Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2007 o 18:44, karollo1a napisał:

Brat mojego kumpla miał 92pkt. i też pobił rekord naszej szkoły. Niemożliwe O_o


Moja kumpela ma 99pkt ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak będe miał 100 to się pochwalę ;P ale nie to dla mnie niemożliwe. potrzeba tak ok. 90 i wystarczyć powinno. wyniki już jutro, to się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak niezadowoleni jesteście ze swoich wyników, że się wynikami kolegów i koleżanek chwalicie?? ^^ U nas najlepsza osoba w szkole miała 97, a z klasy to dwie osoby mają po 94. Co z tego wynika? Nic, bo obchodzi mnie tylko i wyłącznie mój wynik. Z resztą nie ma co się przejmować tym. Na przyszłości ten wynik nie zaważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:34, sferis napisał:

Ten egzamin jest jakiś dziwny. Mój kolega, który ma średnią 2,9 zdobył 96 punktów ......

Tja, a u mnie w szkole jedna dziewczyna z tzw. ''elity'' (średnia ok. 2,5) napisała na 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:02, squeglee napisał:

Tja, a u mnie w szkole jedna dziewczyna z tzw. ''elity'' (średnia ok. 2,5) napisała na 80.


No właśnie ... To jest okropne ;/ W mojej klasie się ten egzamin odbył w 100% na zasadzie przeciwieństw. Osoby źle uczące się dobrze napisały, a dobrze uczące źle. Moja koleżanka, która ma średnią 5,1 napisała na 54pkt ... I na podobnej zasadzie większość klasy napisała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja koleżanka z klasy w ogóle nie pisała egzaminów bo była laureatką z 7 przedmiotów xD. (Nie pytajcie mnie jak to możliwe, bo nie wiem). W małopolsce wyniki beda dostepne dopiero jutro i umieram już z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:06, sferis napisał:

No właśnie ... To jest okropne ;/ W mojej klasie się ten egzamin odbył w 100% na zasadzie przeciwieństw.
Osoby źle uczące się dobrze napisały, a dobrze uczące źle. Moja koleżanka, która ma średnią
5,1 napisała na 54pkt ... I na podobnej zasadzie większość klasy napisała ...


No patrz, identycznie: dziewczyna ze średnią 5.0 napisała egz. na 49 pkt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:46, squeglee napisał:

No patrz, identycznie: dziewczyna ze średnią 5.0 napisała egz. na 49 pkt....


Tak. To jest zastanawiające. Taki kontrast ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:51, sferis napisał:

Tak. To jest zastanawiające.


Choć z jednej strony sprawiedliwe ;). Nie ma szans, żeby te ''gorsze'' osoby ściągały na egzaminie.
Tylko osoby ze słabymi ocenami się nie uczą, znaczy nie umieją, więc jak napisali ten egz.!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:53, squeglee napisał:

Choć z jednej strony sprawiedliwe ;). Nie ma szans, żeby te ''gorsze'' osoby ściągały na egzaminie.
Tylko osoby ze słabymi ocenami się nie uczą, znaczy nie umieją, więc jak napisali ten egz.!?


A może do egzaminu dołączyli kopertęęę.... ?? :D Dżołk oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:56, sferis napisał:

A może do egzaminu dołączyli kopertęęę.... ?? :D Dżołk oczywiście :-)


Tak dyskretnie. "Co to jest!? Miałeś nie odrywać karty odpowie...Ach tak, OK, możesz już iść, pewnie dobrze napisałeś" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dziś nie poszedłem do szkoły żeby sobie o 11 sprawdzić wynik testu, bo o 11 mają być dla nas udostępnione, a tu mi koleżanka wysyła smsa że im dyrektor czytał wyniki xD Mam 88 pkt. nawet nieźle. Z polaka 43 z matmy 45. Liczyłem raczej że z humanistycznego bedzie lepiej, a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 10:00, marcincinek15 napisał:

A gdzie mają być udostępnione wyniki ? Też bym sobie sprawdził ;)


Wpisz w googlach "OKE" + swoje województwo.

Jak jesteś z małopolski to ten adres jest własciwy:
www.oke.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:51, sferis napisał:

Tak. To jest zastanawiające. Taki kontrast ;/

Heh ja znam bardziej ekstremalne przypadki:P w mojej dawnej klasie koleś z sześcioma dwójami na świadectwie dostał 82 punkty z testu!
Ja pamiętam, że dostałem 91.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie wyniki :)

Mam 97 pkt., 50 z polskiego, 47 z matmy. Nie spodziewałem się tak wysokiego wyniku szczerze powiedziawszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, egzamin gimnazjalny jest w ok. 70-80 % jak test na IQ. DO niego nie trzeba się uczyć żeby dobrze napisać. A najczęściej osoby z wyoską średnią zakuwają materiał a nie potrafią go wykorzystać w praktyce. W gimnazjum jest o tyle łatwiej, że sprawdziany są z mniejszego materiału niż w szkołach średnich. A z resztą co ja tutaj będę pisał? Za rok matura a ja do egz. gimnazjalnego powracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować