Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

A ja wygrałem laptopka za taki tekścik:


Oczywiście, że warto jest zbierać gry z eXtra Klasyki Next!!! Dzięki tej serii mogę nie tylko za cudowną cenę wzbogacić swoją kolekcję gier komputerowych, ale mogę także poczuć się tak jak dawniej, kiedy to za czasów mojego dzieciństwa mogłem przenieść się w cudowne światy gier i zachwycać się nimi. Dziś takim łącznikiem między naszym a tymi światami jest właśnie eXtra Klasyka Next. To ona pozwala mi oderwać się od szarej codzienności i zagłębić się w wirtualnej rozrywce. To dzięki niej mogę zrelaksować się i ukoić swoją żądzę grania. W podzięce dla tej WIELKIEJ SERII, natchniony po obcowaniu z nią napisałem ten oto utwór.


EXtra Klasyko! Królowo Ty moja! Ty jesteś jak heroina.
Uzależni się od Ciebie każdy. Chłopak, dziewczyna,
Każdy kto Cię kupi. Dziś wielkość Twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo zagrywam się w Tobie.

Serio Wielka, co polskich zaspakajasz graczy
I na sklepowych wywyższasz się półkach! Ty, co każdy dziś się Tobą raczy
Pokierujesz wiernych Tobie ludem!
Jak mnie osiemnastolatka do dzieciństwa powróciłaś cudem
(Gdy od starszego sklepikarza pod moją opiekę
Ofiarowana, od łez radości otarłem powiekę
I zaraz mogłem szybko do napędu komputera progu
Iść, zainstalować i dziękować za Ciebie Bogu),
Tak nas wszystkich graczy poprowadzisz w nację zjednoczoną.
Tymczasem przenoś moją duszę utęsknioną
Do tych lasów z „Gothica”, morrowindowych obszarów urozmaiconych,
Starożytnych miast nad błękitnym Nilem rozciągnionych;
Do tych pól bitew, gdzie przyjdzie walczyć herosom z wrogiem rasy rozmaitej,
Tam, gdzie ziemia ciemnieje od purpury żołnierskiej krwi spowitej;
Gdzie przezroczyste duchy, niczym z piekła sąsiedzi,
Na pirackich Karaibach statki, tam gdzie mściciel swych wrogów śledzi;
Tam gdzie samotność ogarnie mnie w ciemności,
Oraz tam gdzie Riddick wrogom porachuje kości.
A wszystko to dzięki Tobie, moja eXtra Klasyko ukochana,
Więc nie pozostaje mi nic jak grać i zachwycać się Tobą od zmierzchu do rana.

P.S.

Dziękuję, dziękuję serdecznie i kocham Was gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol... Mieliśmy prace wzorowane dokładnie na tym samym utworze literackim. Oczywiście o nic Cię nie podejrzewam. Pan Tadeusz to po prostu książka dająca natchnienie wielu osobom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wypowiedziach pracowników CDP odpowiadano, że jeden gracz może wygrać tylko jedną nagrodę. A tu kilka nicków widzę wygrało po kilka nagród. To jak z tym było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak patrze po nicakach to znakomitej większości nie znam z forum, tak sobie myślę iż użytkowników gram.pl udzielających się na forum jest ok 10% :), reszta tylko odwiedza główną witrynę.

Żałuję teraz że nie wziąłem udziału w tym konkursie :) Może akurat coś by się trafiło :D
GRATKI dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz coś wygrałem (Zestaw startowy skypa;P, a wydawało mi się, że takie banalne hasło nawet nie będzie sprawdzane.

Ps. I tak nie korzystame ze Skypa, ale ważna jest satysfakcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super ! Wygrałem AoE 3 ! Chciałem sobie KIEDYś kupić tą gierkę ale proszę taka niespodzianka na moje imieniny ;) No jak sie spodoba to może sobie kiedys kupie dodatek, ładnie sie to zgrało. Jazda,pierwszy raz coś wygrałem na gram.pl. Niedawno wygrałem giere Sttubs the zombie czy jak to ma ale to nie moje klimaty. Jestem uradowany, ale szkoda troche że nie można było wybierać sobie gierek. Gratulacje zwyciezcom i odpowiedź rewolwerowca bardzo długa i dobra widać że troche nad tym pracowałeś. Ja wymieniłem podstawowe informacje coś dodałem i udało się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura+mysz za taki tekst:

Chciałbym Wam opowiedzieć historię, której głównym bohaterem jest wspaniała osoba napotkana przeze mnie w czasie jednej z moich podróży po światach równoległych (przy okazji, dementuję plotki o wielkiej odmienności dalekich krain- różnice oczywiście są ale wbrew pozorom, niewielkie).
Pewnego słonecznego dnia spacerując i podziwiając piękno miasta, które swoją drogą do złudzenia przypominało mi jedno z miast naszego świata , zauważyłem człowieka pospiesznie zmierzającego w moja stronę z kieszeniami i plecakiem pełnym jakiś niebieskich pudełek. Chciałbym przytoczyć tu wygląd tego człowieka jednak za każdym razem gdy próbuję sobie przypomnieć jak on wyglądał widzę tylko jego sylwetkę i niewyraźne rysy twarzy, mogę więc powiedzieć jedynie tylko tyle, że był to na pewno człowiek. Chociaż...
Wiedziony wrodzoną ciekawością badacza, uprzejmie zatrzymałem nieznajomego, przedstawiłem się i zapytałem cóż to za cudowne pudełka. Napotkany przeze mnie człowiek najpierw popatrzył na mnie jak na istotę z innego wymiaru, po czym zaczął nerwowo się rozglądać. Następnie rzucił, krótko „proszę iść ze mną”. Zaskoczyła mnie taka odpowiedź ale ciekawość znów wzięła górę, więc posłusznie podążyłem za nieznajomym.
Dopiero kiedy znaleźliśmy się w jego mieszkaniu, opowiedział mi wszystko przy filiżance herbaty.
Pudełka, który niósł ze sobą to ostatnie egzemplarze gier, których brakowało w jego kolekcji eXtra Klasyki neXt. Trochę zasmucony taką błahą odpowiedzią rzuciłem krótko „aaa tylko gry...”.Usłyszałem stanowcze:
„To nie są tylko gry! Nie tylko gra się tu liczy...” Próbowałem mu przerwać mówiąc, że to przecież zwykłe gry i nie ma w nich nic ponad to. Dopiero po jego odpowiedzi zrozumiałem, że mam do czynienia z człowiekiem wielkim, kochającym swoje hobby- z pasjonatem:
„Istotnie istnieją zwykłe gry, ale nie te z kolekcji eXtra Klasyka neXt. Gra zaczyna się nie od momentu uruchomienia programu lecz od pierwszego spojrzenia na pudełko. Wpierw oczarowanie i pewien żal podczas zdzierania folii z opakowania, potem przeglądanie zawartości, która zaspokaja zmysły wzroku, dotyku a nawet zapachu i wreszcie duma z widoku kolejnego niebieskiego pudełka na półce ciągnącej się od ściany aż po nieskończoność. Natomiast same gry to reprezentanci gatunku. To właśnie eXtra Klasykę neXt pokazano by obcej cywilizacji w ramach poznawania dorobku ludzkiej kultury- gry, które były przełomowe, pozostały oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. I właśnie to są powody, dla których warto zbierać tę kolekcję”
Rozmawialiśmy jeszcze cały dzień, nie tylko o grach, ale pisanie o tym nie powinno być istotą tej opowieści. Pointom są słowa, które pamiętam do dziś i znów mam wrażenie, że już kiedyś coś podobnego słyszałem:
„Istnieje tylko eXtra Klasyka neXt, reszta to zbieranie znaczków”

się cieszę aczkolwiek myślę, że lepiej kolejne teksty pisało by mi się na nowym laptopie niż na nowej klawiaturze:D ;)
podsumowując to już chyba trzeci konkurs, w którym coś wygrałem:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:04, Pampuch91 napisał:

sorka blade2 raczej ineresuje mnie giera niż skype. Z tego co się orientuje to są tam słuchawki
a ja posiadam dosyć dobre logitecha.

Spoko. Ale na przyszłość używaj klawisza "Odpowiedź", aby komuś odpowiedzieć na posta. Ale jak zmienisz zdanie to ja służę zestawem :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem Cezar4! Wielkie dzięki pierwszy raz w życiu coś wygrałem, cieszę się jak dziecko. Wielkie pozdro dla Cd Projectu. Będę miał w co poklikać na święta. Gratuluje zwycięzcom laptopów- musieliście niezłe teksty wymyślić. Jeszcze raz DZIĘKI- muszę znajomym napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy konkurs, w którym coś wygrałem :D !! Dziękuje gram.pl i gratuluje pozostałym zwycięzcom.

Konrades napisał:

Dnia 06.12.2006 o 19:10, Konrades napisał:

A ja Gothica 3 wygrałem dziekuje i gratuluje pozostałym.
Ps. Czy jest możliwość wymiany na inną premierówke??


Ja za to wygralem Scarface: Człowiek z blizną. Jak chcesz to moge napisac do gram.pl zeby mi przyslali Twojego Gothica 3 a Tobie przysłali Scarface :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:17, Monastor napisał:

Monitor :D :D :D

I chyba jeszcze do tego Cyfrówka, jeśli dobrze tam jest napisane :D

Jak mogłeś wygrać dwie nagrody skoro w konkursie było napisane, że z jednego konta można wysłać dowolną ilość tekstów, ale wygrać tylko jedną nagrodę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie konkursu jest napisane, że CDP może zmienić liczbę nagród na głowę. Widocznie Monastor ma talent do pisania, to i dostał dwie nagrody. Jeśli CDP uznało, że mu się dwie nagrody należą, to widać mają dobry powód. Mam nadzieję, że sam autor opublikuje obydwa teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bradzo proszę... uhm... mam do tego prawo, prawda? :)

Chwilka... przeczytam sobie regulamin i zobaczę, czy CDP nie zastrzega sobie prawa do publikacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować