Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 20:10, Veilaine napisał:

Nie chciałbym wyjść na paskudę-natręta, ale nurtuje mnie to, więc powtórzę, że Twoja wypowiedź
powyżej nijak się ma do tej tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11203&pid=215


A wracając do zwycięzców: gratulację, pomyślcie o mnie ciepło, w czasie gdy będzie mnie zżerała
zawiść wielkości Empire State.


Masz racje strzelilem byka chyba wtedy zminiala sie jakos koncepcja i musialem cos pomylic. Pardon.
eXtra konkurs byl bardzo szalona jazda, szczegolnie zdobywanie tych nagrod dla was i w ferworze roznych koncepcji musialem sie gdzies zagubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ku mej radości wygrałem 2 rzeczy. Pierwszy to zestaw bezprzewodowy klawiatura+myszka. I myślałem że to już koniec moich nagród. Po ponad 30min zobaczyłem że kilka osób wygrało 2 nagrody, więc i ja przystąpiłem do poszukiwania swojego nicka po raz drugi. I znów ku mej radości znalazłem mój nick przy grze FEAR Platynowa Kolekcja. Nie ukrywam że liczyłem na laptopa (moje marzenie) lub na monitor LCD lecz to co wygrałem też jest dobre. Cieszę się że nie trafiłem na zestaw startowy SKYPE i jestem bardzo zadowolony z tego co mam. Teraz tylko czekać na kuriera. Pozdro wszystkim. Warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie wygrałem, napisałem pierwsze co mi przyszło na myśl i to był błąd. :(
No ale cóż są wygrani i przegrani. Serdecznie gratuluję zwycięzcom (zwłaszcza tym, którzy zgarnęli laptopki). :-)

Mam pytanie do redakcji, czy będą jeszcze konkursy tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:38, sc_ napisał:

Niestety nic nie wygrałem, napisałem pierwsze co mi przyszło na myśl i to był błąd. :(
No ale cóż są wygrani i przegrani. Serdecznie gratuluję zwycięzcom (zwłaszcza tym, którzy zgarnęli
laptopki). :-)

Mam pytanie do redakcji, czy będą jeszcze konkursy tego typu?


Takich juz nie bedzie, beda tylko 2 x wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:44, Harvenar napisał:

> Takich juz nie bedzie, beda tylko 2 x wieksze:)

Aż tak dobrze gry z XKN się sprzedają?

DObrze. Dziękuje nie narzekam na zainteresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdybym wiedział, że jedna osoba może wygrać więcej jak jedną rzecz, to bym więcej gier kupił :/
No nic, może innym razem...


A właśnie, mógłbyś przejść do tematu o Extra Grze, tej kioskowej? Co z Heroes IV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Migem czy bylaby taka mozliwosc zmienic wygrana premierowa gre na inna premierowa? Bardzo zalezy mi na Gothicu 3 bo Scarface, ktorego wygralem, juz mam :) Wiem ze moze to narobic zamieszania ale gdyby jednak bylaby taka mozliwosc -> kontakt ;) mlotek0@wp.pl

Jeszcze raz dziekuje za to ze jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... musiałem, naprawdę... Szanowne jury konkursu zostały ochrzczone "pinesami", przez moją równie szanowną przyszłą małżonkę... Odeszła mnie ochota do cięcia sobie żył :D Zabiła mnie na miejscu. Bezboleśnie. Wybaczcie jej w swej wielkodusznej wielkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:16, Veilaine napisał:

Hehe... musiałem, naprawdę... Szanowne jury konkursu zostały ochrzczone "pinesami", przez moją
równie szanowną przyszłą małżonkę... Odeszła mnie ochota do cięcia sobie żył :D Zabiła mnie
na miejscu. Bezboleśnie. Wybaczcie jej w swej wielkodusznej wielkości :D


Tylko pozazdrościć takiej narzeczonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, lepiej nie brać udziału, niż brać i nie znaleźć się wśród 300 osób! Cholera potraktowałem to jako błahostkę, inni pisali przez cały miesiąc tekst a ja ;) Ale skoro będą konkursy już tylko 2x lepsze to w nich się wykazać na maksa muszę, no mam nadzieję że do wakacji znalazł by się jakiś konkursik z laptopkiem, na studia takie coś by mi się przydało :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem baaaaaaaaaaardzo grzeczna menczizna i wygrałem monitorek 17 calowy niech organizatorom i sponsorom konkursu bozia to wynagrodzi w dzieciach i love this gram.pl
danke spasiba thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować