Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt jednym ze sponsorów meczu Wisły Kraków w pucharze UEFA!

98 postów w tym temacie

Jezu ludzie, CD-Projekt sponsoruje mecz Wisły, ale to chyba nie powód by mówić jak to Legii nie lubicie. W europejskich pucharach to kibicować będę każdej polskiej drużynie.

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDProjeskt sponsorem:) Świetnie. Wreszcie ulubiony klub będzie miał dla kogo grać <hihi> ! Wisełka do boju.
Wynik przesłałem, oby tylko dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 09:52, migem napisał:

Patrzcie na tablice za bramką:) tam znajdziecie slady naszej obecności:)


Fajnie leci piłka z za nią wizard z NWN2 lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł doskonały, zapewne wielu kibiców, to równiez gracze komputerowi, wystarczy spojrzeć do wątku piłka nożna :D Ja PESa i tak nie kupię, nie gram w tego typu gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 09:52, migem napisał:

Patrzcie na tablice za bramką:) tam znajdziecie slady naszej obecności:)

Będziecie na meczu? :> .. Za którą bramką ? .. I za tablicą wyników czy czego... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 13:56, Baal Namib napisał:

Będziecie na meczu? :> .. Za którą bramką ? .. I za tablicą wyników czy czego... ??

Raczej powiedziałbym, że za bramką będzie tablica z logo CD Projekt. Widziałeś kiedyś tablicę wyników za bramką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:20, Modest-Vermin napisał:

A piłkarze będą wychodzić z dziećmi które będą miały na sobie koszulki Gram.pl :)


Chyba ty będziesz tym dzieckiem :P <lol>
Jedenszyld w Holandii? Chyba podbijacie rynki Europy zachodniej :P
Brawo tak trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie przepadam za wiselka ale w koncu no coz... graja w PUEFA i moga przejsc dalej...nie badzmy pesymistami a i Wisla jest w stanie pokonac Feyenoord...Obstawilem 2:1 dla wisly oczywiscie!


CDprojekt-fantastyczny pomysł z tym konkursem-musimy w koncu kibicowac polskim zespolom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:18, Kukowsky napisał:

> Będziecie na meczu? :> .. Za którą bramką ? .. I za tablicą wyników czy czego... ??

Raczej powiedziałbym, że za bramką będzie tablica z logo CD Projekt. Widziałeś kiedyś tablicę
wyników za bramką?

spoko widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem piłki, czasem zdarza mi się coś obejrzeć... ale ten mecz... no przykro mi, nie przypomina gry w piłkę. Ktoś postawili 22 chłopów na trawie i rzucił im białe coś co się turla. A oni w niemym geście zdumienia powtarzają "I''m confused"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować