Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 23:58, citekmaniak napisał:

> > > > .........

A ja właśnie na odwrót. Wolałbym żeby zakończyli dodawanie tych elementów RPG.
A msce gry to może jakieś Chiny czy Japonia. Ciekawie by było bardzo.


nie no każdy lubi co innego. ja gram namiętnie w erpegi, więc pasowałoby mi więcej cech z rpgów. zobaczymy c będzie. no a miejsce musiało by być (najlepiej) inne, np. dla każdej rasy czy coś w tym rodzaju. ale dobra, bo już sie zapędzam za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 00:02, pizmak666 napisał:

> > > > > .........


Czemu nie. Pisz co tylko byś chciał ujrzeć w nowym GTA. To własnie jest miejsce do pisania o tym. W sumie to mogliby dać tak ze 4 miasta idealnie odwzorowane i każdy znalazłby coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 00:04, citekmaniak napisał:

> > > > > > .........

Czemu nie. Pisz co tylko byś chciał ujrzeć w nowym GTA. To własnie jest miejsce do pisania
o tym. W sumie to mogliby dać tak ze 4 miasta idealnie odwzorowane i każdy znalazłby coś dla
siebie.

no wiesz jaby zrobili tak jak mówie, tzn podział na rasy itd. plus miasta na każdą rase to sie zaraz zrobi z tego rpg/akcja/stare dobre gta i nie wiem czy by to twórcom przyniosło dużo dobrego. ja bym grał ale nie wiem jak reszta. dla niektóryych mogłoby już za bardzo rpgiem zalatywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 00:12, pizmak666 napisał:

> > > > > > > .........

Może i tak, ale pomysł dobry. Powiedzmy te 4 miasta, murzyni, biali, zółtki i coś jeszcze. W sumie dobrze by było. Obszar gry żeby większy powiedzmy 3-4 krotnie większy niż w SA. To by było coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tym razem tez gralibyśmy murzynem tyle że usprawnieniem i fajnym efektem było by gdybyśmy podczas niektórych misji przypadkiem napotkali poprzednich bohaterów GTA ;) (oczywiście oprócz 1 i 2 ;p)np, wchodzimy do sklepu gdzie jest dla nas misja a tam kupuje cos CJ i mówi : "Thanks Tom... see you later..." i wpadamy przypadkiem na niego, on przeklina a my próbujemy zaagodzić sytuacje ;)... on wychodzi i nadal cos tak bzdyczy pod nosem... co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł - ale mam inny - w nowym mieście (bo raczej nie powtórzą starego) wykonywałoby się misje dla CJ-a no i też grałoby się murzynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke odbiegne od tematu ale mam oytanko... co trzeba zrobić by zagrać w San Andreas multi?? prosiłbym o szczegółowyopis postępowania ;) z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał europejski klimat (milej by mi się grało) i mape wielkości jednego państwa np. Włoch. Jeszcze bym dodał handel narkotykami (lepszy efekt by to dało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:11, citekmaniak napisał:

> > > > > > > > .........
Może i tak, ale pomysł dobry. Powiedzmy te 4 miasta, murzyni, biali, zółtki i coś jeszcze.
W sumie dobrze by było. Obszar gry żeby większy powiedzmy 3-4 krotnie większy niż w SA. To
by było coś


a tak, to by było coś... tak jak w test drive unlimited odwzorowali 1600km dróg to i tu by sie przydały ze 4 miasta, przynajmniej wzorowane, jakieś klimatyczne, w odpowiednim stylu. to by było fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 19:13, citekmaniak napisał:

> > > > > > > > > > .........
> >takie powiedzmy nie 1600km dróg tylko powiedzmy 20tyś km dróg. To dopiero coś


no to by dopiero było. jakby zrobić pare klimatycznych miast, w jakimś stopniu ze sobą połączonych, jakąś nicią fabularną. jakby tak zrobić taki ziomalski klimat dla murzyna, coś jak początek w gta:sa, jakiś żółtek i mafia chińska w mieście, plus jakiś amigo/latynos i kartele narkotykowe i na koniec jescze walnąć jakiegoś żula/menela i dal niego jakieś miasto. he to by były postacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Priorytetem jest oczywiście grafika, która to powiedzmy szczerze w SA nie zachwyciła. Druga rzecz, możliwość interakcji niemalże z każdą rzeczą, przedmiotem, pojazdem etc. Duża metropolia wraz z kilkoma pomniejszymi miasteczkami obok. Rozbudowane opcje: powiedzmy możliwość inwestowania na giełdzie, prowadzenia własnej działalności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:29, ..::leŚniak::.. napisał:

GTA IV: Włoszczowa

Miejscem akcji byłaby przepiękna wioska ze stacją kolejową ;]

Ta, ale to chyba byłaby jedna z tysiąca dzielnic w których toczyła by się akcja GTA IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:31, citekmaniak napisał:

> GTA IV: Włoszczowa
>
> Miejscem akcji byłaby przepiękna wioska ze stacją kolejową ;]
Ta, ale to chyba byłaby jedna z tysiąca dzielnic w których toczyła by się akcja GTA IV :)


Myślałbym bardziej nad Chicago(jakieś getto czy cuś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:12, citekmaniak napisał:

> a co wy na
> GTA IV:Mocher City
Eeee nie. Mocherom mówimy stanowcze NIE. Zapodaj coś innego bardziej twórczego :)


Czemu??
Glowna fabula opierala by sie na zniszceniu Radia Maryja. Bylby gangi np. Mocherowe Babcie, Samobrona
etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GTA IV powinien byc wreszcie licznik predkosci. I zeby policja zachowywala sie realistyczniej... Tak jak to bylo w Mafii... Generalnie cala gra powinna byc realistyczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować