Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2007 o 22:54, oOreVenOo napisał:

Mogę czekać nawet 10 miesięcy , nie śpieszy mi się. Byle tylko gra była porządna. :-) A co
do wielkości miasta , fajnie jak by było duże i w ogóle. Ale z drugiej strony im większe i
zaczyna się robić trochę dziwnie , powoli zaczyna się człowiek gubić a dojazd z jednego końca
do drugiego zajmuje 15-25 minut.


Jeśł chodzi o wielkośc miasta to mogą być bardzo duże ponieważ wtedy czuje sie klimat miasta takiego jak Los Angeles, San Francisco i innych.
A czy wogule Rockstar powiedziało już coś o grze np: jakie będą miasta bo w tym temacie jestem średnio poinformowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:00, kalin 123 napisał:

A czy wogule Rockstar powiedziało już coś o grze np: jakie będą miasta bo w tym temacie jestem
średnio poinformowany??


Plotka łazi że miasto ma być ogromne i to się pewnie sprawdzi , z każdą kolejną częścią każde następne miasto było coraz większe. No i plotka także głosi iż miasto ma być kopią Londynu. Nic więcej oprócz daty premiery czyli 16 października chyba nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:02, oOreVenOo napisał:

> A czy wogule Rockstar powiedziało już coś o grze np: jakie będą miasta bo w tym temacie
jestem
> średnio poinformowany??

Plotka łazi że miasto ma być ogromne i to się pewnie sprawdzi , z każdą kolejną częścią każde
następne miasto było coraz większe. No i plotka także głosi iż miasto ma być kopią Londynu.
Nic więcej oprócz daty premiery czyli 16 października chyba nie wiadomo.

Że wieksze miasto fajnie, ale że Londyn to już tak średnio. Jakies nei widzi mi się jazda lewostronna. Chyba że coś zmienią. Ja bym chciał np. idealnie odwzorowany New York, topograficznie identyczny, taka prawdziwa mapa New Yorku w grze. Fajnei by sobie pojeździc po manhattanie czy tez pojechac w strefę Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:02, oOreVenOo napisał:

> A czy wogule Rockstar powiedziało już coś o grze np: jakie będą miasta bo w tym temacie
jestem
> średnio poinformowany??

Plotka łazi że miasto ma być ogromne i to się pewnie sprawdzi , z każdą kolejną częścią każde
następne miasto było coraz większe. No i plotka także głosi iż miasto ma być kopią Londynu.
Nic więcej oprócz daty premiery czyli 16 października chyba nie wiadomo.

Ogromne miasto i w dodatku Londyn... oby sie sprawdziło bo byłoby naprawde fajnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:59, oOreVenOo napisał:

Chodzi o to że droga z jednego końca do drugiego końca zadania , brała więcej czasu niż samo zadanie.


a czy to źle? w SA już nie raz tak było że droga zajmowała więcej :)

Dnia 08.01.2007 o 22:59, oOreVenOo napisał:

Plotka łazi że miasto ma być ogromne i to się pewnie sprawdzi , z każdą kolejną częścią każde następne miasto
było
coraz większe. No i plotka także głosi iż miasto ma być kopią Londynu. Nic więcej oprócz daty premiery czyli 16
października chyba nie wiadomo.


hmmm rockstar może nas zaskoczyć ale chyba będą się trzymać USA, poza tym w połowie maja napewno już dadzą wstępne info o grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:04, kalin 123 napisał:

Ogromne miasto i w dodatku Londyn... oby sie sprawdziło bo byłoby naprawde fajnie.:)


Po pierwsze przycinaj cytaty , robi się w tym temacie lekki ale lekki to mało powiedziane bajzel , przycinaj cytaty jak cytujesz , upominamy Cię któryś raz więc zrób to. Czy będzie fajnie ,nie wiem może , mi jakoś sama atmosfera wiecznie "mokrego" i pochmurnego Londynu nie odpowiada. Wole klimaty Vice City itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:06, kalin 123 napisał:

A co powiedzielibyście na Warszawe w GTA??? To nierealne wiem, ale mogłoby być ciekawie.

Warszawa może byc. Ale i tak wolę Nowy York,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:09, kalin 123 napisał:

Dziwi mnie, że w żadnym GTA nie było jeszcze Nowego Yorku. Londyn jest możliwy ale nie zapomnijcie
że było już GTA London

Było i nawet fajna część to była ale już podziękuje za Londyn. swoja drogą tez się dziwię że Nowego Jorku jeszcze nie było. A może Japonia czy tez Chiny? Tam to fajne GTa by dopiero było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:07, citekmaniak napisał:

> A co powiedzielibyście na Warszawe w GTA??? To nierealne wiem, ale mogłoby być ciekawie.

Warszawa może byc. Ale i tak wolę Nowy York,

taa i maluchy i poldki, i syrenki, i chodzimy dresem z kijem i tłuczemy ludzi :P:P:P:P:P
w tle przygrywa discopolo, każdy maluch ma CD-ka zawieszonego na przednim lusterku i mamy misje od miejscowych żuli, np. przycieść butelke wina Heracles płońsk apalitive za 2,49 :P
a tak na serio, NY już był, Miami było, LA, LV i SF też, hmmmm co teraz? nie amma zielonego pojęcia, na myśl przychodzi mi destryky Collambia, czyli przylądek i waszyngton... może arizona i wielki krater?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:11, Dark SMG napisał:

> >
>
>

Ale mi chodzi o takie prawdziwe NEW YORK, idealnie odwzorowane a takiego jeszcze nie było. A co do Japoni to coraz bardziej podoba mi się mój pomysł. :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:14, kalin 123 napisał:

Zaraz... ja sobie nie przypominam NY. Chyba jescze nie było w GTA

Było w GTA 3


citekmaniak

Dnia 08.01.2007 o 23:14, kalin 123 napisał:

Ale mi chodzi o takie prawdziwe NEW YORK, idealnie odwzorowane a takiego jeszcze nie było. A co do Japoni to
coraz bardziej podoba mi się mój pomysł. :) :) :) :)

hmmm no wątpie by rockstar chjciał wracać do Liberty city, poza tym wątpie by chiało im się robić tak gigantyczne miasto jak NY :P
co do tokio to tu się kłania AI, nie wiem czy ktoś z was tam kiedyś był , ale jak ja się wybrałem raz na "spacer" to za cholere jasną nie rozumiełem sęsu istnienia ulic, bo tam ludzie idą, idą i ida w nieskończoność, takiej masy ludzi nw życiu nie widziałem , jeśli mieli by tak to pokazać, AI musiało by b\yś naprawdę dobre, żeby wiarygodnie pokazać to zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to niech dadzą naraz ze 3 państwa i misje po kolei w kazdym z nich. A pod koniec oblokowanie kazdego i zeby mozna bylo sobie miedzy nimi podróżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:18, citekmaniak napisał:

A najlepiej to niech dadzą naraz ze 3 państwa i misje po kolei w kazdym z nich. A pod koniec
oblokowanie kazdego i zeby mozna bylo sobie miedzy nimi podróżować.

no może odrazu cały glob? :P:P:P taa to moja włąsna wicja, interaktywny świat, z żywymi ludźmi żyjącymi w wirtualnym swiecie, pracijącymi i tak dalej, czyli gracze jadący na onlne, ale nie biegający wszędzie z kałąchami i nie strzelającuymi gdzie popadnie tylko jak w rzeczywistości :P:P wizja niespełnoiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tu sie zgadzam, a wyobraźcie sobie do jakich wymagań to by dochodziło jeśli jeszcze na środku ulicy staneli z magnumem i strzelali do tulu tysiecy ludzi. :/ Bez przesady z Chinami i Japonią. Chociaż zapowiadałoby sie całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:54, oOreVenOo napisał:

Zobaczymy , bardziej bał bym się o wymagania sprzętowe , duże miasto potrzebuje dużo ramu ,


To fakt ^^
Mój komp wytrzymał spokojnie granie w Gothica 3 który jak wiadomo ramu zżerał baaardzo dużo, a nie sądzę aby GTA IV potrzebowało więcej ramu niż G3 :) więc myślę, że GTA IV nie powinno mi pod tym względem większych trudności sprawić :)

Dnia 08.01.2007 o 22:54, oOreVenOo napisał:

no i wystarczy że wpieprzą w to Shader Model 3.0 i wartość płynności gry spadnie o 40%


Albo i jeszcze jakiś nowszy Shader Model, gra jest przygotowywana pod konsole nowej generacji, więc nie zdziwiłbym się jakby GTA IV na PC wykorzystywałoby DirectX 10...

Dnia 08.01.2007 o 22:54, oOreVenOo napisał:

Mogę czekać nawet 10 miesięcy , nie śpieszy mi się.


Na San Andreas czekałem tyle czasu, że jakby przyszło mi czekać na GTA IV parę miesięcy dłużej to bym wytrzymał :) w ostateczności kupie sobie XBOX360 :D

Dnia 08.01.2007 o 22:54, oOreVenOo napisał:

A co do wielkości miasta , fajnie jak by było duże i w ogóle.


Grając w Vice City narzekałem, że miasto jest za małe, a grając w San Andreas narzekałem, że obszar gry jest za duży ^^ więc jak dla mnie idealna wielkość świata GTA IV to by była gdzieś między wielkością VC a SA, a najlepiej jakby było gdzieś trochę wieksze niż GTA3, wtedy bym był zadowolony w pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować