Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Jest może jakaś książka dobrze opisująca Wojny Mandaloriańskie?Sprawdzałem na Ossusie i wygląda na to że są tylko komiksy z serii Knights of The Old Republic(błe)a ciekawią mnie wydarzenia z tamtego okresu zaliczające się do kanonu.
I...wie ktoś może z jakiego soundtracku pochodzi ta muzyczka z trailera ToR''a( http://www.youtube.com/watch?v=DOvbv-LkK6w)kiedy ten Sith warrior wychodzi ze świątyni i narzuca kaptur?Słyszałem ją kilka razy a jakoś nigdy nie umiałem znaleźć.
Zapomniałem o najważniejszym:trailer TFU 2( http://www.youtube.com/watch?v=Xs_kkJRNbf0?)czy to jest na 100% JP pewne że ten gburek to Galen?Bo ja tam jakoś zbytniego podobieństwa nie dostrzegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do trailera - to chyba jakiś mix, na końcu na przykład jest trochę z Anakin''s Dark Deeds.

Co do TFU 2 - myśli o Juno Eclipse i Vaderze, więc raczej tak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 10:43, mikim napisał:

Co do trailera - to chyba jakiś mix, na końcu na przykład jest trochę z Anakin''s Dark
Deeds.

Co do TFU 2 - myśli o Juno Eclipse i Vaderze, więc raczej tak :P.

Dzięki,dokładnie o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem książki Szturmowcy Śmierci, jako że intryguje mnie horror w świecie "starych łorsów". Czy ta książka na prawdę jest straszna? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na Wookiepedii informację o trzecim sezonie The Clone Wars, który może się rozpocząć filmem telewizyjnym w okolicach października 2010, który będzie miał nowelizację pod tytułem Star Wars: The Clone Wars: Defenders of the Republic. Ma być o żołnierzach Republiki, którzy awansują, by w końcu zostać elitarnymi żołnierzami ARC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 23:11, Galadin napisał:

Chciałem sobie kupić wszystkie epizody na DVD, ale z tego co widzę, to niestety tylko
III część ma polski dźwięk, reszta angielski i polskie napisy. Mnie napisy nie przeszkadzają,
ale mam młodsze rodzeństwo, a i starsi ludzie wolą słuchać w ojczystym języku. Widzieliście
gdzieś może w jakichś sklepach wersje z polskim lektorem albo dubbingiem?


Nigdzie nie znajdziesz. W oficjalnych wydaniach są tylko napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 22:50, Wakizashi napisał:

Zastanawiam się nad kupnem książki Szturmowcy Śmierci, jako że intryguje mnie horror
w świecie "starych łorsów". Czy ta książka na prawdę jest straszna? :]


Nie za bardzo. Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 00:15, Grobulus napisał:

Jest może jakaś książka dobrze opisująca Wojny Mandaloriańskie?Sprawdzałem na Ossusie
i wygląda na to że są tylko komiksy z serii Knights of The Old Republic(błe)a ciekawią
mnie wydarzenia z tamtego okresu zaliczające się do kanonu.


19 kwietnia w Polsce wyjdą komiksy z serii KotOR w cenie 40 zł za wydanie albumowe zawierające 6,5 zeszytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 15:18, tomoliop napisał:

Obejrzałem Wojny Klonów drugi sezon do 17-go odcinka włącznie. Znacząco lepszy od pierwszego.
Chociaż dalej marzy mi się dojrzałe SW...

W 2012 będzie serial aktorski, którego akcja będzie toczyła pomiędzy Zemstą Sithów a Nową Nadzieją- będzie mroczniejszy i skierowany do dojrzalszego widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 17:14, Ecko09 napisał:

>

Ooo może być ciekawe, szkoda, że dopiero w 2012


Początkowo miał być w 2009, ale cały czas przekładano jego premierę. Nie dawno podano, że będzie w 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:55, Revanchist napisał:

Znalazłem na Wookiepedii informację o trzecim sezonie The Clone Wars, który może się
rozpocząć filmem telewizyjnym w okolicach października 2010, który będzie miał nowelizację
pod tytułem Star Wars: The Clone Wars: Defenders of the Republic. Ma być o żołnierzach
Republiki, którzy awansują, by w końcu zostać elitarnymi żołnierzami ARC.

Lacasfilm zdementował ta pogłoskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 14:40, tylor2 napisał:

Czy na youtube jest drugi sezon Clone warsów?


Raczej nie Lucasfilm raczej kasuje takie rzeczy. Czasem nawet kasują własne zwiastuny, które udostępnili już w innych serwisach (co jest głupotą).
Raczej szukaj na stronach z serialami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 15:52, tylor2 napisał:

> Raczej szukaj na stronach z serialami online.

Np. ?


Ehhh

Wpisz sobie w google : star wars clone wars online episodes...
Ewentualnie jeszcze większe ułatwienie : watchtheclonewars, i wbij w pierwszą wyszukaną stronę.
Epizody oryginalne, po angielsku.


A swoją droga chciał bym żeby nakręcili w końcu porządną, poważną i dojrzałą produkcję o SW.
Filmik promujący TORa pokazał że można zrobić dziś cudną animację pod poważne SW, gdyby tak ruszyli temat Exar Kuna i zrobili taką właśnie technika cały film.. damn.. chyba za mojego życia tego nie doczekam T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 16:02, Pietro87 napisał:

Filmik promujący TORa pokazał że można zrobić dziś cudną animację pod poważne SW, gdyby
tak ruszyli temat Exar Kuna i zrobili taką właśnie technika cały film.. damn.. chyba
za mojego życia tego nie doczekam T.T


Generalnie Lucas nie uznaje EU. Dla niego SW to tylko jego produkcje. Stąd też raczej nie zrobi filmu na podstawie czegoś z EU. Co innego gdyby Lucasfilm miał wolna rękę- ale i tak fanów znających EU jest mało by film się sprzedał. A zwłaszcza tych, którzy czytali takie stare komiksy jak TotJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować