Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2007 o 07:46, Gierlo napisał:

Wydaje mi się, że za 6 z jakiegoś przedmiotu jest 12 punktów a nie 20


6- 20 pkt
5- 15 pkt
4- 10 pkt
3- 5 pkt
2- 2 pkt
1- 0 pkt
Tak jest u mnie w województwie, i chyba w całej polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 09:11, lukesky16 napisał:

6- 20 pkt
5- 15 pkt
4- 10 pkt
3- 5 pkt
2- 2 pkt
1- 0 pkt
Tak jest u mnie w województwie, i chyba w całej polsce...


A właśnie, że nie u mnie jest 6 - 20, 5 - 16, 4 - 12, 3 - 8, a za dalsze już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać wzór jak obliczyć ile punktów się ma na 200, bo gdzieś miałem zapisane co i jak się wlicza, ale zgubiłem i nie mogę znaleźć.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 14:12, YOUlia napisał:

> 6- 20 pkt
> 5- 15 pkt
> 4- 10 pkt
> 3- 5 pkt
> 2- 2 pkt
> 1- 0 pkt
> Tak jest u mnie w województwie, i chyba w całej polsce...

A właśnie, że nie u mnie jest 6 - 20, 5 - 16, 4 - 12, 3 - 8, a za dalsze już nie ma


CO?! U mnie jest za:

6 - 10p,
5 - 8p,
4 - 6p,
3 - 4p.

i dalej już nie ma... :(

A tak wogule to miałem z egzaminu 70 punktów... troche inaczej niż średnia bo miałem 31 z humanistycznego i 39 z matemaytyczno przyrodniczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... W różnych szkołach różnie liczą! Ja miałem razem z ocenami w jednej szkole (łącznie) 123 punkty, a w innej tylko 121. Może 2 punkty to nie taka duża różnica, ale na przykład moja koleżanka, która miała 82 punktów z egzaminu i średnią 5,2 (dla porównania ja miałem 4,75 średnią i 75 punktów) dostała "tylko" ~130 kilka punktów w jednej ze szkół mimo że oceny ma wyraźnie lepsze. Więc takie porównywanie nie ma sensu, chyba że złożyliście papiery do tych samych szkół, w co wątpię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie też zależy od rejonu te obliczenia... bo w Krakowiejest po 20 za 6 a np. W Katowicach bodaj jest 10 (jest tu ktoś z Katowic co może potwierdzić bo nie jestem pewna czy to to miasto). Ja miałam 163... na 200...

krzysiek253
Nie bój żaby 3 klasa nie jest zła a egzamin to pikuś. Jak jesteś inteligentny to 40 z polaka spokojnie nałapiesz. Z matmą trochę gorzej ale to będziecie ćwiczyć :) a co do szkoły to życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 13:29, Word up napisał:

> Tak. To jest zastanawiające. Taki kontrast ;/
Heh ja znam bardziej ekstremalne przypadki:P w mojej dawnej klasie koleś z sześcioma dwójami
na świadectwie dostał 82 punkty z testu!
Ja pamiętam, że dostałem 91.

ja sam z wiekszosci przedmiotow na koniec gimnazjum mialem 2(co dzieki sprytnemu systemowi punktowania nie przeszkodzilo mi w dostaniu sie do jednego z lepszych liceow w krakowie:) i 80 pkt z egzaminu. jedyne wyjasnienie dla takich wynikow dobrze uczacych sie osob jest chyba jakies ich emocjonalne niedorozwiniecie powodujace, ze nie potrafia sobie poradzic nawet z odrobina stresu i po prostu sie wylaczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 21:48, Madia napisał:

krzysiek253
Nie bój żaby 3 klasa nie jest zła a egzamin to pikuś. Jak jesteś inteligentny to 40 z polaka
spokojnie nałapiesz. Z matmą trochę gorzej ale to będziecie ćwiczyć :) a co do szkoły to życzę
powodzenia :)


Taa... Tylko że ja czkam na wyniki rekrutacji... Egzamin już pisałem i nie było tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak tak juz mam to zasobą i dostalem sie do wybranej szkoły i takie tam ale z testu mi niezle poszlo takiego wyniku sie nie spodziewalem a mianowicie mialem 79pkt :D na 100 mozliwych to lepiej niz na probnym bo tam mialem zaledwie 63 :D ale i tak bardzo sie ciesze/....
ps. a kujonem nie jestem dziwne co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:47, Gwynbleidd66 napisał:

A ja miałem 86/100 :) Z każdej części po 43. Jestem zadowolony chociaż wiem, że mogło być lepiej.

Coś Ty! Ja mialam dokładnie tak samo :D Też byłam zadowolona, dopóki się okazało ze się dostałam dopiero do szkoły drugiego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:18, Madia napisał:

Coś Ty! Ja mialam dokładnie tak samo :D Też byłam zadowolona, dopóki się okazało ze się dostałam
dopiero do szkoły drugiego wyboru.

No to ja miałem troszkę mniej ;) Egzamin nie wyszedł mi w ogóle, w szczególności część mat-przyr. Łącznie miałem 64 pkt. ;) Ale do szkoły której chciałem, się dostałem. Łącznie z egzaminem miałem 107 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:30, kolektor napisał:

No to ja miałem troszkę mniej ;) Egzamin nie wyszedł mi w ogóle, w szczególności część mat-przyr.
Łącznie miałem 64 pkt. ;) Ale do szkoły której chciałem, się dostałem. Łącznie z egzaminem
miałem 107 pkt.

A mi wyszło powiedziałabym... koło tylu się spodziewałam. Oceny wypruwałam cały drugi semestr (z 4.36 na semestr na 5,1 na koniec), punkty za pasek + wolontariat... MAŁO. To było mało, bo się rwałam do jednego z najlepszych liceuów w Kraku. Nawet druga rekrutacja nic nie da. Brakło niewiele. Ale brakło. Cóż, tam gdzie poszłam też wyrosnę na lekarza xD w sumie miałam 165... co ciekawe, jakby mi policzyli angielski zamiast fizy bym miała 167 (cel z ang)... a ostatnia osoba, która się dostała tyle miała... =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:43, Madia napisał:

jakby mi policzyli angielski zamiast fizy bym miała 167 (cel z ang)... a


Czemu tylko 2 pkt różnicy oO ? U mnie liczyli 15 za bardzo dobry i 20 za celujący ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować