Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Gratuluję wszystkim zwyciężcom. Teraz żałuje że nie wziołem w nim udziału. Od teraz chyba zacznę startować we wszystkich konkursach na gram.pl:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg jak mogłem nic nie wygrać :(( Załamka, ech widać że wybierane jest nowe pokolenia do obstawiania nagród.
Już sobie wyobrażam że duża część zgłoszeń to: "Czesc, lubie fasze gry bo sa fajne", no ale trzeba im coś dać żeby kupowali gry i żeby traktowali firmę jako bóstwo... mega rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko.

Jak mi jeszcze raz wyskoczy taki Evil Khan z jękiem, że MonkOfWar wygrywa, to go chyba zbanuję (umiem, trzeba tylko trochę Jedynki i go więcej nie zobaczę). O, i Monastor, Krejt i TYHE mi jeszcze "wpadli w oko" na listach zwycięzców. Trochę żałuję, że nie wziąłem udziału, ale... nie miałem 60 złociszy, by zainwestować. A mogło się baaardzo ładnie zwrócić.

Te laptopy.

Och.

;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tam zalamka, dzisiaj w pracy caly dzien odswiezalem stronke gram zeby zobaczyc wyniki... :D
no i napracowalem sie niezle a tu .. zonk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło jest coś wygrać, np. zestaw skype :)))), zwłaszcza 6 grudnia. Gratulacje dla pozostałych szcześliwców i pozdrowienia dla tych, którym sie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:28, Modest-Vermin napisał:

Omg jak mogłem nic nie wygrać :(( Załamka, ech widać że wybierane jest nowe pokolenia do obstawiania
nagród.
Już sobie wyobrażam że duża część zgłoszeń to: "Czesc, lubie fasze gry bo sa fajne", no ale
trzeba im coś dać żeby kupowali gry i żeby traktowali firmę jako bóstwo... mega rozczarowanie...


Hej! Nie mów tak, bo ja naprawdę trochę główkowałem zanim coś wyskrobałem i wcale nie należę do tzw. "młodego" pokolenia. Na pewno wybrane prace są wartościowe - po prostu nie miałeś weny, albo Twoja argumentacja nie do końca wbiła się w gusta Zespołu Gram.pl. Głowa do góry! jeszcze nie raz coś wygrasz! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować