Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 19:41, Moras1990 napisał:

Ja również dołączam się do pytania czy Dark Messiah mi odpali i mniej więcej na jakich detalach.
Mój komp:
AMD Athlon 2500+
GeForce FX 5200 128mb PS 2.0
512RAM.
.

powinien nawet płynniej pójść bo twoja karta nie obsługuje PS powyżej 2.0(albo ci nie pójdzie wogóle-są pltki, że wiele roblemów z uruchomieniem DM spowosdowana jest brakie obsługi najnowszych Shaderów), procek i pamięć są ok
Generalnie, jeśli poszło ci H-L2 to i DM uciągniesz(tylko detali będzie mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 19:33, Inki napisał:

Spokojnie odpali miałem identyczny konfig. kompa ;] . Chociaż lepiej chodziło na 700 mega ramu
(pożyczyłem od brata) Ale nie będzie problemu będziecie Ci działać na średnio minimalnych
że tak powiem .

Lol, a ja sie bałem że wogóle się nie uruchomi xD Dzięki za odpowiedź:) Teraz napewno kupie DM z TopSellera, kiedy tylko będzie w sklepach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w Half-Life 2 grałem u kumpla, a on ma identyczny komputer (razem kupowaliśmy) i jemu chodził na prawie średnich detalach. Dzięki za szybko odpowiedź. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na premierę w TS :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 19:46, zadymek napisał:

procek i pamięć są ok

Mam dokładnie identyczne parametry, ale pewien dylemat: w wymaganiach do DM na stronie skpelu gram.pl pisze, że procesor min. 2,2 GHz. Mój Athlon ma ustawioną "moc"(czy jak to się nazywa =}) na 1.84 GHz. Czy można go jakoś podkręcić, czy taki wystarczy do gry? DM-a chciałem w wydaniu premierowym kupić, ale bałem się, że nie odpali i tylko będzie stał na półce... a teraz trafia się okazja kupienia go taniej, więc chciałbym skorzystać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:00, Lfdracon napisał:

/ciach/

Znajomy ma podobny sprzęt i chodziło mu bez problemów.
Poza tym na necie jest przecież demo :>
Można ściągnąć i popatrzeć jak działa gra. Pełna wersja będzie działała trochę lepiej od dema i etapy będą się wczytywać o wiele szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:03, windows00 napisał:

Poza tym na necie jest przecież demo :>
Można ściągnąć i popatrzeć jak działa gra. Pełna wersja będzie działała trochę lepiej od dema
i etapy będą się wczytywać o wiele szybciej.


A faktycznie zapomniałem o demie... Przecież było kiedyś w CD-Action. Spadam wiec grzebać w płytkach i zobaczę co i jak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:00, Lfdracon napisał:

> procek i pamięć są ok
Mam dokładnie identyczne parametry, ale pewien dylemat: w wymaganiach do DM na stronie skpelu
gram.pl pisze, że procesor min. 2,2 GHz. Mój Athlon ma ustawioną "moc"(czy jak to się nazywa
=}) na 1.84 GHz. Czy można go jakoś podkręcić, czy taki wystarczy do gry? DM-a chciałem w wydaniu
premierowym kupić, ale bałem się, że nie odpali i tylko będzie stał na półce... a teraz trafia
się okazja kupienia go taniej, więc chciałbym skorzystać ;>

To chodzi o procek odpowiadający wydajnością 2.2 GHz procesorom Intela(czasami to dopisują), ale skoro mogło pójść na 1.8 to da radę na 2.0Ghz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG:D Pograłem troche w demo z CDA... i napewno kupuje pełniaka:D Gra cudeńko:D Najabrdziej mi sie podoba walka, uderzyłem jakiegoś orka z buta, ten sie nabił na kolce na ścianie:D Następny, dostał buta, wpadł na jakąś belke i spadły mu na łbe beczki:D Cudo:D Żałuje że w demie nie mogłem już pokonać bossa:/ Ale gra cudo, polecam każdemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób na to, aby powalczyć w demie z Bossem. Jeżeli Cię to interesuje, mogę poszukać na ten temat nieco informacji w internecie - bo wiem, że coś takiego na pewno jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:32, WorldWar3PL napisał:

Jest sposób na to, aby powalczyć w demie z Bossem. Jeżeli Cię to interesuje, mogę poszukać
na ten temat nieco informacji w internecie - bo wiem, że coś takiego na pewno jest możliwe.

Jeśli mógłbyś to znaleźć to będe wdzięczny:)
Już sie szykowałem do walki z bossem a tu koniec dema:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety kupiłem premierówkę - gra jest tylko i wyłącznie na jeden raz, multiplayer to beznadzieja. Takie moje odczucia. No ale cóż, ten jeden raz jest ''konkretny'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:46, WorldWar3PL napisał:

Ja niestety kupiłem premierówkę - gra jest tylko i wyłącznie na jeden raz, multiplayer to beznadzieja.
Takie moje odczucia. No ale cóż, ten jeden raz jest ''konkretny'' :)

A ja się nie zgodzę, że to gra na raz. Ogromna możliwość interakcji z otoczeniem, wykorzystywanie konwencjonalnych i niekonwencjonalnych sposobów na uśmiercenie wroga, praktycznie trzy ścieżki rozwoju bohatera - to świadczy, że DM to nie jest gra "na raz". Co prawda nie ma tutaj wielowątkowej, nieliniowej fabuły, ale brak takowej wcale nie osłabia frajdy z eksterminowania Orków i innych przeciwników po raz wtóry.

PS
Pewnie nie masz zamiaru kupić DM: Elements? Ciekawi mnie jakie zmiany w interfejsie wprowadzą i jakie nowe lokacje zostaną dodane do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem te demo, zainstalowałem i na szczęście gra działa bardzo dobrze:). Na średnich detalach chodziło mi w miarę płynnie :). Tak samo jak Nugget nastawiłem sie na walkę z tym monstas, a tu klapa. Dzięki WW3 za podanie linku. Giń potworze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do znawców może niektórzy uznają za głupie, ale jak może chodzić na kompie:
Geforce 7600GS (AGP)
1Gb ram
AMD athlom 2500+
Podobno DM ma grafikę porównywalną do Episode One, ale tnie na tych kompach co E1 chodził na maks podobno wynika to ze słabej optymalizacji a jak jest teraz Steam daje poprawki i engine jest w miarę z optymalizowany?
Mi E1 chodził na maks tak samo HL 2 bez żadnych kłopotów a FPS aż za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:07, windows00 napisał:

> Ja niestety kupiłem premierówkę - gra jest tylko i wyłącznie na jeden raz, multiplayer
to beznadzieja.
> Takie moje odczucia. No ale cóż, ten jeden raz jest ''konkretny'' :)
A ja się nie zgodzę, że to gra na raz. Ogromna możliwość interakcji z otoczeniem, wykorzystywanie
konwencjonalnych i niekonwencjonalny [......]

Taaaak? A próbowałeś przechodzić grę drugi raz? Ja próbowałem. Ka-to-rga.

Dnia 29.08.2007 o 21:07, windows00 napisał:

Pewnie nie masz zamiaru kupić DM: Elements? Ciekawi mnie jakie zmiany w interfejsie wprowadzą i jakie nowe > lokacje zostaną dodane do gry.

Nie, ale mniemam, że co do interfejsu i zmian wystarczą Ci informacje z dema, które na pewno ściągnę. Nie mam zamiaru kupować drugi raz gry, która prawie niczym się nie różni od tego co mam na PC.

Moras1990 - do usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim słabiuteńkim komputerze grałem spokojnie na High z Bloomem na 25 fps. (Radeon 9550 256 MB, AMD SEMPRON 2400+). Wydaje mi się, że pograsz na full z Bloomem, ale z HDR możesz mieć problemy. Najlepiej sciągnij demo i zobacz sam, co ja Ci tu będę truł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

Taaaak? A próbowałeś przechodzić grę drugi raz? Ja próbowałem. Ka-to-rga.

Próbowałem drugi, a nawet i trzeci.
Nie znudziłem się :>
W żadnym momencie rozgrywki :)

Dnia 29.08.2007 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

Nie, ale mniemam, że co do interfejsu i zmian wystarczą Ci informacje z dema, które na pewno
ściągnę. Nie mam zamiaru kupować drugi raz gry, która prawie niczym się nie różni od tego co
mam na PC.

Bardziej interesowałyby mnie nowe lokacje, ale chętnie posłucham Twojej relacji z dema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm grałem w demo śmigało na maks z HDR ale to w podziemiach i śmigało, ale nie wiem jak by było na zewnątrz. Bo na tym demko się zakończyło czyli w podziemiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować