Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Od gier się głupieje (oficjalnie!)

131 postów w tym temacie

Domek

Tony McEnery – pracownik uniwersytetu w brytyjskim mieście Lancaster - z przerażeniem stwierdził, że zasób słownictwa współczesnej angielskiej młodzieży jest alarmująco niski. Znalazł też winnego – a właściwie winnych – odtwarzacze MP3, gry komputerowe, słowem - nowoczesna technika w ogóle.

Przeczytaj cały tekst "Od gier się głupieje (oficjalnie!)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, OMG, MUAHAHAHA, LMAO, JAKI N00B!!!111

gupoty pishe ten facet co on tam wje o prawdziwey tehnice i byció pr0 w swjecie gjer i pm3 no

;)

PS Naturalnie, to MOŻE ogłupiać. Wszystko zależy od ludzi, którzy grają/słuchają/smsują/używają widelca. Jak nie znają umiaru, wymieszają im się priorytety, czytanie ograniczą do billboardów, park zastąpi im GG z jakimś trawiasto-drzewiastym skinem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 17:11, barteksar napisał:

Tak oczywiście wszystkiemu jest winna technologia.A jak byśmy to przeczytali gdyby nie internet?:P

Zapewne na tabliczkach kamiennych ale zanim by doszły do nas... Kto głupieje ten głupieje - na innym uniwersytecie w Angli wykorzystują gry do nauki np. Matematyki czy Angielskiego. To co może ogłupiać też może uczyć wystarczy odpowiednio to wykorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram bodajze 4 lata i co??
6 z polskiego, szczególnie z bogatego słownictwa no i kawał klasy uważa mnie za geniusza :|
co mi uprzykrza życie taki tekst "jak <moje imie> nie wie- to nikt nie wie" :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie od samej techniki się głupieje, tylko od poziomu, na jakim stoi przekaz tej techniki... dla przykładu:

- "górnolotne" teksty piosenek hh
- równie górnolotny pop
- "głęboko literackie" teksty w grach

&c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z gier akurat dużo się nauczyłem, szczególnie angileskiego i myślenia(np. sa zagadki i trzeb aje rozwiązać( to wtedy mózg bardzo pracuje, więc nie ma co zwalać wszystkiego na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh, ludzie mają pomysły żeby zślepić innych na korzyście płynące z kompa np.: rozrywka,rozrywka i rozrywka.
a przecierz przez coś musiał przeglądać te blogi i fora nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno ludzie boją się nowego/nieznanego
a jak czegoś się boją to uważają to za zło
a jak coś uważają za zło to atakują to (nie zawsze w mądry sposób)
ten koleś chyba potwierdza tą teorię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować