Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 19:10, Violi napisał:

W wypowiedziach pracowników CDP odpowiadano, że jeden gracz może wygrać tylko jedną nagrodę.
A tu kilka nicków widzę wygrało po kilka nagród. To jak z tym było?


Każda osoba miała możliwość wygrać więcej niż jedną nagrodę, było tak, że jedna możliwość wzięcia udziału wkonkursie byłą warta 3 gry z XKN, ci zarejestrowali 6,9,12 mieli zatem odpowiednio 2,3,4 szanse udzielic odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:49, migem napisał:

> > A Evil Khan zgarnakl dwie nagrody.. a to szczesciarz... gratuluje... ;]
> Nom cieszę się - ciekawe jaki to dokładnie procek :)

AMD Turion X2 - gratukluje:)

Sekundę ... To procek do laptopa ??
http://www.amd.com/pl-pl/Processors/ProductInformation/0,,30_118_13909,00.html

"Charakterystyka dwurdzeniowej technologii mobilnej AMD Turion™ 64 X2
Najbardziej zaawansowana seria dwurdzeniowych procesorów firmy AMD przeznaczonych do komputerów przenośnych — wyjątkowa wydajność obsługi wielozadaniowości w małych i lekkich notebookach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milo dostać AoE III na mikolaja !
W sumie liczylem na cos wiecej (ale ja pazerny jestem ;), ale nie dziwie się widząc, że inni eposy potworzyli to nie mialem szans z moim nedznym wierszykiem co go w 10 min spichciłem :).
Dziekuje i pozdrawiam ekipe gram.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:52, migem napisał:

Każda osoba miała możliwość wygrać więcej niż jedną nagrodę, było tak, że jedna możliwość wzięcia
udziału wkonkursie byłą warta 3 gry z XKN, ci zarejestrowali 6,9,12 mieli zatem odpowiednio
2,3,4 szanse udzielic odpowiedz.


No dobrze, rozumiem, że to nie kłóci się z tym -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11203&pid=215
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:36, Lailonn napisał:

Swoja droga konkurs totalnie nie dla fanow serii czy stalych klientow. Jak ktos ma wszystko
lub prawie wszystko z serii to co ma na sile kupowac drugi egzemplarz? :|


A nie prawda konkurs byl tak skonstrulowany ze obejmowal dwa rzuty nowych tytul do XKN lacznie mozna bylo wybraz swoje 3 lub wiecej gier z posrod 10 nowych tytulow w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:56, Monastor napisał:

Nie macie nic przeciwko temu, żeby podawać tutaj swoje odpowiedzi?
Czy może chcecie je najpierw sami gdzieś opublikować?


Odpowiedzi bedziemy publikowac, w kwesti iinengo pytania gdzies na forum ... bedziemy zwyciezcow powiadamiac mailem, a tych co zgarneli nagrody o najwyzszej wartosci a podali numer telefonu w zgloszeniu rowniez telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach jednak jak przeczytałem zwycięski teksty to odrazu mi się poprawił humorek ;)
ciężko z Wami wygrać :P Gdy wydaje mi się, że zawsze zrobiłem coś niedoprzebicia to i tak zawsze ktoś napisze 2 razy lepiej :) Gratki dla zwycięzców, a ja? :) Zaczynam odkładać na Laptopa, może jakieś raty po 130 PLN za miecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem że to konkurs na krótkie hasełko reklamowe czy coś w tym stylu :/ ,ehhh gdybym wiedział że to trzeba wierszyki albo wypracowania na poł stronki pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja dostałem SWAT 4 ;) ... i mnie to wystarczy wziołem wysłałem jedno zgłoszenie i bach ;) .
Mam prezent na mikołaja ...Czy zazdrościć mam tym co wygrali laptopy i takie tam - NIE bo za to co stworzyłem to i tak gra to aż nadto ..

Tak czy siak ... CD Projekt jest wielki ... wspaniały ... dzieki za gre ;) ...

P.S.
Gratuluje wszytkim wygranym no i sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:03, hehe napisał:

ja myślałem że to konkurs na krótkie hasełko reklamowe czy coś w tym stylu :/ ,ehhh gdybym
wiedział że to trzeba wierszyki albo wypracowania na poł stronki pisać....


Nie trzeba było pisać wypracowań - ja dałem dość krótkie odpowiedzi na pytanie - trochę z jajem, trochę z rymem i wystarczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:52, migem napisał:

Każda osoba miała możliwość wygrać więcej niż jedną nagrodę, było tak, że jedna możliwość wzięcia
udziału wkonkursie byłą warta 3 gry z XKN, ci zarejestrowali 6,9,12 mieli zatem odpowiednio
2,3,4 szanse udzielic odpowiedz.


Nie chciałbym wyjść na paskudę-natręta, ale nurtuje mnie to, więc powtórzę, że Twoja wypowiedź powyżej nijak się ma do tej tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11203&pid=215


A wracając do zwycięzców: gratulację, pomyślcie o mnie ciepło, w czasie gdy będzie mnie zżerała zawiść wielkości Empire State.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wygrałem zestaw Skype choć nie używam ale jaka wielka sataysfakcja że wogólę coś wygrałem, jeszcze nigdy nic w tego typu konkursie nie wygrałem. Aż się dziwę że nawet ten zestaw startowy wygrałem,pisałem to ostatniego dnia konkursu {bo się załapałem że mam 3 gry zajerestrowane} na szybko aby zdążyć nic odkrywczego nie napisałem a tu proszę, od razu milej się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:05, Evil Khan napisał:

Nie trzeba było pisać wypracowań - ja dałem dość krótkie odpowiedzi na pytanie - trochę z jajem,
trochę z rymem i wystarczyło :D


No tak ,a ja trochę olałem całą sprawę. Napisałem byle co, a potem dopiero zorientowałem się jaki to konkurs fajny :/.
Mam teraz depresję bo nic nie wygrałem... chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować