Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars PL - polskie serwery ruszą w sobotę!

449 postów w tym temacie

>chociaż i tak mam wrażenie, że CDP ma to gdzieś...:/

Pewne ze ma gdzieś bo i tak kasa wpłynie do nich :)
Dla nich nie ma znaczenia gdzie kupisz lub w sumie ma.
Coś mi się wydaje ze oni wolą jak się kupuje nie w gram.pl ponieważ wtedy nie wykorzystujesz wirtualnych pieniędzy i więcej kasy jest u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no extr4a po prostu..... ciagle sie przeklada ta data .... amyslalem ze sobie pogram juz dzisiaj po polsku ech :/

a co do skilli to moglyby zoistac po angielsku jak dla mnie wtedy lepiej sie mozna zorientowac i z innymi graczami z innych krajow pogadaco skillach... fajnie by bylo gdyby taki patc wyszedl potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne CDP to solidna firma nie ma co. Potrafią się wyrobić, co chwile date przekładają i tłumaczą się jak dzieci że coś nie wyszło. To na cholere były te beta testy jak w dzień premiery coś się spier***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Poprzedni mój post nie w tym temacie miał być, ale oczywiście forum nie ma edycji tego więc i tu zostanie. Tu nawet forum nie działa jak powinno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, znowu marudzicie. Premiera została przełożono tylko o 1 dzień. A mi bardziej zależy na polskich serwerach niż na polonizacji, ale jak już będzie to skorzystam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:52, krollkce napisał:

>chociaż i tak mam wrażenie, że CDP ma to gdzieś...:/

Hej, nie wtykaj mi do ust czegoś, czego nie powiedziałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiri- a co z ludzmi ktorzy kupili GW a nie znaja angielskiego a wyczytali ze CDP planuje spolszczyc i ze bedzie "juz" w listopadzie? Biedny wydawca, oj oj...
A problemy z Gw to widac w Polsce problem powszechny- data spolszczenia przekladana tyle razy co Duke Nukem Forever, wysylki z gram.pl wychodza jak im sie podoba... i to na dodatek preordery ;D
Ale spoko, kiri twierdzi ze to wydawca na tym cierpi, a klient nie moze sie wnerwic, bo jak to tak >_>
Zalosne ''przodowniku'' z tylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...cieszę sie, że GW jako pierwsza gra z gatunku RPG Online będzie w języku polskim. Zobaczymy jak polonizacja będzie wyglądała w praktyce i (jeśli tak) jakie błedy zostały popełnione..Czekajmy zatem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:46, DragonLord napisał:

Przepraszamy, że został użyty język inny niż prosty polski...
Za to ja mam nadzieję, że zauważyłeś, że było to całkowite tłumaczenie ponad 1000 skilli, z
czego wszystko było robione za friko, a nie za grubą kasę...


"prosty polski"? To Wasze tlumaczenie wlasnie okaleczylo nasz piekny jezyk. Rozumiem, ze duzo skilli i za friko, ale ja wyznaje zasade ze jak juz sie za cos zabiera, to sie to robi porzadnie. Zreszta i tak spoko, dzieki temu tlumacznieu na pewno pomogliscie wielu osobom zrozumiec dokladnie ocb w roznych skillach i ok, no ale jak juz sie wie o niektorych bledach, to moznaby je po kolej eliminowac. Zreszta.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko jedno słowo pojawia się w mej głowie - HAŃBA! całe życie czekałem na ten dzień, rano wstałem, przygotowałem odświętną herbatę, celebrowałem jej pyszny piątkowo-guildwarsowo-popolsku smak bardzo długo. utrzymywałem się w stanie świętego podniecenia, powietrze aż drżało...! nawet kot szerokim łukiem omijał moją piwnicę. specjalnie opóźniałem chwilę uruchomienia mojego ukochanego tytułu, doprowadziłem się prawie do granic omdlenia! kiedy wreszcie osiągnąłem przed-uruchomieniową nirvanę i usiadłem do mego magicznego portalu (tak nazywam mój komputer)... załamałem się. nie ma polskiej wersji! nie wiem co ze sobą zrobić... dzień opóźnienia... nie wytrzymam do jutra! jestem wyczerpany, ledwo to piszę... hańba, (szeptem) hańba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:49, krollkce napisał:

> > Piszecie ze w sobotę ale którą !!!
Im się nie podoba ze w ogóle muszą coś robić bo najlepiej by kasę brali za darmo i az nic by
nie odpowiadali !!!
> Zwykle w domyśle mówi się o najbliższej
Zwykle nie tyczy się CDP bo nagle się okaże ze to ma być w ogóle sobota w 2008 roku i to ze
nie napisali daty to jest ich wybieg
> Sobota jest jutro
Sobota jest jutro jak i za tydzień jaki i za rok
> Od siebie (lol)
Od siebie to już dawno miało być GW po Polsku a dalej tego nie ma !!!
> Datę już podali. Co do godziny - podejrzewam, że to zależy, jak tylko się wyrobią.
Ja daty nie widzę tylko dzień tygodnia ale z tym wyrabianiem się u nich jest bardzo ciężko
!!!.

Jutro nie będzie GW po Polsku tylko kolejne przesuniecie ale to już przecież pewne jak w banku
:)
Co najmniej tak rzecz jest pewna i to mnie trzyma na duchu :)


Chyba fw maila ci się wkleił razem ze znaczkami.

Okazało się, że spolszczenie generowało pewne problemy, które dotąd nie były wykryte w testach.
CD Projekt dostarczył wszystkie materiały nawet przed czasem.

Nie twierdzę, że ARENA.NET jest tu winna - pewne błędy pojawiły się dopiero po umieszczeniu plików na prawdziwych a nie testowych serwerach.

Jak również podaliśmy zarówno my jak przede wszystkim Arena.net usilnie staramy się uporać z tym małym bugiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:11, kontestator napisał:

całe życie czekałem na ten dzień

Twoje zycie musi byc bardzo smutne, skoro Twoim najwiekszym pragnieniem bylo pograc (w Twoj najwazniejszy dzien w zyciu) w Guild Wars, wersja PL. Czasami jednak warto oderwac wzrok od monitora i zobaczyc, ze za firewallem jest jednak zycie, ktore nie sklada sie na ciagi zer i jedynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaś obsuwa! CDP czy to jest wasze nowe motto??? A mam pytanie czy mówiąć sobota macie na myśli dzień jutrzejszy czy za tydzień w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:11, kontestator napisał:

tylko jedno słowo pojawia się w mej głowie - HAŃBA! całe życie czekałem na ten dzień, rano
wstałem, przygotowałem odświętną herbatę, celebrowałem jej pyszny piątkowo-guildwarsowo-popolsku
smak bardzo długo. utrzymywałem się w stanie świętego podniecenia, powietrze aż drżało...!
nawet kot szerokim łukiem omijał moją piwnicę. specjalnie opóźniałem chwilę uruchomienia mojego
ukochanego tytułu, doprowadziłem się prawie do granic omdlenia! kiedy wreszcie osiągnąłem przed-uruchomieniową
nirvanę i usiadłem do mego magicznego portalu (tak nazywam mój komputer)... załamałem się.
nie ma polskiej wersji! nie wiem co ze sobą zrobić... dzień opóźnienia... nie wytrzymam do
jutra! jestem wyczerpany, ledwo to piszę... hańba, (szeptem) hańba...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować