Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 17:15, czops napisał:

Nie uważam ,że Stalker jest grą wybitną. Uważam ,że jest bardzo dobra/dobra. Ale niektórzy
mogli by przestać wieszać psy na tych co ją lubią oraz na samej produkcji.

Święte słowa, nam się podoba wam nie i koniec bezsensownej kłótni.

Do panów rucznoi i virus500 ---> Powtarzam, jak wam się gra nie podoba to nie grajcie i nie piszcie tutaj bezsensownych postów, my zdajemy sobie sprawę z kilku błędów tej gry i nie musicie nas o nich uświadamiać.
Krzywy palec, prześwitujący granat itp. w niczym nie przeszkadzają.
Respawn wrogów za plecami ??? na patchu 1.0003 zdarzył mi się tylko raz w elektrowni więc też nie ma o czym mówić.
Jak tak się czepiacie błędów to wymieńcie jedną grę ich pozbawioną

rucznoi ---> jest znacznie więcej niż kilka setek zadowolonych ze stalkera graczy na całym świecie. Wystarczy sobie poczytać obcojęzyczne fora o stalkerze, poczytać o scenie moderskiej działającej dla stalkera dodać użytkowników i zobaczysz ilu ludzi jest z tej gry zadowolonych. Jeżeli wyjdzie Ci mniej niż 300 (to już "kilka setek") zadowolonych to.......policz jeszcze raz albo wracaj do podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za pomoc, teraz zostaje mi tylko zainstalować i grać, grać, grać ... :P( miałem już ściągnięty, ale bałem się instalować )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:31, Tank25 napisał:

Do panów rucznoi i virus500 ---> Powtarzam, jak wam się gra nie podoba to nie grajcie i
nie piszcie tutaj bezsensownych postów[...]policz jeszcze
raz albo wracaj do podstawówki.


Tobie radzę wrócić do podstawówki - tam uczą czytania ze zrozumieniem... Ok, żebyś nie musiał się wysilać dam ci wszystko na tacy - nie gram już w stalkera i nie piszę na tym forum, a nawet do niego nie zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, żebyś nie musiał się wysilać dam ci wszystko na tacy - nie gram już w stalkera i nie piszę na tym forum, a nawet

Dnia 03.06.2007 o 19:57, rucznoi napisał:

do niego nie zaglądam...


O jak miło!! Żegnaj !! Nikt za tobą tęsknić nie będzie !!
Stalkerzy (ze wszystkich stron świata) lubiący Stalkera łączcie się na tym forum. - oto moje (może zbyt podniosłe)wezwanie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:57, rucznoi napisał:

Tobie radzę wrócić do podstawówki - tam uczą czytania ze zrozumieniem... Ok, żebyś nie musiał
się wysilać dam ci wszystko na tacy - nie gram już w stalkera i nie piszę na tym forum, a nawet
do niego nie zaglądam...


Pewnie, ten post powstał przypadkiem! Ty o nim nic nie wiesz, sam się napisał... A S.T.A.L.K.E.R.-a odpalasz po kryjomu, żeby nikt nie widział... Ale o tym ani mru mru®. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:05, czops napisał:

O jak miło!! Żegnaj !! Nikt za tobą tęsknić nie będzie !!


Na wzajem

Dnia 03.06.2007 o 20:05, czops napisał:

Stalkerzy


Nie przeceniaj się - możliwe, że producent ci w głowie namieszał pisząć texty typu "Zostań stalkerem itp."

Dnia 03.06.2007 o 20:05, czops napisał:

(ze wszystkich stron świata) lubiący Stalkera łączcie się na tym forum. - oto moje (może zbyt
podniosłe)wezwanie :)))))


HEHEHE (sarkazm)

Dnia 03.06.2007 o 20:05, czops napisał:

S.T.A.L.K.E.R.-a odpalasz po kryjomu, żeby nikt nie widział... Ale o tym ani mru mru®


Jasne... w najciemniejszych zakądkach świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:57, rucznoi napisał:

Tobie radzę wrócić do podstawówki - tam uczą czytania ze zrozumieniem... Ok, żebyś nie musiał
się wysilać dam ci wszystko na tacy - nie gram już w stalkera i nie piszę na tym forum, a nawet
do niego nie zaglądam...


No owszem chore wymagania tej gry to rzeczywiście powód do stanowczego NIE, ale jakieś tam bugi...
Oczywiście na grę mieli 6 czy ile tam lat to pownni wyjść cudo, że mucha nie siada, ale widocznie ktoś tu nie ma doświadczenia w grach.
Moim zdaniem panom z GSC powinno się uświadomić, że nie wszyscy beda wydawac tyle kasy na upgrade sprzętu. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem duzych wymagan(w końcu kto nie jest). Gry powinny być robione pod konfiguracje sprzetowe jakie ma aktulanie wiekszosc graczy na swiecie, a nie to do gier trzeba sprzet dostosowac.
Powracając do temtu mnie tez sie przez to odechcialo w to grac. Lepiej zapuszcze jakiegos obliviona, ktory przynajmniej jest dobrze zoptymalizowany...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:32, KloniskO napisał:

No owszem chore wymagania tej gry to rzeczywiście powód do stanowczego NIE, ale jakieś tam
bugi...
Moim zdaniem panom z GSC powinno się uświadomić, że nie wszyscy beda wydawac tyle kasy na upgrade
sprzętu. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem duzych wymagan(w końcu kto nie jest). Gry powinny
być robione pod konfiguracje sprzetowe jakie ma aktulanie wiekszosc graczy na swiecie, a nie
to do gier trzeba sprzet dostosowac.

Tak sobie mysle ze wlasnie wiekszosc graczy na swiecie ma lepsze sprzety niz my w polsce, gdyby bylo inaczej nie powstawalyby takie gry jak Oblivion, HL2, czy nawet stalker. Dodam jeszcze ze caly swiat to troche wiecej niz tylko Polska, bo chyba wlasnie takie masz podejscie do tego tematu. Wystarczy na zagranicznych forach zobaczyc na podpisy pod postami, a zobaczysz jak bardzo jestesmy w tyle.
Jednak zgodze sie ze w stalkerze przesadzili. O ile jeszcze na min. ustawieniach nie trzeba miec super kompa, tak niestety na max detalach i pelnym oswietleniu dynamicznym gra oferuje zbyt malo, zbyt duzym kosztem sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie można dołączyć do " Wolności" lub " Powinności" oraz gdzie się bardziej opłaca i jakie są z tego korzyści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ?? a może jak ??
No dobra gdzie ...
Jak chciałbyś dołączyć do powinności to tylko w bazie Powinności czyli tam gdzie jest Bar 100 Radów ,
a do wolności to tylko w bazie wolności czyli w Magazynach Wojskowych ...
Ale aby dołączyć do jakiejś frakcji jak na dzisiaj to tylko do powinności ale musisz ściągnąć sobie mod który to odblokowuje , bo na razie nie ma jak dołączyć do wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie są z tego korzyści i gdzie można do nich dołączyć, bo tam koło baru ci goście z "Powinności" mnie przeganiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie ponad polowa graczy ma na swoim pokladzie procki c2d albo athlony xp 64 bit... wiec nie widze problemu - nie wierzysz? wejdz na dowolna strone ze statystykami. to ze w polsce ludzie maja kiepskie komputery niewiele znaczy i nie widze powodu dla ktorego gsc mialoby sie przejmowac polakami

by grac na maxa nie trzeba miec super wypasnego kompa - na p4 2.8 ht, 1 gb ram i gf 6800 ultra da sie grac ze wszystkim praktycznie na maxa w rozdzielczosci 1024x768 i gra dziala plynnie a to wcale nie jest mocny komputer (patrzac na standardy swiatowe)

gram w stalkera na celeronie 2.5 512 ram i gf 5200 i jakos nie narzekam - mam grafike ustawiona na niski i gra sie bardzo przyjemnie (do czasu az wyskoczy bardzo duzo przeciwnikow ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzyści to żadnych nie ma . I mówię jedynie po zainstalowaniu moda można tylko do powinności dołączyć , i jak dołączysz do nich to frakcja wolność staje się twoim wrogiem .............
A cię przeganiają bo wstęp do nich odblokowuje się dopiero po powrocie z Jantaru z dokumentami dla barmana , dajesz mi a on mówi że generał powinności ma dla nas jakieś specjalne zadanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co ja mam to to mieli ludzie jakieś 4-5 lat temu albo nawet wcześniej
a to co stalker wymaga dla przeciętnego mieszkańca usa czy wb/francji czy japonii to są takie troche smieszne na min wymagania a na ful to normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:51, morthi napisał:

aktualnie ponad polowa graczy ma na swoim pokladzie procki c2d albo athlony xp 64 bit... wiec
nie widze problemu - nie wierzysz? wejdz na dowolna strone ze statystykami. to ze w polsce
ludzie maja kiepskie komputery niewiele znaczy i nie widze powodu dla ktorego gsc mialoby sie
przejmowac polakami

by grac na maxa nie trzeba miec super wypasnego kompa - na p4 2.8 ht, 1 gb ram i gf 6800 ultra
da sie grac ze wszystkim praktycznie na maxa w rozdzielczosci 1024x768 i gra dziala plynnie
a to wcale nie jest mocny komputer (patrzac na standardy swiatowe)

gram w stalkera na celeronie 2.5 512 ram i gf 5200 i jakos nie narzekam - mam grafike ustawiona
na niski i gra sie bardzo przyjemnie (do czasu az wyskoczy bardzo duzo przeciwnikow ;) )


Eeee.... wg. ciebie na 1 gb pamieci da sie w to grac? To niezły jesteś. Otóż nawt na średnich zdarzaja sie przycinki nie miłe na 1 gb... co do procka i grafy to wierze, ze tak, chociaż z tym P IV to tez jakies naciągane.
Wiesz, mi chodzi o to, że dla niektórych jak kupią sobie 1 gb ram np. to jest sukces jak na ich portfel i chcieliby cos za to dostac. A w zamian mają wiadomość, ze trzeba 2x tyle bo programisci byli leniwi. Poprostu branża gier zaczyna dążyć nie w tę stronę co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to to tak
wystarczy porównać wymagania gry warhammer 40.000 Dawn of War a najnowszej części Dark Crusader
karta poszła w górę ostro ram i proc, mimo tego że gra jest dalej na tym samym silniku !
programiści dodając nowe nacje olali sprawę płynności :/
tak jest coraz więcej niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.Przypadkiem dołączyłem do Wolności wykonując dla nich zadania i teraz gdy chce wejsc do baru to do mnie strzelaja ci z powinnosci.Jest jakis sposob aby ich ominąc bo jak ja zaczynam do nich strzelac to zara sie dra ze na terenie jest morderca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować