Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Mam pytanie - za jakie przedmioty dostaje się pkt. i ile?? Wiem tylko, że za kilka tych najważniejszych tylko, ale nie wiem jakich. Mam egzamin za rok i boję się jak diabli, że skopię, zwłaszcza chemia, fizyka i biola :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:34, Kapizak1 napisał:

Mam pytanie - za jakie przedmioty dostaje się pkt. i ile?? Wiem tylko, że za kilka tych
najważniejszych tylko, ale nie wiem jakich. Mam egzamin za rok i boję się jak diabli,
że skopię, zwłaszcza chemia, fizyka i biola :/

Pkt. dostajesz za egzamin
A jeżeli chodzi o oceny to zalezy na jaki profil sie wybierasz :)
Wszystkich obowiązuje Polski Matma Język obcy I np w przypadku klasy humanistycznej historia lub wos :)
Co do tego ile punktow za jaki stopien do nie pamietam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

82/100 :D 44 z matmy i 38 z polaka moja wychówa powiedziała że sie tego po mnie nie spodziewała xD (w sumie od urodzenia jestem chory na lenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarne scenariusze się nie sprawdziły (~80 punktów) - miałem 90, po 45 pkt z każdego. Jestem całkowicie usatysfakcjonowany rezultatem, w sumie będę miał ok. 150 pkt na świadectwie. Z egzaminu uzyskałem wynik trzeci w szkole i pierwszy w klasie, z czego jestem jeszcze bardziej zadowolony :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 15:52, LuQeMaStEr napisał:

Zawsze tak jest - to normalne :) Dlatego odpowiednio wcześniej, mianowicie dziś rano,
wszedłem na OKE i sprawdziłem wynik - dla świętego spokoju :)

A ja niestety (a może i stety?) mieszkam w mieście raczej mniejszym niż większym toteż takiej możliwości nie mam. U nas trzeba czekać na ogłoszenie wyników przez wychowawców- najprawdopodobniej jutro.

Dnia 12.06.2008 o 15:52, LuQeMaStEr napisał:

A tak w ogóle to dzięki za życzenia. Tobie życzę, aby ten wynik był jak najwyższy :)

Dzięki ;) A z tego co widzę Ty masz niezłą punktację ogólną. 165 punktów to jakby nie patrzec bardzo dużo ;) Jak się dowiem jak mi poszło też będę mógł coś przeliczać. Jak na razie nie mam jak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że dawno nikt nie pisał, ale tegoroczny egzamin już blisko więc mam pytanko. Orientuje się ktoś czy wzory z fizyki będą podane w treści zadania? Bo ostatnio coś takiego usłyszałem i chciałbym się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 14:17, miquel93 napisał:

> Nie, w środe po egzaminie z polskiego
Lepiej byłoby jeszcze przed. Tak myślę


Dobrze by było ale jakieś 15 min po rozpoczęciu mogły by się ukazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mnie też, tak jak was czekają testy w tym tygodniu. Moje wyniki na próbnych to:
z humana 26
z matematyczno-przyrodniczego 26
z angielskiego 42
Dlatego trochę szkoda, że większość szkół nie bierze pod uwagę testu z języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brrr... Po jutrze testy. Pamiętam jak w tamtym roku życzyłem innym gramowiczom powodzenia, a teraz na mnie kolej przyszła... Moje wyniki na próbnym to:

Human - 41
Matma - 32 (tu trzeba poprawić się przede wszystkim)
Ang. - 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować