Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Co do moich porad.
Zamieszczam obrazek w jaki sposób ma być zaznaczony klucz w rejestrze, żebyś nie pousuwał wszystkiego :)

20080123112655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 11:18, WorldWar3PL napisał:

(z tego co mi wiadomo wersja wydana w naszym kraju ma numerek 1.01, ale nic się nie stanie,
jeżeli jest to 1.02 ;-) )

Ależ na pewno jest to wersja 1.02, wystarczy przeczytac opis patcha 1.02. A konkretnie kawałek o tym, że dodaje on poziom trudności Hardcore i wszystko będzie jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dobrze wiedzieć na przyszłość :) Chociaż w całym tym moim wielkim opisie najmniej ważne są właśnie te o patchu ;P
Tak przy okazji, kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi na mój mail? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:49, Bifur napisał:

Mam Pytanie czy tryb Multiplayer w Dark Messiah jest za darmo? I czy postaciami da się zdobywac
zbroje,miecze itp.?

Jest darmowy , co do broni nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:49, Bifur napisał:

Mam Pytanie czy tryb Multiplayer w Dark Messiah jest za darmo? I czy postaciami da się zdobywac
zbroje,miecze itp.?

jest darmowy, a co do broni to nie lezą tak jak np. w Call of duty,
po jakimś czasie można jednorazowo ulepszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam takie pytanie związane z grą. Gdzie lub w jakim rozdziale można zdobyć Tarczę płomienia ziemi bo raz ją zdobyłem i teraz gram na najwyższym poziomie i nie wiem gdzie ona jest. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale czuję się w roli Zabójcy - w szczególności jeśli chodzi o prolog ;] Przybijanie dobrze wymierzoną strzałą do ścian, kopniaki w przepaść, szkodzenie fizyką ... Coś wspaniałego. Przechodzę już drugi raz, i na tym chyba zakończę. Jest już wystarczająco trudno na średnim. Co będzie na najwyższym? Strach się bać. Nie mniej ... jakie sposoby rozgrywki preferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszym sposobem jest połączenie zabójcy z wojownikiem. Jak to wygląda? Z początku tak jak mówisz - zabijanie po cichu sztyletami i łukiem. Jeżeli jednak walka rozkręci się na dobre, szukam dogodnego miejsca, z którego spadam na przeciwników jak fala i zasypuję seriami ciosów. Efektowna metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żaden sposób jednak nie potrafię przekonać się do maga - może uciekanie nie sprawia mi przyjemności? ;]

Lecz jeden czar to istne cudo, i mam tu na myśli urok. Nie ma to jak sprawić, by zabić dziesiątkę czarnej straży, bez brudzenia sobie rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko.
Jestem już w epilogu, trochę walczę z głównym nekromantą i przyzywa on po chwili smoka ożywieńca... Co mam zrobić? Wchodzę schodami do góry, tam coś próbuję z linami, ale nic mi nie wychodzi. Jakaś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:26, DEViANCE napisał:

Jedno pytanko.
Jestem już w epilogu, trochę walczę z głównym nekromantą i przyzywa on po chwili smoka ożywieńca...
Co mam zrobić? Wchodzę schodami do góry, tam coś próbuję z linami, ale nic mi nie wychodzi.
Jakaś pomoc?

Atakuj czarami , bądź łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:31, Asthariel napisał:


Atakuj czarami , bądź łukiem.


Smoka atakować czarami? No niestety ich nie mam wiele, bo wolałem kształcić się na wojownika.
A łukiem? Spróbuję, ale chyba długo będę walczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:26, DEViANCE napisał:

Jakaś pomoc?

Nie musisz nigdzie wchodzić.
Jeśli jesteś wojownikiem, to po prostu stań pod nim i nawalaj w jego ogon. Jak smok będzie dostatecznie nisko (a często tak się dzieje) przetrącisz mu nieco ogonek :P
Mag i zabójca mają prościej. Mag z fireballa, a zabójca z dowolnego łuku (teoretycznie wojownik też może strzelać z łuku, ale potrwa to trochę dłużej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można mieć trudności z pokonaniem tego ostatniego bossa? Przecież on jest po prostu banalny...
Ja za pierwszym razem go pokonałem... Nekromanta się cały czas broni, a smok to chyba tylko latać potrafi...
Trochę jestem zawiedziony, że w tej niełatwej i rozbudowanej grze jest taki nieciekawy boss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, przeszedłem już raz Dark messiaha i postanowiłem przejść go jeszcze raz Magiem (troche trudniej wg.mnie), ale zapomniałem gdzie jest w 6 rozdziale ten drugi kryształ co trza go wstawić do pająka, łaże po całej lokacji i za cholere nie moge znaleźć, pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:06, jaki of blade napisał:

Ej, przeszedłem już raz Dark messiaha i postanowiłem przejść go jeszcze raz Magiem (troche
trudniej wg.mnie), ale zapomniałem gdzie jest w 6 rozdziale ten drugi kryształ co trza
go wstawić do pająka, łaże po całej lokacji i za cholere nie moge znaleźć, pomoże ktoś?

ja zwykłem odsyłać ludzi do mojego gramsite''a
ale tak na prawdę to nie jest aż tak trudno go znaleźć: jest w lokacji tuż po wyjściu z krypt, tym gdzie mamy spiralne schody i jest przymocowany do ściany więc trzeba użyć łuku linowego by do niego dotrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

schodzisz po schodach, które są pod miejscem, gdzie zdobyłeś pierwszy kryształ. Następnie idziesz do końca korytarza, pokonujesz ghula i łukiem linowym strzelasz w górę a potem wspinasz się tam i ciągniesz za dźwignię, otwierając przejście :) jakoś tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować