Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 14:11, MTSMAFIOSO napisał:

Zrobiłem tak, i po uruchomieniu Steama był jego update i na tym koniec... Gra się nie updatuje
etc, i dalej nie działa...

to moze będziesz musiał olać STEAM, bez niego wszystko leci perfect, po prostu odinstaluj grę, i zainstaluj bez STEAM''a(jak już coś na nim masz to też nie problem, po prostu wybierasz opcję instalacji bez STEAM), a multiplayer jakbyś chciał pograć możesz zainstalować osobno i wtedy już wymagany jest steam.
No i jest jeszcze jedna opcja...nie spodoba ci się..musiałbyś wywalić cały katalog z nazwą swojego konta i wtedy juz na bank Steam dociągnie brakujące pliki(tylko, że to trwaaaa i trwa i się wlecze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 14:15, MTSMAFIOSO napisał:

Nie no ale teraz gra jest po Angielsku... :(

Ja już nie wiem... :((

gdzieś tu w temacie był opis jak to zmienić, no i zawsze możesz instalować Single''a bez STEAM i wtedygra będzie PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Kliknij prawym przyciskiem na grę w liście STEAM i właściwości daj (properties). Gdzieś tam będzie STEAM LAUNCH OPTIONS - wciśnij to i w nowym polu wpisz
+map_background none
Zaakceptuj i włącz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 14:18, WorldWar3PL napisał:

Hm. Kliknij prawym przyciskiem na grę w liście STEAM i właściwości daj (properties). Gdzieś
tam będzie STEAM LAUNCH OPTIONS - wciśnij to i w nowym polu wpisz
+map_background none
Zaakceptuj i włącz grę.



To dało że nie ma tego ruchomego kolesia w TLE :)
Chodź nie wiem czemu to miało służyć, skoro gra się już uruchamia :)

Dnia 29.09.2007 o 14:18, WorldWar3PL napisał:

No cóż, opowiem o mojej długiej przeprawie z tą grą.
Najpierw po zainstalowaniu gra nie chciała działać - uruchomiłem w folderze z grą plik steam_setup,
aby zintegrować grę ze steamem. Wszystko ładnie, czekam na update. Update skończył się godzinę
temu, toteż odpaliłem grę, ale ojej - zgubiła się gdzieś polska wersja, toteż szybciutko z
poprzedniej instalacji kopiuję pliki ( oprócz filmów ) do folderu gry w steamie - polska wersja
wróciła - w tej chwili kończę kopiować filmy. Za chwilę powiem, czy coś z tego wyszło.



A tego za bardzo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jedyny sposób na zrobienie z angielskiej steamowej wersji gry polską wersję, to przeniesienie niektórych plików z instalacji, która powstała poza steamem. Ty niestety zainstalowałeś grę odrazu na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 14:42, WorldWar3PL napisał:

Widzisz, jedyny sposób na zrobienie z angielskiej steamowej wersji gry polską wersję, to przeniesienie
niektórych plików z instalacji, która powstała poza steamem. Ty niestety zainstalowałeś grę
odrazu na steamie.


Usunąłem grę ze steama [poprzez "usuń zawartość decala...] uruchomiłem z płyty setup.exe i dałem NAPRAW.
Teraz uruchmiam SP ze skrótu na pulpicie, i działa, jest PL.
Na razie END.


Ale dziwić się ludziom że w pirackie wersje grają, jak tu z oryginałem tyle problemów -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj w DM i doszedłem do momentu, w którym jedynym celem jest Znalezienie Komnaty, w której mam umieścić kryształ Shantiri. Znajduję się w Pajęczej Świątyni, którą przeszukałem w całości, oprócz komnat, które zapieczętowane są znakami pająka. Nie posiadam do nich pieczęci, czy wiecie gdzie mogę je znaleźć ? Lub gdzie znajduje się komnata ?
Z góry dzięki z pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 18:05, Gall historyk napisał:

Klucz do tych drzwi ma szaman orków ale hmm ja do komnaty gdzie trzeba było umieścić kryształ
dotarłem bez problemów....


Nie szaman tylko przywódca bandy, z magią ma on tyle wspólnego co Max Peyne :) Jego zabija sie gdy już tą komnatę odnajdziesz.

Firaxo ----> Zabiłeś juz smoka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 20:11, Pawłek napisał:

Nie szaman tylko przywódca bandy, z magią ma on tyle wspólnego co Max Peyne :) Jego zabija
sie gdy już tą komnatę odnajdziesz.


hehe, a podobno dzięki poloniazcji wszyscy mieli skorzystać...
Gość wyraźnie ci sięprzedstawia jako szaman i duchowy przywódca orków na wyspie, a z magią...no cóż najwyraźniej twórcy chcieli dać każedmu graczowi choć nikłą szansę na równy pojedynek z tym jegomościem. Zresztą on sam mówi wyraźnie, że w myśl kodeksu honorowego orków walka ma być czysta, bez magii i innych sztuczek, tylko stal(jakkolwiek jest wiele ciekawych sposobów na załatwienie go bez wdawanie się w walkę w zwarciu) jak spróbujesz na nim magii to reszta orków pokaze ci gdzie buraki zimują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 20:43, zadymek napisał:

jak spróbujesz na nim magii to reszta orków pokaze ci gdzie buraki zimują...


A tam. Wystarczy rzucać na wszystkich uroki i fireballe w ogólnym zamieszaniu i spokojnie zabija się wszystkich. A przynajmniej ja tak zrobiłem. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w Dark Messiah i gra bardzo mi się spodobała. Fajny klimat, dobra sieka, piękna babeczka(a nawet dwie) Jest wszystko :] A i klimat przypomina mi trochę PoP WW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapytam się z ciekawości, przechodził ktoś z was DM''a na hardzie zabójcą? jak tak to proszę o wrażenia z gry :) sam chciałem to zrobić ale na razie nie mam czasu a mam nadzieje że nie będzie za łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc naprawiłem błąd, bo chodziłem bez sensu, podczas gdy nie zorientowałem się, że ściąłem most, prowadzący na górę -.- Dobra udało mi się błąd naprawić, ale teraz nie mam pojęcia gdzie znajduje się winda, prowadząca do komnaty kryształowej.
Pawłek ~~~> Tak pokonałem smoka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 00:40, Firaxo napisał:

No więc naprawiłem błąd, bo chodziłem bez sensu, podczas gdy nie zorientowałem się, że ściąłem
most, prowadzący na górę -.- Dobra udało mi się błąd naprawić, ale teraz nie mam pojęcia gdzie
znajduje się winda, prowadząca do komnaty kryształowej.
Pawłek ~~~> Tak pokonałem smoka ;P



To jesteś alej niż myślałem :) Najpierw windę musisz uruchomić. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to trzeba tam do mechanizmu dojść skacząc po dachach tych domków. A jeśli masz to już za sobą to wróć kawałek i znajdziesz windę.

Mała pomoc:
Jak będziesz wjeżdżał na górę to zwróć uwagę na dziurę w jednej ze ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować