Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 21:04, Revelations napisał:

Witam, mam problem z Dark Messiah''em, podczas uruchamiania gry, pojawia mi sie komunikat
o zlej dacie i godzinie systemowej, i problem jest w tym, ze ja zmienilem date i godzine.
Czy ktos moglby mi powiedziec jak ten problem rozwiazac? Z gory thx...

pierwsze 3 pytania:
1. Piracka kopia?
2. Co na temat błędu mówi CD Projekt?
3. Twój sprzęt i system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:08, zadymek napisał:

pierwsze 3 pytania:
1. Piracka kopia?
2. Co na temat błędu mówi CD Projekt?
3. Twój sprzęt i system?


Ad1. Nie, gra jest orginalna
Ad2.Dzownilem i powiedzieli abym sciagnal Service Packa, co tez zrobilem
Ad3.Radeon X1600 , Athalon XP1800+,1024 mb Ramu, wiec powinno chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za odpowiedź. Pożyczyłem grę od kolegi i wydostać się z niej nie mogłem, więc nie wchodziłem nawet na forum :) Gra jednak działa dość płynnie, ale przy większych rozwałkach (np. w tym dużym mieście, nazwy zapomniałem) płynność spada do 10-15 fps. Jeszcze tej komendy nie wpisywałem, ale zaraz to zrobię :)

---------------------------------------------------------------------------

Mam pytanie...
W jednym z początkowych rozdziałów spotkałem kuźnię. Wykułem sobie w niej długi miecz :) Ale teraz, w piątym rozdziale znowu ją spotkałem i nie wiem co i jak można w niej wykuć. Czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie znajdę materiał na ten miecz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:21, sinir napisał:

Mam pytanie...
W jednym z początkowych rozdziałów spotkałem kuźnię. Wykułem sobie w niej długi miecz
:) Ale teraz, w piątym rozdziale znowu ją spotkałem i nie wiem co i jak można w niej
wykuć. Czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie znajdę materiał na ten miecz ?

Naturalnie. Sprawa jest taka, że w kuixni można wykuc tylko ten jeden długi miecz jesli masz stalową sztabkę, ale jeśli zgarnałeś po drodze również sztabę płonącego złota( np. na statku można było znaleźć jedną), możesz wykuć wypasiony Miecz ziemskich płomieni, który podpala rzeczy łatwopalne a także wrogów, jednym słowem do tańca i do różanca:)
Oczywiście jeśli nie masz ww sztabki musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać do rozdziału Ogień we krwi, kiedy to odzyskasz swój plecak a obok znajdziesz sztabę płonącego złota, a następnie trafisz do kolejnej kuźni i tam wykujesz ów miecz. Tak więc, jak widać, w tym miejscu postawiono kuźnie dla spostrzegawczych, którzy wytropili wcześniej sztabkę złota.
W sprawie innych szczegółów zajrzyj do jakiegoś poradnika np. na mój gramsajt (wpisy styczniowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak w to zagrać w multi? Kiedy włączyłem ikonkę ''Graj w Dark Messiah of Might and Magic w trybie dla wielu graczy'' włączył mi się steam i chciał żebym założył konto. Zrobiłem to i teraz jak włączam ww ikonkę to nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego kompletnie nie rozumiem... W tym steamie, w zakładce ''moje gry'' nie było dm więc dałem ''aktywacja produktu w steam'' wpisałem klucz z instrukcji, wyszło że ok, ale teraz jest problem, bo on chce tą grę ściągać! Przecież ona jest zainstalowana, to po co ją ściągać? Ja nic nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 10:24, misioo napisał:

Ja tego kompletnie nie rozumiem... W tym steamie, w zakładce ''moje gry'' nie było dm
więc dałem ''aktywacja produktu w steam'' wpisałem klucz z instrukcji, wyszło że ok,
ale teraz jest problem, bo on chce tą grę ściągać! Przecież ona jest zainstalowana, to
po co ją ściągać? Ja nic nie rozumiem...


Zainstaluj jeszcze raz. Tylko w Folderze steamowym, tak jak inne jego produkty.
Tym razem przy WŁĄCZONYM steamie [skoro już masz produkt dodany]
Potem Ci będzie tylko ściągań Updaty. Które mają z kilkaset mb, więc ściągać i tak się będzie dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kliknąłem se 2 razy na to ''niezainstalowane'' dm multiplayer. Coś ściągało przez ponad 40 minut, ale się uruchamia. Teraz mam pytanie do singla: da się przeszukiwać ciała pokonanych wrogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 11:37, misioo napisał:

Dobra, kliknąłem se 2 razy na to ''niezainstalowane'' dm multiplayer. Coś ściągało przez
ponad 40 minut, ale się uruchamia. Teraz mam pytanie do singla: da się przeszukiwać ciała
pokonanych wrogów?

Jeśli jest coś wartego uwagi to zwykle mają to przytroczone do pasa (i pobłyskuje), inne fanty wyskakują same na ziemię.Tak więc odpowiedź brzmi jesli coś mająprzy sobie to tak, można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się ku... zastrzelę. Uparłem się żeby mieć wszystko tip top z tą grą, więc odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz tylko z włączonym tym steamem. I dupa, dalej pisało ''niezainstalowane''. To dałem instaluj i w single i w multi, czekałem kilka godzin aż się ściągnie. Odpalam single ze steama i co? po angielsku!... Odpalam single z normalnego skrótu który się zrobił po zwykłej instalce, i co? nie działa!...

Dnia 18.03.2008 o 10:58, MTSMAFIOSO napisał:

Zainstaluj jeszcze raz. Tylko w Folderze steamowym

znaczy gdzie dokładnie? w głównym folderze steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj... Ja zainstalowałem całą zawarość płyty w Folderze Dark Messiah. Po zainstalowaniu Steama włączyłem i zarejestrowałem się, oraz grę także. Włączyłem zakładkę Serwers, czy moje gry, i tam ściagnąłem sobie Multi do Dark Messiaha... Singla zostawiłem w spokoju, i działa mi wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry (demo) w momencie gdy ktoś mnie trafia pokazują mi sie na ekranie takie białe linie. Co z tym zrobić?
Mój komp:
AMD Athlon 2000 +
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram

Jutro chce kupić pełną wersję, i nie chce żeby takie dziadostwo mi sie pokazywało ;p
I drugie pytanie, czy do gry w singlu jest potrzebny STEAM? Bo nie chce mi sie bawić w aktualizowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:33, Tokix napisał:

1. Sprzęt nie spełnia wymagań...

Ale na minimum chodzi płynnie... A te "paski" mam tylko gdy ktoś mnie trafi, i przy niektórych filmikach.

Dnia 24.03.2008 o 19:33, Tokix napisał:

2.Singiel nie wymaga STEAM''a

I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:43, NuGGet napisał:

Ale na minimum chodzi płynnie... A te "paski" mam tylko gdy ktoś mnie trafi, i przy niektórych filmikach.

To wina dema, z którego wycięto kilka elementów takich właśnie jak filmiki i przy trafieniu. Mnie też się tak dzieje i chyba mogę zaryzykować, że to nie wina komputera, a w pełnej wersji wszystko będzie dobrze.

Ahh i właśnie... dzisiaj grałem w demko, na minimalnych chodziło płynnie, tak jak NuGGetowi. Mój sprzęt:
AMD Athlon 2500+
512 MB RAM
GeForce 5200FX(chyba 128 MB)

Ryzykować i kupić pełną wersję, czy pełniak nie ma szans pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, zrób tak:

1. Na początek wszysko zainstaluj normalnie.
2. Następnie ściągnij ze STEAM multi i go zainstaluj (singla zostaw)
3. Uruchom multi z ikony multi STEAMA.
4. Graj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 19:49, Lfdracon napisał:

Ryzykować i kupić pełną wersję, czy pełniak nie ma szans pójść?

Mi sie zdaje że demo jest gorzej zoptymalizowane niż pełniak, i pełna wersja będzie Ci chodziła płynniej. Bo wiadomo, i już są najnowsze patche itp. Ja zaryzykuje i kupie pełniaka jutro, jeśli będzie w MM ;] Po demie bardzo mi sie ta gra spodobała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak jak pisałem wczoraj, kupiłem sobie Dark Messiaha ;]
Filmiki dalej się nie wyświetlają, ale mniejsza z tym, tą grę kupiłem tylko dla sieczki, fabułą nie ma dla mnie znaczenia ;p A gra jest niesamowita, broni jest od groma, sam jestem teraz w takiej jaskini pająków, a mam już pełno różnych mieczy i łuków ;] Rozwaliłem już dwóch "bossów", i szykuje się na następnych ;p Grafika nawet na minimum mi sie podoba, a i gra chodzi teraz płynniej, demo najwyraźniej nie było jeszcze dobrze zoptymalizowane ;] Z przeciwników chyba najbardziej lubię zabijać te durnowate gobliny xD Fajnie sie wydzierają, jak już się je osłabi to klękają na kolana i błagają żeby ich nie zabijać xD Szczególnie podoba mi sie fizyka w tej grze, stanąłem na takim podeście i był tam taki mały pomnik, na dole czekały już na mnie gobliny, jeden kopniak w pomnik, i już gobliny leżały nim przygniecione xD Polecam tą grę każdemu kto zastanawiał się czy ją kupić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować