Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 20:21, hunter22 napisał:

> Zgadłeś przeinstalowałem grę jeszcze zanim napisałem na forum.
> Szukałem też troch w necie ale nic nie znalazłem.

A najnowsze sterowniki masz do grafy? Być może chodzi tu o sterowniki... tylko dokładnie wyczyść
rejestr ze starych sterów... ;D

Nie sądzę żeby to był problem sterowników, np. Call of Duty 4, Test Drive Unlimited , Oblivion chodzą mi bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie trybu online: dziś chciałem zagrać na próbę magiem, ładnie mi szło, zdobyłem nawet 9lvl i wybrałem to ostatnie zaklęcie magii ognia i tu zonk bo chyba nie miałem jakiegoś skilla i czarodziej nie chciał tego zaklęcia puszczać, może wiecie co jest mi potrzebne?? Specjalizacja??

Z innej beczki: najbardziej drażniące mnie postacie w sieci to zabójca i kapłanka, kiedy grałem tym magiem 3 na 4 moje zgony były spowodowane nożami w plecach, ja wiem że tak się tą klasą walczy ale to jest cholernie frustrujące jak po 5 sek od respawnu już musisz czekać na kolejny:/ a co do kapłanki to najczęściej grałem wojownikiem i jak taką doświadczoną sanitariuszkę spotkałem to krew mnie zalewała... posadzi ona sobie te chwasty, wrzuci na siebie kamienną skórę i spróbuj tu być mądry i ją ubić:/ ale to są uroki grania online;) w sumie to duża frajda jak kule ognia poślesz pomiędzy 3 przeciwników i dostajesz 3 fragi;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 12:05, player000 napisał:

mam pytanie odnośnie trybu online: dziś chciałem zagrać na próbę magiem, ładnie mi szło, zdobyłem
nawet 9lvl i wybrałem to ostatnie zaklęcie magii ognia i tu zonk bo chyba nie miałem jakiegoś
skilla i czarodziej nie chciał tego zaklęcia puszczać, może wiecie co jest mi potrzebne?? Specjalizacja??

Z innej beczki: najbardziej drażniące mnie postacie w sieci to zabójca i kapłanka, kiedy grałem
tym magiem 3 na 4 moje zgony były spowodowane nożami w plecach, ja wiem że tak się tą klasą
walczy ale to jest cholernie frustrujące jak po 5 sek od respawnu już musisz czekać na kolejny:/
a co do kapłanki to najczęściej grałem wojownikiem i jak taką doświadczoną sanitariuszkę spotkałem
to krew mnie zalewała... posadzi ona sobie te chwasty, wrzuci na siebie kamienną skórę i spróbuj
tu być mądry i ją ubić:/ ale to są uroki grania online;) w sumie to duża frajda jak kule ognia
poślesz pomiędzy 3 przeciwników i dostajesz 3 fragi;>

ostatni czar magi ognia jest chyba ognisty podmuch, dodałeś go w drzewku umiejętności?? I opisz jak go nie chce puszczać, ma kule ognistą w dłoniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodałem tam punkty umiejętności tylko że moja postać po wybraniu tego skilla z paska najzwyczajniej nic nie robiła w kierunku wypuszczenia tego czaru:/ w zasadzie to nie wiem jak mam to opisać, ikona czaru była jakaś taka rozjaśniona w stosunku do np. kuli ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:28, player000 napisał:

dodałem tam punkty umiejętności tylko że moja postać po wybraniu tego skilla z paska najzwyczajniej
nic nie robiła w kierunku wypuszczenia tego czaru:/ w zasadzie to nie wiem jak mam to opisać,
ikona czaru była jakaś taka rozjaśniona w stosunku do np. kuli ognia.

może za mało many?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy Dark Messiah pójdzie mi dość płynie na moim sprzęcie(sprzęt w sygnaturce)tak wiem ze są wymagania minimalne podane ale bardzo często one maja sie nijak do płynności gry i czy wymaga on SP2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 15:18, Xsaw napisał:

a ja mam pytanie czy Dark Messiah pójdzie mi dość płynie na moim sprzęcie(sprzęt w sygnaturce)tak
wiem ze są wymagania minimalne podane ale bardzo często one maja sie nijak do płynności gry
i czy wymaga on SP2?

Dość płynnie przy minimalnych detalach na pewno, ale dłuuugo będą się levele ładować(nawet na 1GB Ram trochę to trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety z tego co słyszałem to tak.

A ja mam pytanko: Bo podobno do grania w internecie potrzebne jest konto steam. To przy zakupie dostaje sie karteczke z kodem dzięki któremu założysz konto steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 16:50, DartiReviMaster napisał:

No niestety z tego co słyszałem to tak.

A ja mam pytanko: Bo podobno do grania w internecie potrzebne jest konto steam. To przy zakupie
dostaje sie karteczke z kodem dzięki któremu założysz konto steam?

na instrukcji masz napisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałeś w HL2?? w DM jest podobnie tylko że każdy etap jest ładowany raz a potem co jakiś fragment doczytywany, najdłuższe jest to pierwsze ładowanie. A gierkę polecam!!! Lubie sobie od czasu do czasu po pykać online:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 16:50, DartiReviMaster napisał:

No niestety z tego co słyszałem to tak.

A ja mam pytanko: Bo podobno do grania w internecie potrzebne jest konto steam. To przy zakupie
dostaje sie karteczke z kodem dzięki któremu założysz konto steam?

Samo konto można założyć bez niczego, kod/CD key potrzebny jest by zarejestrować grę na Steam''ie, wtedy nikt inny nie moze już gry zarejestrować bo jest przypisana do danego konta. Dzieki rejestracji Steam min sam sprawdza jej legalność i płyta z grą jest już zbędna. Więc kiedy masz grę zarejestrowaną na Steam''ie możesz korzystać z ich systemu Multiplayer i grać za jego pośrednictwem przez sieć. Ciekawe czy jest jakaś legalna alternatywa dla Steam''a w przypadku DM. Bo w samej EULA nic nie pisza o korzystaniu z innego systemu serwerów Multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:02, player000 napisał:

Słyszał ktoś może o botach do Messiaha?? nie zawsze mi net hula a czasem bym sobie zagrał w
trybach sieciowych.

do DM nie ma botów, a pozatym bez neta nawet lana nie odpalisz, bo nie połączy ze STEMEM....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się brzydko wyrażał ale czy jest jakiś skuteczny sposób by walczyć z doświadczonymi kapłankami???!! To jest niewyobrażalnie irytujące jak rzuci ci taka te chwasty i kamienną skórę na siebie a potem skazą morduje:/ albo jeszcze oślepienie czy jakoś tak dołoży... o ile wojownik, mag i łucznik działają na zasadzie papier-kamień-nożyczki i z każdym można sobie jakoś poradzić tak zabójca i kapłanka są przesadzone... nie ma żadnych oznak gdy zabójca z peleryną stoi w bezruchu i nic tylko zakradnie ci się do gardła jak będziesz z łuku mierzył a żaby taką kapłankę zabić to trzeba terminatorem być:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować