Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 17:35, Full Wypas napisał:

Fajne te kody :) tylko mi nie chce działać telekineza, jak klikam LPM na wroga to się nic
nie dzieje.

Spujrz na moje dwa piękne sceenshoty po lewej stronie masz zycie
a obok tego dwa żute paski
to jest twoja super moc
jak jeden z paskuw dojcie do maksimum będzesz mugł wchycić telekinezą żywą bestje (tylko nie cyklopa)
inna magia też jest śilniejsza,
jest dużo brutalniejsza walka na miecze z tą mocą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i pytanko- czy będzie tylko tyle czarów ile zostało przedstawionych w demie? Plus te, w których pisze - "that spell isnt avaliable for this demo"? I czy na początku singleplayer będzie można wybrać swoją klase postaci? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 15:38, Full Wypas napisał:

A i pytanko- czy będzie tylko tyle czarów ile zostało przedstawionych w demie? Plus te, w
których pisze - "that spell isnt avaliable for this demo"? I czy na początku singleplayer
będzie można wybrać swoją klase postaci? Pozdro


Nie będzie mozna wybrać klasy. Nasz Sareth to taki Terminator walczący mieczem, sztyletami i magią :D Ja mam nadzieję, że będzie więcej typów mieczy, noży... ogólnie więcej itemków niż w demie z modami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: na jakich ustawieniach powinienem sobie zagrać na takim PieCyku, aby ta gra w miarę chodziła:
Intel Pentium 3Ghz
768 RAM
120GB
GeForce FX 5500 128MB
DX 9.0c
karta dźwiękowa zintegrowana zgodna z DX 9.0c ?!

P.S. Bo jak grałem w demo z CD-ACTION to zawsze gdy ktoś mnie walił to ekran robił się czarny a na nim takie białe kreseczki, a gdy dochodziłem do cyklopa to gra wychodziła do menu. POMOCY!!!

Z GÓRY THX I POZDRAWIAM :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 17:22, 4YoU napisał:

Mam pytanko: na jakich ustawieniach powinienem sobie zagrać na takim PieCyku, aby ta gra w
miarę chodziła:
Intel Pentium 3Ghz
768 RAM
120GB
GeForce FX 5500 128MB
DX 9.0c
karta dźwiękowa zintegrowana zgodna z DX 9.0c ?!

P.S. Bo jak grałem w demo z CD-ACTION to zawsze gdy ktoś mnie walił to ekran robił się czarny
a na nim takie białe kreseczki, a gdy dochodziłem do cyklopa to gra wychodziła do menu. POMOCY!!!

Z GÓRY THX I POZDRAWIAM :-D


Karte graficzna masz troche slaba no i ten ram tez nie taki jak powinien byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie ,może ktoś wie.W wersji kolekcjonerskiej mają być 4 dodatkowe bronie.Ktoś wie jakie ( czy to będą zupełnie inne bronie np kama,kosa itp) czy po prostu jakiś lepszy miecz bądz łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:47, Seishirou napisał:

Ja mam takie pytanie ,może ktoś wie.W wersji kolekcjonerskiej mają być 4 dodatkowe bronie.Ktoś
wie jakie ( czy to będą zupełnie inne bronie np kama,kosa itp) czy po prostu jakiś lepszy miecz
bądz łuk.

Na razie jest tylko informacja, że takie będa. Prawdopodobnie będzie to niespodzianka. Ale nie martw się, Ci którzy będą mieli edycję kolekcjonerską na pewno pochwalą się specjalnymi narzędziami mordu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Moze zaczne od konfigu zeby pozniej nie śmiecić:
Athlon 64 3000+, GeForce 7600gz (625/1600), 1GB ram reszta nie istotna.
Ta beta to jeden wielki bug. Mapy laduja sie koszmarnie dlugo, roreller nie dziala, (przy ladowniu nastpenej mapy poprostu laduje sie do pewnego miejsca i wisi esc i zmiania sie serwer, ale w tedy trzeba od nowa chara levelować, mozna sie wkurzyć). IMHO strona techniczna gry lezy i wola o pomste do nieba. nie ma porównania do FEAR wszystko ustawione na full, ladowanie mapy 5-10s..
Pozatym klasy są kompletnie nie zbalansowane. Mag nie ma żadnej mozliwosci zeby sie bronić przed warriorem który myśli chociaż troche. Spamować Fire Arrow to sobie mozna tbh prawdopdobnie zanim go tym zabijemy sami padniemy. O innych spellach nie mowie, jak ktos nie jest slepy to poprostu uzyje strafe ;].
Tak wiec balans lezy i kwiczy. Mag powinien mieć jakaś mozliwość Crowd Controlu, od biedy moze to być zastapienie Szkoly Electric Frostem, albo dodanie Arcane Magic z jakimis supprtowymi spellami. Moze tez byc telekineza.
IMHO najlepsze by było żywcem przeniesienie drzewek z PvE (ups Singla).

Jak narazie multi smierdzi totalnie. Idea piękna ale wykonanie duzo ponizej przecietnej. To co prawda tylko beta ale maja jeszcze DUUUUZZOOOO roboty przed soba jesli chca zeby to wogole bylo playable.
Ale nie powiem jak juz wszedlem na serwer , przymknelem oczy na to ze warrior szlatchtowal mojego maga dwoma ciosami a ja nie moglem mu nic zrobic, to fun byl ogromny. Niestety po pewnym czasie te bugi tak sie daja we znaki ze grac sie poprostu nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, ale to wymusza walkę zespołową :)

Mag na wyższym poziomie kosi wrogów jak Śmierć zboże :DSzkoda tylko, że błyskawice są do niczego, magia ognia nie ma sobie ównych. Faktycznie- przydałoby się zamrażanie, choćby o ograniczonymzasięgu, aby mag mógłby pokonać warriora na 1 poziomie. Jak mówiłem jednak- wymusza to walkę zespołową- warrior musi być tankiem, magowie artylerią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj zainstalowałem demo tej gry. Zdziwiłem sie nieco przy uruchamianiu, bo na ekranie zobaczyłem ciemność z białą kreską po przekątnej. Dźwięki normalnie. Dopiero dane mi było ujrzec menu juz normalnie. Uruchomiłe nową grę i.. zrobiło to na mnie wrażenie. Grafika jest na full detalach naprawde ładna. Aczkolwiek kiedy dostaje obrażenia to na ekranie znów pojawia się ta biała kreska po przekątnej przez cały monitor. Wszystko widać normalnie, ale mimo wszystko toche to dziwne. Wada jest dla mnie animacja dostawania obrażeń - przez sekundę/dwie prawie nic nie widać, bo ekran robi się czerwonawy. nie wiem czy to zamierzone, ale trochę przeszkadza.
Walki ciekawe, choć wydają sie trochę chaotyczne. Trzeba się przystosować do celowania w trakcie walki. Udało mi się parę razy wygrać jednym ciosem - obciąć głowę przeciwnikowi. Nie powiem, bardzo fajne rozwiązano to.
Ale wyglada na to, że przydałoby mi się więcej rRAM-u, bo moje 768 trochę szwankuje przy łądowaniu poziomów. Spodziewałem sie, że bedzie gorzej tez z grafiką (GF 5900XT), ale było bardzo dobrze. Gra wymaga jeszcze trochę optymalizacji, ale mam nadzieje, że w finalnej wersji będzie już wszystko w porządku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie małe pytanko. Da się powalczyć z tym ogrem (?) na końcu dema?
Sorki za drugi post pod rząd, ale bardzo mnie to ciekawi.
Po dłuższym namyśle i ubiciu kilkunastu orków stwierdzam, że jednak walka nie jest taka chaotyczna. Natomiast nadal przeszkadza ten "model obrażeń". Mozna się zgubić trochę. Poza tym komputerowe A też momentami siada. Orki miały dwa razy problemy ze znalezieniem drogi do mnie kiedy stałem na schodach. Ale reszta fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować