytat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 02:14, Bedwyr napisał:

re Evil Khan
Akurat ty nie powinnieneś mieć powodów do narzekań >.>

NIe narzekam, Wczoraj byłem jeszcze w szoku chyba i nie dowierzałem ...
Teraz CIESZĘ SIĘ OGROMNIE !!! :D
Dzięki CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować