• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
ppppppppppopop

mam problem z counter strike

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.11.2005 o 10:32, ppppppppppopop napisał:

nie moge grać przez neta w niego ani normalnie co jest ???


Super opis problemu... Jak szukasz rozwiązania to podaj konkrety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2005 o 10:32, ppppppppppopop napisał:

nie moge grać przez neta w niego ani normalnie co jest ???

a)masz pirata
b)ściągnełeś gre przez STEAMAale nie zrobiłeś update = gra nie jest w pełni zainstalowana
c)nie masz uprawnień by odpalić gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ostatnio problem z Counter Strike Source - gdy chce wejsc na jakis server to pasek ladowania zatrzymuje sie na 2 (tych pakach) i po jakims czasie mi wyskakuje komunikat ze nie moze nawiazac polaczenia z serverem. Dodam jeszczse zse ten problem wystepuje w 90% serverow... czasem jak mam fartya to sie uda na jakis wejsc. KTOKOLWIEK WIDZIAL, KTOKOLWIEK WIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2005 o 12:15, WoWmen napisał:

Problem z połączeniem to wszysto :P

To odpada... mam neostrade i mi wszystko dziala dobrze a dziwi mnie ze na serverze jest powiedzmy 10 osob... a ja nie moge wejsc, albo skoro nie moge wchodzic na prawie wszystkie servery, poza tym ten proglem zaczal sie przedwczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2005 o 11:16, Janeks napisał:

Mam ostatnio problem z Counter Strike Source - gdy chce wejsc na jakis server to pasek ladowania
zatrzymuje sie na 2 (tych pakach) i po jakims czasie mi wyskakuje komunikat ze nie moze nawiazac
polaczenia z serverem. Dodam jeszczse zse ten problem wystepuje w 90% serverow... czasem jak
mam fartya to sie uda na jakis wejsc. KTOKOLWIEK WIDZIAL, KTOKOLWIEK WIE???


po prostu czasami steam wariuje i pokazuje tez serwery z Counter-Strike 1.5 lub 1.6. najlepiej ustaw aby wyświetlał tylko serwery z Counter-Strike Source

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2005 o 17:20, wojtek095 napisał:

> Mam ostatnio problem z Counter Strike Source - gdy chce wejsc na jakis server to pasek
ladowania
> zatrzymuje sie na 2 (tych pakach) i po jakims czasie mi wyskakuje komunikat ze nie moze
nawiazac
> polaczenia z serverem. Dodam jeszczse zse ten problem wystepuje w 90% serverow... czasem
jak
> mam fartya to sie uda na jakis wejsc. KTOKOLWIEK WIDZIAL, KTOKOLWIEK WIE???

po prostu czasami steam wariuje i pokazuje tez serwery z Counter-Strike 1.5 lub 1.6. najlepiej
ustaw aby wyświetlał tylko serwery z Counter-Strike Source

yyyy...dzieki wielkie - nawet nie zauwazylem... mam ustawione Counter Strike Source ale faktycznie steam zwariowal i wyswietla tez inne wersje i dlatego tak jest! Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2005 o 17:59, Janeks napisał:

> > Mam ostatnio problem z Counter Strike Source - gdy chce wejsc na jakis server to
pasek
> ladowania
> > zatrzymuje sie na 2 (tych pakach) i po jakims czasie mi wyskakuje komunikat ze nie
moze
> nawiazac
> > polaczenia z serverem. Dodam jeszczse zse ten problem wystepuje w 90% serverow...
czasem
> jak
> > mam fartya to sie uda na jakis wejsc. KTOKOLWIEK WIDZIAL, KTOKOLWIEK WIE???
>
> po prostu czasami steam wariuje i pokazuje tez serwery z Counter-Strike 1.5 lub 1.6. najlepiej

> ustaw aby wyświetlał tylko serwery z Counter-Strike Source
yyyy...dzieki wielkie - nawet nie zauwazylem... mam ustawione Counter Strike Source ale faktycznie
steam zwariowal i wyswietla tez inne wersje i dlatego tak jest! Dzieki

albokorzystaj z All-Seeing Eye do wbijania sie na serwery POLECAM ten program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ej może ktoś wie jak uruchomić cs-source . Mi wyskakuje błąd ze zły jest LOGIN !!! Może ktoś wie jak mi pomuc . Odpiszcie do mnie . Z góry DZIĘKI !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2006 o 20:58, Kietek napisał:

Ej może ktoś wie jak uruchomić cs-source . Mi wyskakuje błąd ze zły jest LOGIN !!! Może ktoś
wie jak mi pomuc . Odpiszcie do mnie . Z góry DZIĘKI !! :)


Nie chce byc zlosliwy ale czy podajesz wlasciwy?
Od kiedy tak jest? czy dzialalo wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2006 o 22:11, Xantus napisał:

> Ej może ktoś wie jak uruchomić cs-source . Mi wyskakuje błąd ze zły jest LOGIN !!! Może
ktoś
> wie jak mi pomuc . Odpiszcie do mnie . Z góry DZIĘKI !! :)

Nie chce byc zlosliwy ale czy podajesz wlasciwy?
Od kiedy tak jest? czy dzialalo wczesniej?



Mi wyskkuje taki błąd jak chce uruchomić cs-source treść brzmi następująco:>>>>>>>>>>>>>>>>"SteamStartup() failed: *SteamBlockingCall(Login)(0xab0001,0,0xfafd04) failed witch error 110: Login failed. This accoount does nat exist, or the password is incorrect." <<<<<<< TAKI BŁĄD MI WYSKAKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2006 o 10:26, Kietek napisał:

This accoount does nat exist, or the password is incorrect." <<<<<<< TAKI
BŁĄD MI WYSKAKUJE


No to jak napis wskazuje podajesz zle dane do konta. Czyli albo zle haslo albo zla nazwa konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2005 o 12:15, WoWmen napisał:

Problem z połączeniem to wszysto :P

eeeeeee a ja mam problem z pingiem mam na serwerach co mają latency ok 150 , mam ping od 100 do 170 :( a na serwerze deatchmetch czy jak to się pisze to nie wiem on ma latency 50...to mam na nim ping 40-70 :)
Co się dzieje proszę o pomoc jak zmniejszyć ping

LATENCY - OCIAZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2007 o 18:59, Zaskroń napisał:

> Problem z połączeniem to wszysto :P
eeeeeee a ja mam problem z pingiem mam na serwerach co mają latency ok 150 , mam ping od 100
do 170 :( a na serwerze deatchmetch czy jak to się pisze to nie wiem on ma latency 50...to
mam na nim ping 40-70 :)
Co się dzieje proszę o pomoc jak zmniejszyć ping

LATENCY - OCIAZENIE

Latency - opóźnienie ;) imao

Wszystko zależy od serwera na jakim stoi oraz jak daleko znajduje się On od Twojej lokacji(czyt. odległość Twojego serwera sieci/modemu do serwera gry). Także zależy to od ilości graczy i detali podczas rozgrywki(nie tych graficznych) jakie na danym typie mapy występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie lepiej przenieść to do któregoś z już istniejących wątków?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1410#u_670 - Counter Strike - temat ogólny

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21531#u_2 - Problemik Z Counter Strike

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21623#u_4 - Problem z Counter Strike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2007 o 18:59, Zaskroń napisał:

Co się dzieje proszę o pomoc jak zmniejszyć ping


Ping zależy głownie od:
- serwera z którym sie łączymy (po prostu trzeba wybrać najlepszy ;)
- jakość naszego połączenia (częściowo mamy na to wpływ wyłąnczajac programy działające w tle a korzystające z połączenia (w szczególności programy p2p, ale także antywirusy czy firewall) (chociaż to ostatnie jest trochę ryzykowne :)

Zapraszam do podanych wczesniej tematow
Ten zamykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować