Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 22:29, ShaDoW Energy napisał:

Wali mieczem xD

to albo cuda się dzieją ewentualnie walka na miecze w Multi odbiega bardzo od Single, albo to jakiś bug(lub cheat jak grasz z żywym przeciwnikiem). A orientujesz się może czy ma on do dyspozycji zdolności umożliwiające przebicie tarczy(ja mam pełny spis i nie znalazłem takowej)? A może ty blokujesz za późno z powodu dużego pingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 22:51, dominik713 napisał:

Mi się wydaje,że on po prostu walczy z kimś,a ten wyprowadza Potężny Atak,a tego - jak wiadomo
- zablokować tarczą się nie da.

Normalnie w single da się wszystkie ataki fizyczne zablokować tarczą, a samym mieczem wszystkie oprócz strzał. Nie sądzę, że w Multi aż tak zmieniono zasady walki, że przełamuje się bloki tarczą Power Strike'em.
Ja bym tu stawiał raczej na Adrenalinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 23:16, zadymek napisał:

> Mi się wydaje,że on po prostu walczy z kimś,a ten wyprowadza Potężny Atak,a tego - jak
wiadomo
> - zablokować tarczą się nie da.
Normalnie w single da się wszystkie ataki fizyczne zablokować tarczą, a samym mieczem wszystkie
oprócz strzał. Nie sądzę, że w Multi aż tak zmieniono zasady walki, że przełamuje się bloki
tarczą Power Strike''em.
Ja bym tu stawiał raczej na Adrenalinke.


Może tak nie sądzisz,ale ja to wiem - w multi gdy uderzy się Potężnym Ciosem nawet blokada tarczą nic nie da.Wiem,bo gram w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tarczy sie używa tylko wtedy, gdy atakujemy na łcznika, choć i ona nam nie pomoże
przy strzale z małej odległości...
W walce War vs War, tarczy w ogóle sie nie używa, Wojoanika można zranć mocnym ciosem
poprzez przytrzymanie Lewego Klawisza Myszy, jeżeli chcesz taki cios zablokować poprostu udeżasz mocnym
atakiem co zbija cios...

Jak ktoś ma łącze 1-3 mb/s zróbcie server z hasłem, to wam pokaże co nie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak skromność... dobra Toki, wiem, że jesteś dobry, ale po co mordować na lewo i prawo <lol2>. Ja może pogram w weekend. Na razie końcówka semestru to ciężko :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:51, turbol napisał:

nie ma to jak skromność... dobra Toki, wiem, że jesteś dobry, ale po co mordować na lewo i
prawo <lol2>. Ja może pogram w weekend. Na razie końcówka semestru to ciężko :|

było sie cały rok uczyć, a nie na koniec przebłysk :P:P:P (hehe) i nie wiem co napisałem NIE skromnego w poprzednim poście...
pozdrawiam, I''ll own you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:08, YahooPL napisał:

Czy istnieje jakiś polski patch do gry czy można instalowac angielski patch na polskiej wersji
???

można ale po co skoro polska wersja ma już zaaplikowane najnowsze patche? Nowsze dostepne są już tylko dla Multiplayera i tylko na Steam''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:43, zadymek napisał:

można ale po co skoro polska wersja ma już zaaplikowane najnowsze patche? Nowsze dostepne są
już tylko dla Multiplayera i tylko na Steam''ie.


Mówisz o premierowej edycji czy tej z Top Sellera bo ja mam premierówkę i przypuszczam, że nie zdążyli tam zaaplikować patchy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:45, YahooPL napisał:

Mówisz o premierowej edycji czy tej z Top Sellera bo ja mam premierówkę i przypuszczam, że
nie zdążyli tam zaaplikować patchy ...


Polska wersja ukazała się już ze wszystkimi patchami nawet w premierówce, więc bez obaw - masz najnowszą wersję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:45, YahooPL napisał:

> można ale po co skoro polska wersja ma już zaaplikowane najnowsze patche? Nowsze dostepne

> już tylko dla Multiplayera i tylko na Steam''ie.

Mówisz o premierowej edycji czy tej z Top Sellera bo ja mam premierówkę i przypuszczam, że
nie zdążyli tam zaaplikować patchy ...

ja tez mam premierówkę i ma ona wersje 1.2 jak najnowszy patch, poznaję po tym, że gdy zainstalowałem ją na Steam''ie to jedyne update''y jakie były dostępne(a na Steam''ie automatycznie są instalowane najnowsze patche) były przeznaczone dla trybu Multi. To był sytuacja sprzed 6 miechów i do dzisiaj nic nie drgnęło z dziale Singleplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś prócz mnie odnosi wrażenie iż cały single był okrutnie prosty a sam końcowy pojedynek był...Banalnie prosty?:D

Multi... Zabieram się ciągle żeby spróbować i nie mogę się zabrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:50, zadymek napisał:

ja tez mam premierówkę i ma ona wersje 1.2 jak najnowszy patch, poznaję po tym, że gdy zainstalowałem
ją na Steam''ie to jedyne update''y jakie były dostępne(a na Steam''ie automatycznie są instalowane
najnowsze patche) były przeznaczone dla trybu Multi. To był sytuacja sprzed 6 miechów i do
dzisiaj nic nie drgnęło z dziale Singleplayer.


To słabo zoptymalizowana jest ta gra skoro mi tak tnie. Robiona była na Sourcie a Hal Life 2 chodził mi w najwyższych detalach w rozdziałce 1600 x 1200 bez ścin. Dodanie efektu HDR chyba tak nie zamula kompa, że na średnich ta gra mi tnie ???

Można zarejestrowac Messiaha na Steamie ??? Nie próbowałem jeszcze multipla więc nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:53, Khazi napisał:

Czy ktoś prócz mnie odnosi wrażenie iż cały single był okrutnie prosty a sam końcowy pojedynek
był...Banalnie prosty?:D

Multi... Zabieram się ciągle żeby spróbować i nie mogę się zabrać:(

to zależy na jakim poziomie trudności się gra. Na hardcore pojedynek z Aratrokiem może się skończyć po przyjęciu jednego ciosu! Ale fakt, końcowy pojedynek jest banalnie prosty zwłaszcza dla łucznika schownego za filarem. Jednak zawsze można wyjść zza zasłony i bić się na otwartej przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na najtrudniejszym i mimo to nie sprawiło mi to trudności:)

Już większe problemy miałem walcząc... np. z 3 orkami naraz;P xD

A walcząc z tym cholernym latającym badziewiem (:P) przez chwile bawiłem się z łuku a potem jakoś zdenerwowany rzuciłem się na niego i okładałem ciosami, o dziwo nie zginąłem;).


PS
Sztylety rządzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:29, Khazi napisał:

Grałem na najtrudniejszym i mimo to nie sprawiło mi to trudności:)

Już większe problemy miałem walcząc... np. z 3 orkami naraz;P xD

A walcząc z tym cholernym latającym badziewiem (:P) przez chwile bawiłem się z łuku a potem
jakoś zdenerwowany rzuciłem się na niego i okładałem ciosami, o dziwo nie zginąłem;).


PS
Sztylety rządzą:P

Takiś kozak, wyskocz na multi !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz klient, nasz Pan ;D

Messiah się instaluje:) Ale zanim przypomnę sobie jak w to sie gra i wrócę do jakiegoś znośnego poziomu to potrwa xD

Chcesz powiedzieć że sztylety się nie sprawdzają na multi?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:36, Khazi napisał:

Nasz klient, nasz Pan ;D

Messiah się instaluje:) Ale zanim przypomnę sobie jak w to sie gra i wrócę do jakiegoś znośnego
poziomu to potrwa xD

Chcesz powiedzieć że sztylety się nie sprawdzają na multi?;D

hmmm, grałeś już na multi, jaki nick?? a pozatym, mi dasz każdą broń i ci ją w tyłku zostawię >P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować