Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

siema jestem przed laboratorium x16 i ciągle mam taki ekran czarno biały czy mam grać tak do końca gry ? hełm od profesora dostałem

20070504140739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:09, Flaku napisał:

siema jestem przed laboratorium x16 i ciągle mam taki ekran czarno biały czy mam grać tak do
końca gry ? hełm od profesora dostałem


Zrób zadanie z wyłączeniem urządzenia w podziemiach Jantaru a efekt zniknie. Poza tym u mnie znikał on także gdy przechodziłem na inny obszar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:11, rafikn napisał:

> siema jestem przed laboratorium x16 i ciągle mam taki ekran czarno biały czy mam grać
tak do
> końca gry ? hełm od profesora dostałem

Zrób zadanie z wyłączeniem urządzenia w podziemiach Jantaru a efekt zniknie. Poza tym u mnie
znikał on także gdy przechodziłem na inny obszar.


ok dzięki a czy w tym lab x16 będą mutanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:13, Flaku napisał:

ok dzięki a czy w tym lab x16 będą mutanty ?


Będą i to w towarzystwie zombiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:13, Flaku napisał:

> znikał on także gdy przechodziłem na inny obszar.

ok dzięki a czy w tym lab x16 będą mutanty ?


Nie, będą tylko bezmózgie mutanty 99 proc. jeden kanar i 5 snorków. Wogóle lab jest do d... poziom tródności dla laików...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:16, rucznoi napisał:

Nie, będą tylko bezmózgie mutanty[...]


Tfu, miałem na myśli zombiaki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:26, Vormulac napisał:

Ja wgrałem pliki gdzie trzeba, nie zmieniałem nic w pliku fsgame (bo nie piszą by cokolwiek
zmieniać) i mi działa. Po co kombinować jak wystarczy zrobić tylko kopiuj/wklej?

>
bo mam tekstury własne i wtedy kazali na true to przestawića normalnie wypakowałem idupa nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze sie wam pochwalic po raz drugi dzisiaj ale wlasnie zrobilem dwa prawdziwe zakonczenia jedno jest najlepszym zakonzceniem a drugie tez prawdziwe ale gorsze,ale egzoszkielet jest do dup....A odnosnie gry na chlodno podsumowujac jest to kawal pozadnej roz(g)rywki wiecej nie wiem nawet czy przy tej strzelance niebawlilem sie najlepiej od czasow FAR CRY, Half Life nie ma do niej startu.Naprawde polecam wszystkim sceptyka sadzacym ze okrojenie gry przez tworcow wplynelo w jaki kolwiek sposob na jej miodnosc,napewno sie nie zawiedziecie,zaluje jedynie ze nie zakupielm EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj są to serwery korzystające ze zmodyfikowanych plików bazowych gry, więc być może właśnie dlatego wyświetlana jest taka, a nie inna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka to znowu ja kto powie mi jak wyłączyć muzgozwęglacz to tuż po lab x16 i czemu przy muzgozwęglaczu jest tak mało potworków tylko 2 pijawki ?

Daje parę ss(nie dotyczący problemu) :D fajne krajobraziki :P

20070504192525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:27, mistrzgry napisał:

samo się załączyło za nim dodałem :-o


Mogłeś się bardziej postarać. Cienkie te screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:48, Flaku napisał:

może ktoś mi pomuc jestem w bunkrze lab x19 i nie wiem co tam mam robić


"Pomuc" naucz sięjęzyka polskiego to pogadamy. A poza tym nie ma lab X19 jest co najwyżej X18 i X16 więc sie zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rucznoi - ktoś określaj mózgozwęglacz jako x19 ( nie pamiętam gdzie, pogrzeb w pda)
flaku -> idź na dół po schodach koło windy, później do przodu, będą 4 pomieszczenia z generatorami, w 4 jest konsola, a później ze 30 ludków z Monolitu pomiędzy tobą a wejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:29, Sarafan_Knight napisał:

Wczoraj postanowiłem sprawdzić tryb multiplayer. Interesujące jest skąd niektóre serwery mają wersję 1.1009?

To są specjalne serwery dla testerów.
Znam jeden sposób by się tam dostać - trzeba mieć wykupiony abonament na fileplanet. Innych sposobów nie znam ale możliwe, że takowe istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować